• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    WANAH
    WANAH --- ---
    MATHES: I bez preorderu je otevřené druhé křídlo/hero.
    MATHES
    MATHES --- ---
    KAJJAK: pokud mas preorder, tak uz mas odemceny obe postavy
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    WANAH: ja to hral s renem nebot zadnou jinou moznost prvni hru nemam, toho druheho musim otevrit ne?

    Murlocka sem v baliku nemel zadneho, ale hodne sem jich nakradl pres heropower soupere k sobe do baliku
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    MATHES: tak v tom případě: "autocast je hloupej". někteří enemáci totiž castí svou schopnost i v případě, že tím prasí akorát sami sebe a já mam prázdnej board :D
    MATHES
    MATHES --- ---
    KVIIIK: AI neni hloupy. AInma autocast:))
    WANAH
    WANAH --- ---
    KVIIIK: Já z karet dostal všehovšudy snad jen dva spelly, pak sem v taverně vyšašil jednoho murloca :D. Zato věci na spell damage mi to cpalo pořád.
    Jako trait na zlevňování karet je super ale když není žádný card draw není to optimální.

    Ve druhém křídle mi zatím Reno šlape skvěle.
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    WANAH: s Renem jsem ho utlouknul poměrně snadno - měl jsem trait na "všichni minioni +1 healt a taunt" a v balíku dost kouzel na dmg a murlocy - pak stačilo mu každý kolo zabíjet toho 0/4 taunta, co po smrti boostí murlocy. Výhru teda přičítám i hodně tupý AI, která toho murloc-boosta sesílala každý kolo, i když na boardu jsem měl murlocy jen já.
    WANAH
    WANAH --- ---
    KAJJAK: Já blbec si vzal do prvního křídla Rena stáhnul sem bosse o 130 a konec. Neměl sem úplně dobré traity ani karty. Se Sirem to oproti tomu bylo fakt snadný.
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    Tak prvni bos s 300 zivota dohran na prvni pokus, zkopiroval sem mu heropower a dostal ho do fatigue :D
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    XINDL: je škoda, že za Heroic nedají hero skin... cardback je meh, když ho prakticky nevidím.
    MATHES
    MATHES --- ---
    Adventure live
    XINDL
    XINDL --- ---
    Hele, jeste podrobny info k adventure:

    Cena:
    V předprodeji za 20$ - dostanete navíc jednu SoU legendárku a cardback
    Poté pouze za 15$ - ale bez výše uvedených odměn navíc
    Jednotlivá křídla 7$ nebo 700 goldů

    Odměny:
    Dokončení celé adventury - 15 SoU balíčků a jeden zlatý classic balíček
    Card backy - jeden za dokončení na normal a jeden za heroic
    NEROY
    NEROY --- ---
    CUZMAN: jakoze chces taky 20E ?
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    BLAHOVEJ: kdyztak sem ti psal do posty ale nvm
    MATHES
    MATHES --- ---
    CUZMAN: to uz je zas tohle obdobi v roce?:D
    MATHES
    MATHES --- ---
    ROTTWEILER: nope bundly vzdy jen v predprodeji #blizzstyle
    MATHES
    MATHES --- ---
    AZIM: promin, myslel jsem, ze se bavime o aktualnich solo expanzich, jejichz pricing je dost stejnej uz docela dlouho
    BLAHOVEJ
    BLAHOVEJ --- ---
    CUZMAN: no nevím. musím se s tím postupně naučit hrát a tohle by tomu asi vzalo kouzlo
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    BLAHOVEJ: a nechces koupit muj ucet :-D
    NEROY
    NEROY --- ---
    zase treba ja travim tydne aspon 4h ve vlaku a net obcas kolisa, na normalni hrani, s tim jak spatne jim funguje reconect to neni, ale u posledni adventury jsem stravil hodne hodin, a tam ten obcasny vypadek nevadi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam