• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    Já se zatím ve třetím křdle s druido-priestem nedostal ani přes pátýho bose :D
    MATHES
    MATHES --- ---
    jestli jste to jeste nezkusili, tak si dejte reno secret deck.

    AZIM
    AZIM --- ---
    XINDL: akorat jsem vcera poprve dostal nabidnuty VIP membership a pak ten Bobův tajnej deck ... easy win
    TOMASEQ
    TOMASEQ --- ---
    XINDL: Finley + zbran + overload abilita a napoprve
    MATHES
    MATHES --- ---
    XINDL: zatim jsem hral jen tu treti postavu a klasicky sel na dve rany
    XINDL
    XINDL --- ---
    tyjo, s cim ste sli na toho bosse v tretim kridle? Prvni dve kridla np, ale ten treti boss teda se mnou vyjebava ve velkym stylu
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    tak opet steed + windfury and divine shield ftw
    AZIM
    AZIM --- ---
    AZIM: tak nakonec easy tech 250 hp v jednom runu, fakt zalezi jak to prijde a kdyz jeho minioni stojej o manu vic tak cthuna nemuze zahrat :D
    AZIM
    AZIM --- ---
    HC první křídlo první run jsem ho stáhnul na 30hp a dorazil ho až run třetí páč mě zabil hned první boss

    HC druhé křídlo mi přijde o level těžší než to první, zatím jsem měl dva runy a dole je 45 hp
    MATHES
    MATHES --- ---
    _DOMINIK_: vcera jsem mel stejnej gameplan za finleyho ve druhym kridle. prisla druha faze, udelal si novej deck a ja pochopil svou chybu... ze jsem dement.

    nepamatoval jsem si, ze to bylo stejne tak i v prvnim kridle.

    ale malem jsem prosel i druhou fazi. klicove slovo malem:D
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    ten solo mod je nakej lehkej zatim, kdyz i takova lama jako ja ho dala na heroic ... finleyho treti abilitka a ten jeho steed jsou celkem op
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    Mě teď děsně iritoval druhej boss, když po šestý vytáhnul Psychic Scream. Je zajímavý, že jak je to AI docela blbý, tak mu choděj až podezřele často dokonalý top decky.
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    pogo hoppery jsem taky jednou chytil, na normal. run mi to vyhralo, ale nuda to teda byl hrozna :)

    jinak ted jsem se snazil dojet prvni kridlo na heroic za Rena. final boss (ten co neustale generuje murlocy), mel jsem pasivku s imunitou proti fatigue a to 5/1 rush letadlo, kterym jsem porad dokola sklizel souperuv board. problem byl jen s jeho charge bytostmi. plan byl udrzet ho na druhym stadiu dokud nedolize knihovnu, pak ho teprv, az si vyprazdni knihovnu i ruku, flipnout do treti faze, kde umre na fatigue. plan se 'vydaril', podarilo se mi prezit dokud se nedolizal a nevyhazel. tak jsem ho flipnul, a on si automaticky udelal novou knihovnu, hned prvni kolo vygeneroval nejakym nahodnym efektem obriho chargera a zabil me :D
    DOGGY
    DOGGY --- ---
    MATHES: ukazalo se mi to asi az ve ctvrte ci pate hre, je to strasne OP, pak jeste jednou hned. mas se na co tesit :)
    MATHES
    MATHES --- ---
    DOGGY: zavist:)) ja jeste nevidel ani ten vip vstup do baru
    DOGGY
    DOGGY --- ---
    MATHES: slusny, ja dostal balik plnej pogo-hopperu, kterej mi vyhral run :))
    MATHES
    MATHES --- ---
    I TOOK BOB’S SECRET CRAZY DECK! - Tombs of Terror Hearthstone
    https://www.youtube.com/watch?v=MawOxuqbzOU
    WANAH
    WANAH --- ---
    KAJJAK: Viz. níže :)
    WANAH
    WANAH --- ---
    MATHES: I bez preorderu je otevřené druhé křídlo/hero.
    MATHES
    MATHES --- ---
    KAJJAK: pokud mas preorder, tak uz mas odemceny obe postavy
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam