• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    MATHES
    MATHES --- ---
    DANKLAR: nerika se "legenda na wildu" ale "looser co nema na standard".
    AZIM
    AZIM --- ---
    DANKLAR: link or it didn't happen
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    Tak se musím pochlubit, předevčírem po 5,5 letech hraní konečně legenda na wildu. S even shamanem, balíček je to fakt super. Jo, stáhnul jsem ho z netu.
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    BARTOK: mam 40 neotevrenejch baliku, takze nevim :)
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    Za 3 dny 3 legendárky, taky to tak někomu padalo?
    AZIM
    AZIM --- ---
    LOJZEE: golden je triple attack ;-)
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    AZIM: vedel jsem, ze to bude tenhle dragon, jeste nez se mi nacetl tvuj 2MB .png,) u tehle to skace rychle, dvojnasobky rostou celkem strme exponencialne, ja byl vcera asi na 370ti s nim..
    AZIM
    AZIM --- ---
    magická hranice attack 1000+ pokořena

    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    za me patch na bg super, novi hrdinove dobri a hratelni vsichni, aplikace dragonu se mi libi, daleko variabilnejsi early-mid a je zas co zkouset a objevovat. vtipne je jak vsichni hrajou dragon buildy, takze jsem urval par prvnich mist, protoze nebyl problem rychle efektivne poskladat ty ostatni :)
    MATHES
    MATHES --- ---
    WENDEL: jj konzistence sla dolu - odeslo docela dost mechu a pribylo tam dost draku.

    v podstate tirion dostal nerf, protoze najit na zacatku par neutralu na buffing neni vubec jednoduchy
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    MATHES: je to ten jak má passive +3 Attack všem. Ten o kterým mluvíš se mi ještě nezjevil na vyber, ale určitě zkusím to co píšeš :D

    Jinak mi teda přijde, ze po patchi jsou ty buildy dost nekonzistentní, takový těžší najít to co hledáš.
    MATHES
    MATHES --- ---
    WENDEL: nevim, kterej to je, ale ten co ti za gold refreshne jednotku a zvysi ji tier o 1 je trochu nedomysleny. pomoci abilita + freeze se dostanes nechutne rychle na tier 6 a pokud ses lucky a vytocis nejakej insane buildaround (mama), tak uz je zbytek hry jen formalita. je to teda strasnej highroll
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    Co říkáte na nový hrdiny v bg? Za mě Deathwing top. Stačí brát deatrattle miniony (rat pack ideál) a Rush na 6 tier - klidně level na 8, 9 i 10 goldech. Začít pak budovat end game build o dost dřív než ostatní je mega vyhoda. Hlavně teda early mama dokáže vyhrát hru celkem snadno :)
    QUARATH
    QUARATH --- ---
    XINDL: jede
    ACID7
    ACID7 --- ---
    AZIM: Jeste jsem ho trochu potunil na easy legend :) .. pridal quest, colossuse a druhou grave runu. Na toho novyho dragon huntera to chce penance, nedavat albatrose kdyz to jde, ale infiltratora / zilliaxe / khartuta a pak psychopompu, healovat co to da a davat bacha na secrety .. az dojde burst tak je to vpohode. Na agro decky nenechavam v ruce quest, zvlast bez coiny.

    Jinak pred legendou to bylo taky klasicky Blizzard rng :) .. najednou samej dragon hunter a mech palda .. v jedny hre s rogunou davam na colossuse grave runu a hle, najednou mu henche burglar da zabaka a pak jeste vygeneruje dva mage malygose s oveckama, klasika :)

    Deck code:
    AAECAa0GCN2rA9aZA9GlA6CAA8jAA5ObA42CA9+pAwuZqQP9sAPyrAPZrAOvpQOClAOXhwPNrwOhoQOZmwOfqQMA
    WANAH
    WANAH --- ---
    AZIM: Zajímavý. Já s tím tenhle týden trhnul rekord.
    14 her za sebou priest. Quest nebo gala na strídačku. R5.
    Ale zapnout už se to bojím taky :)
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    Vylezl jsem na wildu z 15cky na full star 6 s jedinou prohrou. Už sem lízal 5tku a bum, zacli stavět do cesty jen Hunteři...4prohry za sebou.
    AZIM
    AZIM --- ---
    ACID7: zábavný a prostě good climbing deck, since delší hry ale z 15 no hvězda jsem šel na 11 **** bez prohry, ale tam, přesně hvězdu od ranku 10 přišel Blizzard na to, že když mi dá huntera s Dragon/weapons deckem Tak už nevyhraju ani jednou, dnes je 9ta hra v řadě s tímto priestem a queue proti mně je ... hadate správně, Hunter s imba mana křivkou a round 5 jsem mrtvý po deváté za sebou ... GJ blizz, GJ!!
    XINDL
    XINDL --- ---
    Jede vam HS na Androidu? Reinstall nepomohl
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam