• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    MATHES
    MATHES --- ---
    za tyden nove dobrodruzo
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    jinak rank nez sem to pochopil sel dost dolu a snazim se doskrabat zpatky na 4000 :)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    nejlepsi karta je Zapp Slywick!
    TOMASEQ
    TOMASEQ --- ---
    Ja se posledni dva tydny bavim timto: https://tempostorm.com/hearthstone/decks/togwaggle-priest-wild-meta-snapshot-dec-31-2019 neni nad to sebrat souperi deck a dat mu svuj prazdnej... :)
    MATHES
    MATHES --- ---
    tady takova docela zabavna vec od toasta

    ### mechathun
    # Class: Warlock
    # Format: Standard
    # Year of the Dragon
    #
    # 2x (1) Elven Archer
    # 2x (1) Mortal Coil
    # 2x (1) Plague of Flames
    # 2x (1) Potion Vendor
    # 1x (1) Supreme Archaeology
    # 1x (1) The Soularium
    # 2x (1) Voodoo Doctor
    # 1x (2) Curse of Weakness
    # 2x (2) Doomsayer
    # 1x (2) Galvanizer
    # 2x (2) Novice Engineer
    # 2x (2) Plot Twist
    # 2x (2) Questing Explorer
    # 1x (2) Zephrys the Great
    # 2x (3) Dark Skies
    # 2x (3) Voodoo Doll
    # 1x (7) Lord Godfrey
    # 1x (7) Valdris Felgorge
    # 1x (10) Mecha'thun
    #
    AAECAfqUAwjD8wKc+ALx+wLX/gKPggProwP8owPwrAMLhAGKAZwChQPECLfxAtiYA9qbA7ulA52pA+usAwA=
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone
    LUCKY_BASTARD
    LUCKY_BASTARD --- ---
    Rank 5600, max zatím 5900, hrát se dají démoni, murloci, mechové i beasti, rozhoduju se až podle drawu a strategie se dá klidně změnit v průběhu hry
    AZIM
    AZIM --- ---
    zatim jedinej BG card tier list co jsem nasel ... muze se nekomu hodit, akorat nevim jak casto to budou updatovat v porovnani s Bizzarem :-/

    Hearthstone Battlegrounds Card Tier List - Hearthstone - Icy Veins
    https://www.icy-veins.com/hearthstone/hearthstone-battlegrounds-card-tier-list

    QUARATH
    QUARATH --- ---
    ONDRA_PATA: hrat vetsinou musis to, na co ti dojdou karty...
    murloci sou super, kdyz maji divine shield+poison, to sou pak stats celkem jedno
    kdyz ti dojde cobalt guardian, tak bufujes jeho + k nemu refreshery
    demoni, zvlast se soul jugglerama sou badass, ale maji vetsinou problem v lategame (zvlast, kdyz ti nedojde voidlord)
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    QUARATH: ok dik.to se me zatim netyka,s BG jsem zacal teprve vcera,jelikoz jsem dostal quest a zacalo me to bavit.
    teprve si ctu jaky vybirat hrdiny a zkousim.

    zatim mi prijde,ze murloci jsou silni,ale malo life a tak se daj celkem snadno sundat.
    demoni vypadaj taky silne,ale kdyz je zkousim,nikdy mi za hru neprijdou takovy buffy,jaky ma s demony kdokoli jinej. beadty fajn,kdyz se cloveku podari aspon jedna hyena. zatim me nejvic bavi deathrattle mechs
    MATHES
    MATHES --- ---
    QUARATH: ja to nestiham ani na kompu
    QUARATH
    QUARATH --- ---
    ONDRA_PATA: nevim jak ty, ale ja na mobilu diky tem animacim a dalsim nesmyslum (napr. ze nemuzes koupit miniona, kdyz mas "otevreny" karty na ruce), herace jako Daryl (kdy potrebujes nejakej cas na "propocet" a pak jeste vsecko zahrat) proste nestiham
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    QUARATH: muzes mi to plis vysvetlit? taky hraju na mobilu
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    dobre zvolenej a pouzitej buffovaci tech vyhrava hry, vetsinou ho vyhazuju az v uplnym finale nebo kolo pred tim, casto hraju late games s jednim techem a jednim volnym mistem pro cykleni bufovacich minionu a staty pestuju na 4-5ti minionech
    AZIM
    AZIM --- ---
    ZAPPO: moje cca 90hodinova zkusenost z BG ukazuje, ze nejlepsi je priblizne nasledujici board zleva doprava: beast cleave, cobalt, murloc (poison/divine/windfurry), murloc (poison/divine/windfurry), demon 3/1 ktery si prida HP podle vaseho zraneni(nejlepe prez branna), lightfang, mech taunt ze ktereho padaji mechy ...

    pak ma lightfang idealni end of the round effekt, po nerfu je to porad 8/4 kazde kolo ke stats a kdyz se ti povede ho sebrat hned na zacatku tak vubec nevadi ze "zabira misto" na boardu, taky uz jsem vyhral s beastama kde jsem mel 4 miniony se statama cca 50/50 a proste lepsi to misto nechat pro spawn v ramci fightu nez tam hodit hovadinu ...

    ale jak rikam, tohle je ideal pro lightfanga, v momente kdy mate branna muze to byt jinak a vyplati se treba delat miliardu statu na demonech (s demon arch jsem teda snad nevyhral ani jednou(myslim 1st place) a silne pochybuju ze je to standartne mozne, leda velky luck na draw a nezkusene soupere)
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    ZAPPO: Murloci, jak jsou ted nerfli, tak je pomerne tezke dostat se vitalne pres early/mid game, ale souhlasim, ze mit nakonci macaty divine/poison murloky je jeden z nejlepsich moznejch boardu.. nicmene deathrattle mechove, beasti i lightfang buildy to muzou porazit, demoni tezko..
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    AZIM: souhlasim, take jsem uz vyhral s jaraxxusem bez demonu, na druhou stranu, cim vyssi rank, tim vic take i zalezi jak presne dokazes vyuzivat hero power a prizpusobit svuj board a strategii konkretnimu herovi, spolehat se jen na karty neni dlouhodbe efektivni

    AZIM: slusnej grind ale, tak moc to teda nehraju a tedy divim se, ze nemas uz vyssi rank. jinak tyhle rozsirene staty jsem asi nikde nenasel, odkud ses tam doklikal?


    jinak dobra taktika mi napr prijde prvnich cca 5 kol se nesnazit o zadny zazracny synergie, ale kupovat silny karty (nejaky minimalni synergie se samozrejme ale hodej), sledovat, kdo co ma a pak se snazit zacit nejak utvaret strategii. kdyz to karty dovoli, tak je nejlepe se zamerit na neco, co moc enemaku nestavi, at je vetsi sance dostat v taverne prihodne karty.. ale i v 7-8 kole neni jeste pozde uplne transformovat deck napr z beastu na murloky, pokud prijdou dve dobre karty, je to naprosto viable prubeh.. jakmile clovek z tech startovnich karet dostane jeden, dva triply, nejlepe jeste s upgradlou tavernou ve stejny turn, tak ty strategie se pak nabizeji samy


    QUARATH: slysel jsem, ze na mobilu ty animace jsou peklo, ja hraju na pc, daryl chapu, ze bude problematickej, urcite je takovejch hrdinu vic

    - jinak Hearthstone Deck Tracker (asi vite) je dobra appka do pozadi, ktera v bg
    cloveku ukazuje jaka monstra naposled mel nepritel, kdyz proti nemu clovek bojoval.. kdo ma spatnou pamet, jako ja, tomu to muze pripomenout, ze napr nepritel ma cleave nebo zappa a pomuze mu to spravne pripusobit pozice minionu na boardu
    AZIM
    AZIM --- ---
    LOJZEE: rank aktuálně 4939, 5300 byl můj strop zatím ... taktika se nedá připravit, je to víc než o hero' power o tom jaké karty ti nabídne v taverně ke koupi, už jsem vyhrál 2x s tím co dělá Divine shield aniz bych to jedinkrát použil ...



    QUARATH
    QUARATH --- ---
    LOJZEE: jj, bacha na "tripple traps" :)
    jinak ja hraju vetsinou na mobilu, takze sem v BG dost omezenej vyberem heracu...treba Deryl na mobilu neprichazi v uvahu :(
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    Tak jak jste na tom kdo v battlegroundech? Ja mam zatim 17 winu a rank 5300. Vetsinou prvni nebo druhej a jednou za cas bum a osmej, vetsinou nic mezi. :)

    btw prijde vam ze cobalt v deathrattle mech buildech ztraci trochu na efektivite, kdyz je rankupej? prijde mi lepsi nechat si dva obycejny, kdyz maji pekny staty a nespojopvat je, parkrat mi to prohralo hry, kdyz jsem ho rankupnul.. naopak duo cobalt, na ktery se na kazdyho povesi replicating menace je celkem viable strategy do temer jakyhokoli midgame buildu a krasne to pomuze potahat do late game. nazory?
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    AZIM: Nemel sto hulit :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam