• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    AZIM: TLDR! hele sorry, nemam čas to číst celý, můžeš to shrnout do dvou vět? :D
    AZIM
    AZIM --- ---
    KVIIIK: ja to hodim rovnou sem at muzou byt lidi jeste linejsi :D

    Expansion Info

    Galakrond - A new hero card for each of the 5 E.V.I.L. classes. Warrior, Warlock, Shaman, Rogue, and Priest will each receive a card.
    New Keyword: Invoke - Cards with this keyword will cause Galakrond to evolve to his more powerful second and third forms. Each Invoke card you play will also trigger Galakrond's upgraded Hero Power effect.
    Sidequests - Like Quests from previous expansions, Sidequests offer rewards for completing tasks. They're available to Mage, Hunter, Druid, and Paladin and are easier to complete than their predecessors.
    Dragon Breaths - Powerful spells that give a bonus if you're holding a Dragon.
    Explorers - Each non-E.V.I.L. class will be given an Explorer card. They have a class-themed effect and all have Battlecry: Discover a Dragon.
    Draconic Lackey is a new addition to the existing Lackey pool.
    New Game Mode: Battlegrounds - A new 8-player mode inspired by the autobattle genre. Our frequently updated Hero Tier list can be viewed here.

    All players logging in within the first 90 days of release will receive all 5 Galakrond Hero cards.
    Sathrovarr, a neutral Legendary, was given to all players on Nov. 5th. BlizzCon attendees and Virtual Ticket holders received a golden version.
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    CUZMAN: je fakt těžký si to během 3 minut přečíst :D https://www.hearthpwn.com/guides/7025-descent-of-dragons-card-list-guide
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    jj nejaky novy bugy?
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Co nas ceka v nove expanzi za novinky? Klicova slova atd.???
    WANAH
    WANAH --- ---
    AZIM: Vážně chceš odměnu za to, že si měl štěstí? :D

    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    WRATA: doma si nevzpomenu :D
    jako zkusim no,na druhou stranu jeverim,ze jsem jedinej.a presne od doby,kdy vysel patch,se to rozesralo.obcas nemuzu pozvat na hru nikoho,ikdyz jsme oba v menu.
    otevrel jsem 14 dni zpet 29 balicku a jedina legenda nebyla.
    squelch mi taky shodi hru...
    WRATA
    WRATA --- ---
    ONDRA_PATA: Nezkouseh ucty ale zarizeni. Kup to na pc a pak by ti to melo fungovat normalne
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    achjo.nejde koupit dalsi chapter v adventure.jakmile dam unlock,hra spadne.
    odzkouseno na 3 ruznych uctech.
    jak jste na tom ostatni majitele iOS?
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    AZIM: je to zadarmo, takže "no rewards"
    AZIM
    AZIM --- ---
    Prvni win v BG s plnejma 40hp a zadna odmena ... to jsem cekal ze blizzard trosku oceni :-/
    NAPOSPAS
    NAPOSPAS --- ---
    10. prosince mame novou sadu, kotel draku, upgradovatelni herove, sidequesty, imo to vypada zatim dost dobre
    Descent of Dragons Card Images - Album on Imgur
    https://imgur.com/a/F8PzE2u
    AZIM
    AZIM --- ---
    to si tak na hajzlu při huleni jointu jeden řekne že by si dal arénu ... LOL pánové, takovej draft jsem zažil za 4-5 let HS poprvé

    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    AZIM: jj base jsou 2
    AZIM
    AZIM --- ---
    HONZA09: tak možná base jsou dva a když zaplatíš tak tři ... nevim přesně ale něco takového si tam blizz dal ...
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    AZIM: Já nic nepředplácel a mám na výběr ze dvou.
    AZIM
    AZIM --- ---
    UNCLE_JIMBO: hele kdyz vlezes do BG, tak jeste nez das play tak mas po leve strane neco jako reward 3/3 ... teda ja to tam mam protoze jsem si koupil tech 60 balicku dopredu, kdyz na to touch tak se ti otevre takove okenko ktere rika ze standardne mas jednoho hrdinu, kdyz si koupis x-y balicku tak ze dvou atd. .... vychazi to asi tak ze kdyz mas prepaid te nove expanze tak mas vsechno, ostatni asi ostrouhaji, nevim, neresim ...
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    AZIM: to musíš koupit za €, za goldy, nebo jen otevřít? a kolik? ani sem o tom nevěděl :D
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    Já hraju BG na iPadu i iPhonu a neseká se mi to. Kolik mají RAM ani přesně nevím :)
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    QUARATH: Zase na druhou stranu, jestli to dělá i na 6gb, tak je možnost, že to ještě nějak optimalizujou. 6gb bych řekl, že je pořád standard.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam