• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    KVIIIK: Kviiiku pridej si me na bn sem na nastence pls
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Ne ten tipek mi acc vratil a smazal mi vsechny pratele :-D
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    CUZMAN: začínáš znova s čistým štítem a lvl 1 accountem?

    brawl je docela funny, s tímhle se dá vyhrát hra za 15 sekund :D https://www.hearthpwn.com/decks/1316123-tipthescales-to-free-packs
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Tak sem back du si vas popridavat do pratel
    MATHES
    MATHES --- ---
    NAPOSPAS: videl jsem to uplne stejne, ale jak maj uplne jinak vyresenou ekonomiku v ramci ty hry, tak je to zajimavej twist a sam jsem prekvapenej, ze me to bavi hrat (zvlast v kombinaci s tim, co valve udelal s underlords)
    BOREC
    BOREC --- ---
    Mě to nebaví :)
    NAPOSPAS
    NAPOSPAS --- ---
    Taky tak, je to takove nenapadne a rikal jsem si, ze to oproti ostatnim autochess hram nema sanci, ale je to zabava jak cyp
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    konecne me diky battlegrounds zas bavi HS, zatim snad nejvic od vydani
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Tak jo ja vas opoustim prodal sem bn acc za 60ecek vic sem nevymack :-D Ahoj a uzivejte...
    CHZB
    CHZB --- ---
    ONDRA_PATA: odinstalovat a natahnout znova ono to dost casto dela po upd. dela me to tal kazdy 3 upd. to nak blizz nema v cajku
    MATHES
    MATHES --- ---
    KVIIIK: myslis, ze Azim dostatecne akcentoval, ze se jedna o informace k nove chystane edici?
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    Super! Teď ještě Kajjakovu komplexní hlubinnou analýzu nadcházející mety a theorycraft neporazitelnýho pětikaretního warriořího komba-womba a jsme úplně ready :D
    MATHES
    MATHES --- ---
    KVIIIK: nový věci. budou.
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    KVIIIK: A přeložit? :)
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    AZIM: TLDR! hele sorry, nemam čas to číst celý, můžeš to shrnout do dvou vět? :D
    AZIM
    AZIM --- ---
    KVIIIK: ja to hodim rovnou sem at muzou byt lidi jeste linejsi :D

    Expansion Info

    Galakrond - A new hero card for each of the 5 E.V.I.L. classes. Warrior, Warlock, Shaman, Rogue, and Priest will each receive a card.
    New Keyword: Invoke - Cards with this keyword will cause Galakrond to evolve to his more powerful second and third forms. Each Invoke card you play will also trigger Galakrond's upgraded Hero Power effect.
    Sidequests - Like Quests from previous expansions, Sidequests offer rewards for completing tasks. They're available to Mage, Hunter, Druid, and Paladin and are easier to complete than their predecessors.
    Dragon Breaths - Powerful spells that give a bonus if you're holding a Dragon.
    Explorers - Each non-E.V.I.L. class will be given an Explorer card. They have a class-themed effect and all have Battlecry: Discover a Dragon.
    Draconic Lackey is a new addition to the existing Lackey pool.
    New Game Mode: Battlegrounds - A new 8-player mode inspired by the autobattle genre. Our frequently updated Hero Tier list can be viewed here.

    All players logging in within the first 90 days of release will receive all 5 Galakrond Hero cards.
    Sathrovarr, a neutral Legendary, was given to all players on Nov. 5th. BlizzCon attendees and Virtual Ticket holders received a golden version.
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    CUZMAN: je fakt těžký si to během 3 minut přečíst :D https://www.hearthpwn.com/guides/7025-descent-of-dragons-card-list-guide
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    jj nejaky novy bugy?
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Co nas ceka v nove expanzi za novinky? Klicova slova atd.???
    WANAH
    WANAH --- ---
    AZIM: Vážně chceš odměnu za to, že si měl štěstí? :D

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam