• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    co znamena tohle? Kdo je Alliance?

    BOREC
    BOREC --- ---
    Syna 7 let to docela baví. Asi mu to nechám:)
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    MATHES: pvp je to celkem zabava
    MATHES
    MATHES --- ---
    KAJJAK: afaik poradi je "dulezity" jenom kvuli swipe efektum
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    lidi je nejaka strategie za poradim ve kterem mercy davam? nebo je to uplne jedno? zatim mam rating 2359 a lvl 30 ale porad sem neprisel na to k cemu je poradi dobre jestli vubec k necemu
    MATHES
    MATHES --- ---
    KVIIIK: broken kombo jsem videl u krippa, v podstate vsechno zabijel v 1. max 2. kole, ale bylo to vlastne hrozne nudny

    pripomina mi to trochu situaci, kdy si koncil dung s naprosto broken deckem a rikal sis jaka skoda, ze ho musis opustit. ukazuje se, ze kdyz si muzes svuj broken pocin nechat, tak se to (ciste muj pocit) velmi rychle okouka a ohraje:)
    USHUI
    USHUI --- ---
    ### LeChuck
    # Class: Warrior
    # Format: Wild
    #
    # 1x (1) Bloodsail Deckhand
    # 1x (1) Raid the Docks
    # 1x (2) Dead Man's Hand
    # 1x (2) E.T.C., God of Metal
    # 1x (2) Frightened Flunky
    # 1x (2) Harbor Scamp
    # 1x (2) Ritual Chopper
    # 1x (2) Zephrys the Great
    # 1x (3) Awaken!
    # 1x (3) Bloodsail Cultist
    # 1x (3) Brann Bronzebeard
    # 1x (3) Cargo Guard
    # 1x (3) Playmaker
    # 1x (3) Rokara
    # 1x (3) Scion of Ruin
    # 1x (3) Stormwind Freebooter
    # 1x (4) Circus Amalgam
    # 1x (4) Devoted Maniac
    # 1x (4) Kargath Bladefist
    # 1x (4) Sky Gen'ral Kragg
    # 1x (4) Sword Eater
    # 1x (5) Barista Lynchen
    # 1x (5) Darius Crowley
    # 1x (5) Overlord Runthak
    # 1x (5) Shield of Galakrond
    # 1x (5) Stonemaul Anchorman
    # 1x (6) Kronx Dragonhoof
    # 1x (6) Reno Jackson
    # 1x (7) Galakrond, the Unbreakable
    # 1x (9) Alexstrasza the Life-Binder
    #
    AAEBAZ6rBB7DFoUXiLACjs4Cze8CvZkD/KMDgqgD2K0D2q0D/q4Dqq8D0q8D47QD87cDvrkDxcAD3c0Dtd4Dzt4D9N8D/ucDle0D1fEDlfYDlvYDmPYDz/sDqooEsIoEAAA=
    # ))
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    _DOMINIK_: liší se nějak pozdější hraní od prvních dvou hodin? (tzn jestli je nějaký posun ve strategii, kombinatorice, etc...) Dajís e tam dělaj nějaká vyloženě broken komba?
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    no, me to zatim docela dost bavi, zabil jsem tim vetsinu dne, nejaky goldy do toho taky nacpal :)
    MATHES
    MATHES --- ---
    KVIIIK: v pokemonu si je levelovat potreboval, bo evolve a dalsi pokemon, ale tady taky nevidim zadnej smysl ani duvod
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    MATHES: po odehrání té první kapitoly si říkám, proč bych je vlastně všechny sbírat měl, když stačí dát dohromady vhodnou synergii v jedné partě a pak jen grindit a vylevlit ji. K čemu mi ti další hrdinové vlastně mají být? Hned na začátku jsem si postavil Jaxxarus (fre legendárka), dva démoni, Gromash a jeden healer a vlastně na tom nepotřebuju nic měnit.
    MATHES
    MATHES --- ---
    KVIIIK: mne to prijde strasne repetetivni a vlastne dost nudny

    je to jako pokemon, kde se ale bojuje misto 1v1, 3v3 a nemas tam zadnou storyline, misto Gym traineru mas nejaky bosse a nemas tam zadnej svet ve kterym bys mohl chodit...

    jo a taky je nemuzes posbirat vsechny :D
    MATHES
    MATHES --- ---
    KVIIIK: viz zahlavi, minulej tejden jsem to updatoval:)
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    Mercenaries jsou řekněme... oukej. Není to vyloženě nuda, ale bohužel to není ani vyloženě zábava. A vůbec nevím, proč bych si to měl kdykoli chtít pustit radši než duely, nebo battlegrounds. Cpát do toho prachy je naprostý nesmysl, lituju i těch pár stovek goldů za packy.
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    NYRLEM: nikdy neříkej nikdy. A nebuď jako Kajjak :D mmch, už má tu legendu?
    MATHES
    MATHES --- ---
    ja jsem to pustil, hned na me vykouknul nejakej welcome bundle, uz jsem ho kupoval, nez me napadlo, ze bych si to mel zkusit nejdriv...

    no a musim rict, ze za me je to hrozna nuda. rikal jsem si, ze je to tim, ze jsem na zacatku, tak jsem si vecer pustil Krippa a ona je to porad to samy furt dokola, docela jsem se na to tesil a chapu, co tim tvurci zamysleli, ale proste me to vubec nebavi :D
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    na kompu
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    KAJJAK: a hrajes na mobilu? me uz prisel treba notifikacni mail, ale kdyz jsem dnes HS pustil (na androidu), tak zadnej update, zadny mercenaries...
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    picovina
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    mercenaries zatim hodne bavi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam