• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    k cemu jsou tyhle body? https://prnt.sc/vmzavc
    MATHES
    MATHES --- ---
    WENDEL: tak porad si s tim hraju (po vic jak roce me zacal bavit standard) weapon aggra (bomb warr + DH) jsou fakt asi nehratelnej matchup, ale mirror controly se skoro nedaj prohrat ("true" mirror je celej o Tickatovi - kdo ho zahraje prvni, tak asi nemuze prohrat)

    nicmene jsem si zacal vsimat, ze mi tam trochu nevoni dve veci. nedolizavam se tak rychle jak bych chtel a nejsem schopnej tak casto a rychle zkorumpovat Tickata. Navic Aransi Broodmother je na 6 manach lehce awkard a zbytecne casto si ho lizu na full zivotech.

    TL;DR
    -1x Aranasi Broodmother
    +1x Valdris Felgorge
    DOGGY
    DOGGY --- ---
    TOMASEQ: taky jsem schytal tyhle dve :(
    MATHES
    MATHES --- ---
    EXSECRABILIS
    EXSECRABILIS --- ---
    Zdravicko

    Priznam se, ze nejsem zasejc tolik aktivni hrac a muj vrchol je cca gold 1 kdyz mam joo stesti a cas, ale neprijde vam, ze od nove expanze nejde ziskat 10g za 3 winy ? A mam to jen ja nebo Q nejdou plnit v brawlu. Pripadne ty nove achievmenty za expi nejde splnit mimo ranked :-/
    MATHES
    MATHES --- ---
    WENDEL: zkousim tu tvoji variantu a prave mi taky prislo, ze tam mozna trochu chybi extra value do super late game, tak jsem cutnul ten jeden darkmoon dirigible a pridal tam c'thuna:)

    kazdopadne lifegain package je over-performing musim uznat:)
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    MATHES: tak závisí, když hraju třeba proti priestovi, tak je bez něj šance na výhru prachbídná...i cascading devastation se hodně hodí :) ale máš pravdu, že už to je spíš taková alternative win condition.
    MATHES
    MATHES --- ---
    WENDEL: a ma ten yshaarj v tom decku vubec jeste smysl? tam hrajes koukam celkem tri corrupt karty
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    MATHES: já ho tam původně měl, vlastně až na pár karet skoro stejnej deck co ty, ale potkávám moc agresivních decků, kde se vůbec 8 kola nedožiju, takže pak je to pro mě mrtvá karta.

    Tak jsem ten control package vyměnil za démony, kde mi neustále zachraňuje prdel ten co dává +3 attack a lifesteal. Control decky millnu tak jako tak, jedinej problém je s klaunem
    MATHES
    MATHES --- ---
    WENDEL: hraju neco podobnyho, prekvapuje me, ze nehrajes strongmana, kterej je s twisting netherem fakt extremne dobrej. na late late game jsem pridal elysianu, protoze fatigue je s timhle deckem pomerne snadno dosazitelna vec:)

    ### Corrupt
    # Class: Warlock
    # Format: Standard
    # Year of the Phoenix
    #
    # 2x (1) Mortal Coil
    # 2x (1) Spirit Jailer
    # 2x (2) Soul Shear
    # 1x (3) Darkmoon Dirigible
    # 2x (3) Shadowlight Scholar
    # 2x (3) School Spirits
    # 1x (4) Brittlebone Destroyer
    # 2x (4) Cascading Disaster
    # 2x (4) Fire Breather
    # 1x (5) Fleethoof Pearltusk
    # 1x (6) Keli'dan the Breaker
    # 2x (6) Khartut Defender
    # 1x (6) Siphon Soul
    # 1x (6) Tickatus
    # 1x (7) Soulciologist Malicia
    # 2x (7) Strongman
    # 1x (7) Valdris Felgorge
    # 2x (8) Twisting Nether
    # 1x (9) Archivist Elysiana
    # 1x (10) Y'Shaarj, the Defiler
    #
    AAECAcn1AgrMCIadA/CsA+6/A9bOA8/SA/zeA8fhA87hA+rhAwrbBsQIoaEDrMsD/84DzNIDzdIDkt4Dxt4D5uEDAA==
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    ### bye deck
    # Class: Warlock
    # Format: Standard
    # Year of the Phoenix
    #
    # 2x (1) Spirit Jailer
    # 1x (1) Unstable Felbolt
    # 1x (2) Imprisoned Vilefiend
    # 2x (2) Soul Shear
    # 2x (3) Dark Skies
    # 2x (3) Free Admission
    # 2x (3) Man'ari Mosher
    # 2x (3) School Spirits
    # 2x (4) Cascading Disaster
    # 2x (4) Fire Breather
    # 2x (5) Void Drinker
    # 2x (6) Aranasi Broodmother
    # 1x (6) Siphon Soul
    # 1x (6) Tickatus
    # 1x (7) Soulciologist Malicia
    # 2x (8) Enhanced Dreadlord
    # 2x (8) Twisting Nether
    # 1x (10) Y'Shaarj, the Defiler
    #
    AAECAaPDAwbMCPS7A72+A8/SA/zeA87hAwzbBtqWA+usA8S5A6zLA7jOA8zSA83SA5LeA5PeA5XeA8beAwA=
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone

    Pokud by chtel nekdo zkusit, s demon package mi to prijde mnohem udrzitelnejsi na zacatku hry, lifesteal udela svoje a zlevneni pres ten spell za 3 taky pomaha
    TOMASEQ
    TOMASEQ --- ---
    Musim se pochlubit...

    XINDL
    XINDL --- ---
    CUZMAN:

    The Madness at the Darkmoon Faire Expansion is most likely launching at 10am PT/ 1pm ET/ 18:00 GMT/ 19:00 CET.
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Dneska je expanze? V kolik?
    MATHES
    MATHES --- ---
    tady startovni list

    MATHES
    MATHES --- ---
    ale mel jsem teda kliku, ze jsem discard bucket dostal na vyber skoro pokazdy (3x tam nebyl z toho jeden byl posledni, kdy jsem si mohl vybrat, ze uz dalsi karty nechci:))
    MATHES
    MATHES --- ---
    tak ja jsem prave dohral 12-2 duel s Warlockem, kterej by mel bejt podle vseho jeden z nejhorsich, ale mel jsem stesti, ze jsem nepotkaval skoro zadny priesty. jedna prohra byla prave s priestem a druha s druidem ale s jinou HP co zlevnuje veci nad 5 many o 1 a stoji 1 manu a toho jsem nezabil tesne o 3 zivaky, nez si udelal obri rush prasata, dal celymu boardu lifesteal a nepridal si tak v jednom kole cca 20+ zivotu:D

    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    MATHES:

    v duelech mam par petivyher, vys sem se nedostal... rating 3661, ted trochu lituju ze sem spalil wild legendy
    MATHES
    MATHES --- ---
    koukam na ten novej system rewardu a nemuzu se zbavit dojmu, ze je to docela ojeb a ze bude gold grinding daleko tezsi, ne-li primo nemoznej.

    priznam se, ze jsem to nepocital, protoze jsem linej a protoze to za me udela nejaka youtube celebrita:D
    MATHES
    MATHES --- ---
    Tak jsem zacal zkouset duely, prvni dva pokusy byly s paladinem a nedostal jsem se pres 2 wins. Ted 3. run s priestem a ted ve 3. kole mirror. Hrali jsme to skoro hodinu:D

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam