• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    Zapnu to po x měsících a nice try Blizzard, nice try, ale asi se nevrátím :D

    FLAD
    FLAD --- ---
    KVIIIK: A víme co přesně se bude nerfovat?
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    Příští týden dostane Shaman nerfhammerem, čas začít craftit zlatý karty :D
    Descent of Dragons Balance Changes Coming - Including Shaman Changes - News - HearthPwn
    https://www.hearthpwn.com/news/7145-descent-of-dragons-balance-changes-coming
    LUCKY_BASTARD
    LUCKY_BASTARD --- ---
    Tak to čtu a teda lolek, nemám skill na otevírání. 60 paklů za goldy a v nich jedna lege a jeden zlatej epic
    AZIM
    AZIM --- ---
    CUZMAN: aggro Hunter, bud je nepotkam nebo rozemelu, jediný problém je war bo priest
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    no,mne ta hra prave ted nebavi...udelam si daily q a hraju si adventury
    TOMASEQ
    TOMASEQ --- ---
    TIGERCLAW: Secret mage jsem dal copy paste a i pres 200 jsem dal, ale nebyly tam zadny bonusy navic...
    TIGERCLAW
    TIGERCLAW --- ---
    dobry, už sem ten brawl dohral... zničehonic pak prohral, když sem zahral shuddera... wierd
    TIGERCLAW
    TIGERCLAW --- ---
    nějakej tip na brawl někdo?
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    Dračí decky jsou docela fun, i když teda v případě priesta a shamana je to docela cringe proti tomu hrát. Odpověďi na všechno, hrozně velkej power level s víc frustrace než zábavy.... nevim jak na standardu (na to jsem moc velkej loser), ale na wildu je to teď fakt controlový sham-priest peklo.
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    já otevřel asi 50 packů a 4 legendy, dostal jsem obě na Mage, tak jsem si postavil prapodivnou dračí verzi cyclone, a kupodivu to docela funguje... ikdyž je to strašnej highroll
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    SHAMANS EVERYWHERE!!!
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    Resp i v baliku se mi invokuje ;)
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    KVIIIK: Hraju s nim na ruce a normalne se invokuje.

    Docela to padá, dneska za quest mi padla lege na warlocka, kterej dela 12 karet na ruce a lizne 4, toho jsem chtel.
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    KAJJAK: stoupne na 160, uz ani nema smysl zadny dragon boostery otvirat...
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    SUNBEAM:

    kdyz dostanu 2 legendy v baliku najednou stoupne pity drop dalsi na 80 nebo zustane 40?
    BOREC
    BOREC --- ---
    KVIIIK: mě to fachci normálně tj. i když je v balíčku
    MATHES
    MATHES --- ---
    KVIIIK: to zni dost podivne, mne to fungovalo uplne normalne. nekoukas na to blbe?
    SUNBEAM
    SUNBEAM --- ---
    40 je pity drop.
    já byl trochu pod průměr a měl 1 legendu na cca 23 balíků
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    "When an Invoke card is played, the Hero Power of Galakrond will be activated, as long as the player has a Galakrond hero card in their hand, deck, or battlefield."

    Až na to, že invoke na Galakronda nefunguje, pokud není na ruce. Nebo tušíte někdo, kde může být zakopanej pes, když po čtyřech invokacích stejně líznu jen základního Galakronda?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam