• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    HS Battlegrounds maji vlastni klub: [ Hearthstone Battlegrounds ]
    HS Mercenaries maji vlastni klub: [ Hearthstone Mercenaries ]

    KAJJAKovy decky davejte na hearthpwn az pote co s nima udela legendu. Diky.

    update:
    Říjen 2021 - furt nic
    Leden 2020 - ještě ne




    Jedná se o online sběratelskou karetní hru od Blizzardu, která je dostupná pro Windows, Mac a iPad, iPhone a Android a odehrává se ve světě Warcraftu.

    Chcete si zahrat pratelsky turnaj na semi-competetive urovni?
    Certifikovana NYX liga je tady prave pro vas: [ Hearthstone - Okresni prebor ]
    rozbalit záhlaví
    XINDL
    XINDL --- ---
    CUZMAN:

    The Madness at the Darkmoon Faire Expansion is most likely launching at 10am PT/ 1pm ET/ 18:00 GMT/ 19:00 CET.
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Dneska je expanze? V kolik?
    MATHES
    MATHES --- ---
    tady startovni list

    MATHES
    MATHES --- ---
    ale mel jsem teda kliku, ze jsem discard bucket dostal na vyber skoro pokazdy (3x tam nebyl z toho jeden byl posledni, kdy jsem si mohl vybrat, ze uz dalsi karty nechci:))
    MATHES
    MATHES --- ---
    tak ja jsem prave dohral 12-2 duel s Warlockem, kterej by mel bejt podle vseho jeden z nejhorsich, ale mel jsem stesti, ze jsem nepotkaval skoro zadny priesty. jedna prohra byla prave s priestem a druha s druidem ale s jinou HP co zlevnuje veci nad 5 many o 1 a stoji 1 manu a toho jsem nezabil tesne o 3 zivaky, nez si udelal obri rush prasata, dal celymu boardu lifesteal a nepridal si tak v jednom kole cca 20+ zivotu:D

    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    MATHES:

    v duelech mam par petivyher, vys sem se nedostal... rating 3661, ted trochu lituju ze sem spalil wild legendy
    MATHES
    MATHES --- ---
    koukam na ten novej system rewardu a nemuzu se zbavit dojmu, ze je to docela ojeb a ze bude gold grinding daleko tezsi, ne-li primo nemoznej.

    priznam se, ze jsem to nepocital, protoze jsem linej a protoze to za me udela nejaka youtube celebrita:D
    MATHES
    MATHES --- ---
    Tak jsem zacal zkouset duely, prvni dva pokusy byly s paladinem a nedostal jsem se pres 2 wins. Ted 3. run s priestem a ted ve 3. kole mirror. Hrali jsme to skoro hodinu:D

    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    CUZMAN: od ty doby, co cloveku staci na dojezd na legendu WR >33% mam standard i wild legendu tak nejak kazdy mesic automaticky (kdyz poprve vyrankujete az na legendu, tak dalsi sezonu uz mate postup po dvou hvezdach az do legendy). vyzva je dojet tam napoprvy, pak uz to tak nejak staci udrzovat ^^
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    CUZMAN: cca 550 legend na wildu .. klasika - dojel jsem s 11* na legendu a prestal hrat :) ted resim, co budu hrat tenhle mesic, kdyz jsem rozbil legosku z decku za 1600 :D
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Tak ja skoncil na diamond 6. zacal sem pozde rankedovat z toho tri noci nespal a pak uz to nestih :-D pochlubte se svymi vysledky co takovej Kejdžak? :-)
    ACID7
    ACID7 --- ---
    klasicka priesti hra :D

    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    Rotace je vzdy prvni expanze roku, ted bude třetí expanze roku 2020
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Ahoj Odrotuje neco nebo zustava vse?
    LUCKY_BASTARD
    LUCKY_BASTARD --- ---
    rank 5 -> legenda
    ### Galakrond's Guile
    # Class: Rogue
    # Format: Standard
    # Year of the Phoenix
    #
    # 2x (0) Backstab
    # 2x (0) Shadowstep
    # 2x (1) Blackjack Stunner
    # 2x (1) Pharaoh Cat
    # 2x (1) Praise Galakrond!
    # 2x (1) Togwaggle's Scheme
    # 1x (2) Ambush
    # 2x (2) Bamboozle
    # 1x (2) Dirty Tricks
    # 1x (2) Shadowjeweler Hanar
    # 1x (3) Edwin VanCleef
    # 2x (3) EVIL Miscreant
    # 1x (3) Seal Fate
    # 1x (4) Devoted Maniac
    # 2x (5) Faceless Corruptor
    # 1x (5) Jandice Barov
    # 2x (5) Shield of Galakrond
    # 1x (6) Heistbaron Togwaggle
    # 1x (6) Kronx Dragonhoof
    # 1x (7) Galakrond, the Nightmare
    #
    AAECAaIHCrICkpcDqq8Dzq8D47QDzLkDzrkDy8AD+8QD2dEDCrQB7QKvkQOPlwP1pwO5rgP+rgOCsQPQuQO5vgMA
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone

    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    na gold rank bez prohry, umi to zkrotit i aggra i controly

    ### bigest
    # Class: Warrior
    # Format: Standard
    # Year of the Phoenix
    #
    # 2x (1) Athletic Studies
    # 2x (1) Sword and Board
    # 2x (2) Execute
    # 2x (3) Bladestorm
    # 1x (3) Bulwark of Azzinoth
    # 2x (3) Ramming Speed
    # 2x (3) Shield Block
    # 1x (4) Archmage Vargoth
    # 1x (4) Kargath Bladefist
    # 2x (4) Molten Breath
    # 2x (5) Brawl
    # 2x (7) Commencement
    # 1x (8) Deathwing, Mad Aspect
    # 2x (8) Plagued Protodrake
    # 2x (8) Troublemaker
    # 1x (9) Rattlegore
    # 1x (10) Colossus of the Moon
    # 2x (10) Dimensional Ripper
    #
    AAECAQcG1pkD36kD360DvrkD+cIDq9QDDEuRBv8HlpQD260D/7QDuLkD9sID4swDp84D0tEDrNQDAA==
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone
    BOREC
    BOREC --- ---
    MATHES: Za mě, Bg nehraju ale nijak mi to nevadí
    MATHES
    MATHES --- ---
    [ MATHES @ nyx :: kluby :: hry ]

    chapu, ze lidi co nehrajou BG muzou srat ty tapety, ktery tady posledni dobou jsou z BG, tak me napadlo odstepit separatni klub jenom pro BG.

    ja sam si castokrat reknu, ze sice mam uplne uzasnej a skvelej final build, kterej byl bozi, ale nechci tu (tolik) spamovat. predpokladam, ze to mozna resi i ostatni, tak nez tady prudit lidi, co to nezajima, tak to radsi oddelit.

    nevim jestli je to dobrej napad, nebo spatnej napad. ale jsem si tak na 65% jistej, ze je to napad:)
    FVMOUNTIN
    FVMOUNTIN --- ---
    Konečně Janice, jelikož jsem za celou hru potkal přesně 3 poga, tak trochu variace na menagerie

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam