• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    MATHES
    MATHES --- ---
    CUZMAN: to uz je zas tohle obdobi v roce?:D
    MATHES
    MATHES --- ---
    ROTTWEILER: nope bundly vzdy jen v predprodeji #blizzstyle
    MATHES
    MATHES --- ---
    AZIM: promin, myslel jsem, ze se bavime o aktualnich solo expanzich, jejichz pricing je dost stejnej uz docela dlouho
    BLAHOVEJ
    BLAHOVEJ --- ---
    CUZMAN: no nevím. musím se s tím postupně naučit hrát a tohle by tomu asi vzalo kouzlo
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    BLAHOVEJ: a nechces koupit muj ucet :-D
    NEROY
    NEROY --- ---
    zase treba ja travim tydne aspon 4h ve vlaku a net obcas kolisa, na normalni hrani, s tim jak spatne jim funguje reconect to neni, ale u posledni adventury jsem stravil hodne hodin, a tam ten obcasny vypadek nevadi
    BLAHOVEJ
    BLAHOVEJ --- ---
    začínám po letech na novém účtu. Nějaký tip na dobrý beginners guide, decky a pod?
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    AZIM: Ale to už ten speciální bundle k mání nebude, ne?
    AZIM
    AZIM --- ---
    ROTTWEILER: hele první křídlo bude free, uvidíme jestli za to stojí, to si rozhodne každý sám
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    Mně ani nejde o odměny, ale spíš jsem chtěl zkusit něco nového, ale pokud je to pořád na jedno brdo, tak mě to láká méně.
    AZIM
    AZIM --- ---
    MATHES: není pravda kamaráde, třeba naxramas, Black rock a ještě jedna adventure expansion v sobě měla karty, resp. odměnou za win proti bossovi byla karta pro normální hraní, to teď už není pár adventur zpětně není, nechci se vůbec dohadovat, jenom říkám jak to je, jestli je to pro někoho impuls který ho nastartuje mne mrzí
    MATHES
    MATHES --- ---
    AZIM: mfg to jsou vzdycky tady pocty.

    ano, pokud je pro tebe value jen a pouze boostery, tak ne, solo content nikdy neni o tom. je to o tom, ze ty solo adventures jsou prekvapive zabavny a clovek na to nepotrebuje nic
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    AZIM: Hm, tak to si těch 20 EUR radši nechám. :-)
    AZIM
    AZIM --- ---
    ROTTWEILER: to same, pokud jsi free to play tak se ti to nevyplatí, za expansi dáš 2800g a dostaneš 12 boosteru ... záleží jestli to vážně moc chceš hrát
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    XINDL: Ok, dík, moc jsem to nestudoval, ale je tam něco revolučního v porovnání s Kobolds & Catacombs nebo je to v podstatě to samé?
    XINDL
    XINDL --- ---
    ROTTWEILER: to druhy. Tyhle adventury jsou naprosto nezavisly na tve kolekci.
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    MATHES: Potřebuje člověk mít svoje karty nebo je to ten styl, kde si člověk staví balíček po každé výhře?
    MATHES
    MATHES --- ---
    Tombs of Terror uz zitra
    AZIM
    AZIM --- ---
    mimochodem urcite jste si vsimnuli ze autocomplete deck funguje tak ze vam nahazi tu nejlepsi karty do baliku podle aktualniho winrate a vasi collection ... me na to privedl kripp ve videu ze ted uz je to i ve wild, jen tak z prdele jsem zkusil standard decky treba hodit jenom jednu kartu a nechat dokoncit deck, zatimjsem zkusil paladina dal jsem ten 1/3 mech magnetic a dokoncit tri vyhry za sebou, pak huntera, do baliku zul jin a nechat dokoncit, ted jedu patej win a rikam si ze to sem hodim i s tim deckem ... at ma radost i ta nase mala hilgertova ...

    ### Custom Hunter
    # Class: Hunter
    # Format: Standard
    # Year of the Dragon
    #
    # 1x (1) Secretkeeper
    # 1x (1) Shimmerfly
    # 1x (2) Explosive Trap
    # 1x (2) Freezing Trap
    # 1x (2) Pressure Plate
    # 1x (2) Rat Trap
    # 1x (2) Snake Trap
    # 1x (2) Snipe
    # 1x (2) Sunreaver Spy
    # 1x (2) Youthful Brewmaster
    # 1x (2) Zephrys the Great
    # 1x (3) Deadly Shot
    # 1x (3) Desert Spear
    # 1x (3) Eaglehorn Bow
    # 1x (3) Hunter's Pack
    # 1x (3) Masked Contender
    # 1x (3) SN1P-SN4P
    # 1x (3) Unleash the Hounds
    # 1x (3) Ursatron
    # 1x (4) Houndmaster Shaw
    # 1x (4) Hyena Alpha
    # 1x (4) Lifedrinker
    # 1x (4) Marked Shot
    # 1x (5) Subject 9
    # 1x (5) Zilliax
    # 1x (6) Savannah Highmane
    # 1x (6) Unleash the Beast
    # 1x (7) Dinotamer Brann
    # 1x (7) Siamat
    # 1x (10) Zul'jin
    #
    AAECAR8engGfA8cDhwTJBK4GxQjbCe0J/gyY8ALv8QKA8wKggAOnggObhQP1iQPmlgP5lgO+mAO2nAOenQP8owPkpAPlpAOfpQOipQOmpQOEpwOftwMAAA==
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone

    AZIM
    AZIM --- ---
    KAJJAK: už dost s těma kecama, sám by jsi hrál Wild rád když by jsi jak nouma nedissnul rotující karty aby jsi měl na dust, když by jsi byl vážně tak dobrej jak si myslíš tak si hraním vyděláš goldů tolik že nemusíš dustnout jedinnou kartu, nech už si ty kecy a uvědom si že ta hra nabízí víc než ty sám využíváš tak proč to hanit ostatním ??
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam