• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    SHAMANS EVERYWHERE!!!
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    Resp i v baliku se mi invokuje ;)
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    KVIIIK: Hraju s nim na ruce a normalne se invokuje.

    Docela to padá, dneska za quest mi padla lege na warlocka, kterej dela 12 karet na ruce a lizne 4, toho jsem chtel.
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    KAJJAK: stoupne na 160, uz ani nema smysl zadny dragon boostery otvirat...
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    SUNBEAM:

    kdyz dostanu 2 legendy v baliku najednou stoupne pity drop dalsi na 80 nebo zustane 40?
    BOREC
    BOREC --- ---
    KVIIIK: mě to fachci normálně tj. i když je v balíčku
    MATHES
    MATHES --- ---
    KVIIIK: to zni dost podivne, mne to fungovalo uplne normalne. nekoukas na to blbe?
    SUNBEAM
    SUNBEAM --- ---
    40 je pity drop.
    já byl trochu pod průměr a měl 1 legendu na cca 23 balíků
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    "When an Invoke card is played, the Hero Power of Galakrond will be activated, as long as the player has a Galakrond hero card in their hand, deck, or battlefield."

    Až na to, že invoke na Galakronda nefunguje, pokud není na ruce. Nebo tušíte někdo, kde může být zakopanej pes, když po čtyřech invokacích stejně líznu jen základního Galakronda?
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    driv byl drop 40
    TIGERCLAW
    TIGERCLAW --- ---
    _DOMINIK_: asi snížili drop, protože kamarád otevřel 29 balíků a dostal jen jednu legendu... člověka kterej nemá 25k dustu z minulejch expanzí tohle může solidně odradit... zase na druhou stranu, lidi by pak nekupovali 400 packu kdyby dostali všechno v první stovce...
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    KVIIIK: tak už to moc nefunguje, stačily dva dny a meta na wildu je orientovaná převážně na heavy-control a reno balíky. Nebo mi to tak alespoň přijde z toho, co potkávám.
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    TIGERCLAW: prej "jen". ja otevrel 50 baliku a legendy celkem dve (a to jsem se radoval, ze mam legendu uz v tom prvnim, ale pak ta druha prisla ve ctyricatym, 1 boo od konce pity timeru ^^ )
    AZIM
    AZIM --- ---
    KAJJAK: tech 5 dostal každý, jsou to ty gala*# karty
    TIGERCLAW
    TIGERCLAW --- ---
    taky sem dostal 2 legendy v jednom baliku..., a to sem oteviral asi 37 packu a celkem jen 3 legendy
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    prvni otevreny pack 5 legend, rikam si ok, to asi dostal kazdej :D

    hned dalsi otevreny pack 2 legendy http://prntscr.com/q9jzj9 to maj vsichni kdo dlouho nekoukli na HS jako bonus ? :-)
    AZIM
    AZIM --- ---
    BUNCAK: napis ticket na blizzardi development at se da koupit balicek nekomu z friend listu a bude
    BUNCAK
    BUNCAK --- ---
    CUZMAN: a pak tu sedim ja s 8 balicky zdarma :)
    MATHES
    MATHES --- ---
    AZIM: posetri goldy na chystanou adventure;)
    AZIM
    AZIM --- ---
    me se zatim libi ty hunter agro karty, galakron/kord jak se to pise me proste nenadchnul ... uvidime, rozbalil jsem ted uz neco pres 70 baliku, mam dalsich 6000 goldu ale nejak se mi baliky kupovat proste nechce kdyz na jednu standard hru dam osm BG ... takze tak, tady blizz predbehnul sam sebe:D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam