• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    Dokáže mi někdo vysvětlit, jak se mu povedlo tohle?

    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    soulfire, solarium, fist of jaraxxus .. easy t3 win na brawlu :)
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    ACID7: Kdepak, to bylo v normalnim questu, ale asi maj ted s Elysianou rozdavacnou. :)
    Jinak congratz a vitej do klubu. :))

    AZIM: Evidentne se brzy dockas. :))
    ACID7
    ACID7 --- ---
    CYBORCA: To bylo z toho battlegrounds questu ? .. Ja jsem tedka taky dostal Elysianu :)
    AZIM
    AZIM --- ---
    CYBORCA: tu elysianu ti zavidim, ta defka me totiz strasne sere kdyz ji potkam, vycraftit ji muzu ale proste nechci, musi se podvolit sama :D
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    Dneska uspesnej den, dve varky balicku, dve legendarky, golden common a eeepic. :))
    Tak se s tim sem musim jit pochlubit. :)



    MATHES
    MATHES --- ---
    ja mam asi po 20 hrach 4300, asi jsem tomu prisel na kloub

    1. pick whatever
    2. force demons
    3. profit
    AZIM
    AZIM --- ---
    KVIIIK: mam to stejně, první jsem byl teď po desáté, na začátek jsem prakticky letěl dolů na 3200 +- a teď šplhám zpět nahoru, teď těsně pod 3500
    XINDL
    XINDL --- ---
    Ja teda musim rict, ze me po dlouhe dobe zase HS trochu chytl. BG me zatim dost bavi
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    A jinak už mám na BG odehranejch docela dost her a pořád mě to baví. Jenom je fakt škoda, že za to nejsou žádný rewardy a nepočítá se to ani do questů :(
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    WRATA: ehm... RNG říká, že pokud tu čubku náhodou dostaneš (včera jsem ji měl poprvé!), tak zaručeně první tři kola nepřijde jedinej mech ani po opakovaným refreshi :P
    SPAJDA02
    SPAJDA02 --- ---
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: Mechove se mega op pokud mas tu cubku co rika ze maji v taverne +1/+1.
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    SUNBEAM: murloci moc dobří nejsou, protože na rozdíl od démonů a beastů, kteří dostávají permanentní buffy, murloci oslabují po zabití klíčových karet, takže v posledních fázích battlegrounds končí po pár kolech.
    SUNBEAM
    SUNBEAM --- ---
    MATHES: a beasti, proto je nerfovali, ale viděl jsem a i mega murlocky, ale většinou to byl mix s něčím ještě
    MATHES
    MATHES --- ---
    me to docela bavi, ale prijde mi, ze je to az prilis moc o HP, kterou si clovek vylosuje. vsechny ty "rainbow" schopnosti (ty co se zajimaj o to abys mel co nejvic typu bytosti) jsou v porovnani s "tribal" deckama absolutne smesny. demoni a mechove se zatim tvari nejvic OP
    BOREC
    BOREC --- ---
    Je to celkem nuda :)
    TWARR
    TWARR --- ---
    LEDOFREDO: zajimavy, me na s10e se to neseka vubec :))
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    NAPOSPAS: já to zkusil jednou, moc jsem neřešil, jak to funguje a vyhrál:) ale quest asi nedám, jakože 4 hry... nebaví mě to
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    Ja hraju temer vyhradne na mobilu a na s10 se BG sekaj jak prase, vetsinou nez dobehnou posrany animace tak mi zbylo 10 vterin na tavernu a hned dalsi boj, takže sem protrpel 2 hry kvuli balickum a nvr more.. nicmene zase sem z nich dostal dalsi legendárku.. z poslednich 3 SoU boosteru mam 3 legendarky, skoda ze az ted kdy vsechny mam, zatimco po expanzi sem si jich x kupoval :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam