• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    TOMASEQ
    TOMASEQ --- ---
    MATHES: Jo, to je podobny, mam to vic do spellu

    ### Even Wildfire
    # Class: Mage
    # Format: Wild
    #
    # 1x (2) Astromancer Solarian
    # 2x (2) Fallen Hero
    # 2x (2) Ice Walker
    # 2x (2) Manafeeder Panthara
    # 2x (2) Primordial Glyph
    # 2x (2) Runed Orb
    # 2x (2) Starscryer
    # 2x (2) Wildfire
    # 2x (4) Arcane Keysmith
    # 2x (4) Polymorph
    # 2x (4) Reckless Apprentice
    # 2x (4) Refreshing Spring Water
    # 1x (4) Varden Dawngrasp
    # 2x (6) Blizzard
    # 2x (6) Coldarra Drake
    # 1x (6) Genn Greymane
    # 1x (10) Mordresh Fire Eye
    #
    AAEBAf0EBM30Ao27A9jsA53uAw1NyQOYxALczQK+7AL3uAP7zgPQ7APR7APT7APW7APAoATBoAQA
    TOMASEQ
    TOMASEQ --- ---
    Even (wildfire) mage je vec ktera me po dlouhe dobe neskutecne bavi. Jako priesta me s tim nekdo vyklepnul. A naprosto me to nadchlo. Tak jsem pogooglil, postavil, naucil se pilotovat a ted se s tim zazit jeste vetsi trolling nez s priestem:)
    QUARATH
    QUARATH --- ---
    Blizzard se s tema Brawlama fakt moc nenamaha...opet Soularium Brawl...
    BOREC
    BOREC --- ---
    BARTOK: frajer na mě vytáhnu even mage a úplně mě rozbil:) hraju odd paly
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    Hlavně těch reno priestu..
    BOREC
    BOREC --- ---
    Přátelé, kamarádi, po X letech hraní standartu jsem si udělal 2 wild decky a je to pecka. Tolik zajímavých balíčků co člověk potká!
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    Balance Update 20.0.2 Coming "Early Next Week", 6 Cards Nerfed, Targets Mage, Paladin, Rogue and Neutral Cards - Hearthstone Top Decks
    https://www.hearthstonetopdecks.com/balance-update-20-0-2-coming-early-next-week-6-cards-nerfed-targets-mage-paladin-rogue-and-neutral-cards/
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    Teď se mi stalo to samé...5.kolo brawl - yogg secret a můžu se jít na to vysrat.

    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    Muzes jeste relognout
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    pak uz jen cumim na snuru a max muzu dat hero power
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    taky mate bug e nemuzete hraqt karty treba po 10 kolech? vetsinou se mi to stalo kdyz mi paladin secretem brawl predelal na jine kouzlo za 5
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    Dá se to namnožit velmi lehce.
    MATHES
    MATHES --- ---
    KAJJAK: 1x king krush v ruce neznamena automaticky, ze toho samyho vytahne 3x. predpokladam, ze souper musel krushe naklonovat (Hunting Party, Ramkahen Wildtamer etc) a uprimne to na prvni pohled nevypada jako "must nerf shit" :)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    lul
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    tohle je tedy na nerf jak delane https://www.hearthpwn.com/cards/210735-beastmaster-leoroxx

    souper mel na ruce 1x king crushe takze hezkych 24 dmg do hlavy kdyz ho to vycarovalo 3x. Ktery idiot tu kartu vymyslel a zjevne vubec neotestoval?
    LUCKY_BASTARD
    LUCKY_BASTARD --- ---
    Já přišel o neotevřený packy :(

    Hello Blizz,

    all my unopened card packs disappered after login to HS. I just brought 50 latest card packs for gold when I noticed that only new card packs are availaible for opening, but all my other unopened packs are missing. It was over 50 another packs from diff expansions, including golden packs, etc. Please advise

    Thank you in advance
    -----------------------------------
    Hi there Birkoff,

    I'm GM Torqindou and I hope you're having a great day.

    I'm really sorry to hear about the lost Card Packs that you lost with the release of Forged in the Barrens expansion. I've investigated the situation and your card pack history thoroughly and unfortunately we don't have access to any records that would show you had those other packs available to be opened on your account when the expansion was released.

    Since you're sure you did have them, please make sure you report this as a bug on the hearthstone forums. that is where these kinds of bugs have to reported unfortunately the game masters cannot grant or verify the loss of those other packs for you.

    Farewell, have an epic evening.
    EXSECRABILIS
    EXSECRABILIS --- ---
    Ahoj

    Taky se vsm stvorenim core/legaci setu ztratil nedisnuty dust ?
    Ukazovalo mne to 20k a ted po nove expanzi mam jen 17k.

    Pripadne jsem asi teda znovu objevil kolo, ale pokud sponite Q - 5x win ranked a pak protocite nejaky z tech dvou dalsich. Tak dostanete Q na 5x winu znovu :)
    Neni to zazrak, ale pokud nekdo hraje mene jako ja. Tak mu ty expi muzou pomoct.
    MATHES
    MATHES --- ---
    tohle mi uplne uniklo, ze se chysta:)

    BARTOK
    BARTOK --- ---
    V klasiku si zahraješ jen klasiky, ve standě core a expanze. Ve wildu vše krom klasik. A v tom poslednim modu vše.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam