• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    AZIM
    AZIM --- ---
    to si tak na hajzlu při huleni jointu jeden řekne že by si dal arénu ... LOL pánové, takovej draft jsem zažil za 4-5 let HS poprvé

    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    AZIM: jj base jsou 2
    AZIM
    AZIM --- ---
    HONZA09: tak možná base jsou dva a když zaplatíš tak tři ... nevim přesně ale něco takového si tam blizz dal ...
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    AZIM: Já nic nepředplácel a mám na výběr ze dvou.
    AZIM
    AZIM --- ---
    UNCLE_JIMBO: hele kdyz vlezes do BG, tak jeste nez das play tak mas po leve strane neco jako reward 3/3 ... teda ja to tam mam protoze jsem si koupil tech 60 balicku dopredu, kdyz na to touch tak se ti otevre takove okenko ktere rika ze standardne mas jednoho hrdinu, kdyz si koupis x-y balicku tak ze dvou atd. .... vychazi to asi tak ze kdyz mas prepaid te nove expanze tak mas vsechno, ostatni asi ostrouhaji, nevim, neresim ...
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    AZIM: to musíš koupit za €, za goldy, nebo jen otevřít? a kolik? ani sem o tom nevěděl :D
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    Já hraju BG na iPadu i iPhonu a neseká se mi to. Kolik mají RAM ani přesně nevím :)
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    QUARATH: Zase na druhou stranu, jestli to dělá i na 6gb, tak je možnost, že to ještě nějak optimalizujou. 6gb bych řekl, že je pořád standard.
    QUARATH
    QUARATH --- ---
    HONZA09: ja mam 6GB RAM a ten grafickej bug mi to hodi obcas taky, nebo obcas to proste zamrzne
    BG je mobilu hlavne blby kvuli animacim, takze mam problem to stihat, zatimco na PC je to v pohode
    + takovy ty veci, jako ze v mobilu ti jedna grafika prekryje druhou, takze ta akce, co potrebujes, proste nejde provest
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    AZIM: Jo tak to asi bude ono. Mám jen tři gb. A asi teda když se to pak přehltí po pár hrách, tak to hodí grafickej bug a disconectne mě to že serveru. Balíky jsem neotevíral žádný. Já ten Hearthstone nainstaloval kvůli Battlegrounds asi po dvou letech zase a nemám ani v plánu hrát ladder.
    AZIM
    AZIM --- ---
    HONZA09: ano, hraju na droidu a nepadá to, máš dost RAM? a s těma hrdinama, koupil jsi si málo balíčků ...
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    Ahoj. Hraje někdo Battlegrounds na Androidu? Furt to padá a nevím, jestli je to tim, že to je v betě, nebo tim, že mám starej telefon. :-) Jo a taky, když jsem koukal na videa, tak si všichni vybírají ze třech hrdinů. Mě to dává na výběr jen dva. Víte někdo proč? Díky.
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    KVIIIK: Puzzle box vytáhne 10 kouzel, tady je jich jednak 12 a jednak ten puzzle box nikde v played kartách není :( Čuměl jsem jak puk.
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    Dokáže mi někdo vysvětlit, jak se mu povedlo tohle?

    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    soulfire, solarium, fist of jaraxxus .. easy t3 win na brawlu :)
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    ACID7: Kdepak, to bylo v normalnim questu, ale asi maj ted s Elysianou rozdavacnou. :)
    Jinak congratz a vitej do klubu. :))

    AZIM: Evidentne se brzy dockas. :))
    ACID7
    ACID7 --- ---
    CYBORCA: To bylo z toho battlegrounds questu ? .. Ja jsem tedka taky dostal Elysianu :)
    AZIM
    AZIM --- ---
    CYBORCA: tu elysianu ti zavidim, ta defka me totiz strasne sere kdyz ji potkam, vycraftit ji muzu ale proste nechci, musi se podvolit sama :D
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    Dneska uspesnej den, dve varky balicku, dve legendarky, golden common a eeepic. :))
    Tak se s tim sem musim jit pochlubit. :)



    MATHES
    MATHES --- ---
    ja mam asi po 20 hrach 4300, asi jsem tomu prisel na kloub

    1. pick whatever
    2. force demons
    3. profit
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam