• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WILLIKFireFall
    EGEL
    EGEL --- ---
    ole jak se těšíte na novej patch?
    EGEL
    EGEL --- ---
    vyšel nový patch a myslím že celkem zajímavý :)
    EGEL
    EGEL --- ---
    zítra je nějakej baneclaw mejdan. přesně v 20:00
    SONIC
    SONIC --- ---
    EGEL: nad pristavaci plochou dyz se seslo vic letadel tak obcas zacne stoupat primo nahoru..nefim esli to porad delaj 3 tejdny sem to nehral :)
    TYRAEL
    TYRAEL --- ---
    EGEL: Burnjety dostaly nerf. Já teďka lítám s Tigerclawem.
    EGEL
    EGEL --- ---
    SONIC: stoupací syndrom? tak takové letadlo jsem ještě nějak nepotkal neboco:)

    mimochodem za chvilku bude nějakej větší patch neboco. jsem zvědavej s čím přijdou kucí.
    EGEL
    EGEL --- ---
    no mi spíš přišlo jako výzva si to faakt vyšplhat. pak jsem kutil kterej frejm je na to nejlepší a jako asi ohnivej kocour něvadž burnjets v kombinaci s křidýlkama od padlejch hmyzáků a tím jeho ohnivým tryskem dává dostmožností jak vlastníma silama vylítnout nahoru a využít třeba těch křidélek na odpočinek a dobití tryskobot. jako mamut taky neni špatnej s tím teleportem je to celkem v klidu. další frejmy nemám ozkoušené :)
    TYRAEL
    TYRAEL --- ---
    EGEL: Plus Thump Dump nabízí supr věž ke koukání do krajiny :D
    SONIC
    SONIC --- ---
    EGEL: nejvejs se dostanes dyz sednes do taxiletadla a pockas az dostane stoupaci syndrom :) pak vyskocit a s kridlama doletis na mista kery sou absolut nedostupny..
    EGEL
    EGEL --- ---
    no moc jsem se v tom nevyznal a jako já rád krajinky což ff má žeano :D btw už jsem byl snad na každém vyšším místě a nasbíral asi 4 achievmenty co se lezení na vrcholky týče :D
    SONIC
    SONIC --- ---
    EGEL: mno warframe muzu vrele doporucit..pokud si ulitavas na kooperaci tak the best PvE :]
    EGEL
    EGEL --- ---
    kua tak koukám na videa k warframe a jako to nevypadá zle... ale zas na druhou stranu víc než jedno mmo je zloba :D
    EGEL
    EGEL --- ---
    jj hraju jako egelcz a armáda je GRID :)
    TYRAEL
    TYRAEL --- ---
    Jinak pokud by se někdo chtěl přidat, tak Armáda "Rabbits Burnt My House" je moje, tak si požádejte o členství...
    Celkově by asi neškodilo hodit na nástěnku možnost přidávat armády, jména postav, kdo za co hraje (pokud hraje) a tak.
    TYRAEL
    TYRAEL --- ---
    Tak s nejnovějším patchem opravili spoustu chyb a konečně se dá prodávat u Vendorů. Plus Města teďka můžou propadnout Meldingu. A přibyla spousta random eventů. Ničení obřího Warbringera s 20 lidmi okolo je sranda. Celkově mě PvE dost baví.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    AVATAR: Neni cas, ted je ze me Romulan ve Warbirdu :]
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Ja tu jen vybleju svuj nazor na tuhle hru.
    Bylo to super, dokud neudelali ten novej patch, kterej mel vyvazit PvP. Pustil jsem to od te doby jednou, zanadaval a zase vypnul. Vzdyt tam neni co klikat. Na par hodin to byla super hra, ale pak uz slo jen o to co nejvic thumpovat, coz se ukazalo byti hooodne repetetivnim. Bossove jsou fajn, ale kdyz 3/4 hodiny s dvaceti lidma busite do jednoho, ktery pak najednou zmizi v tom silovem poli, je to k posrani.

    a jeste dodam: hrajte radsi warframe, to je vetsi ficak ;)
    WILLIK
    WILLIK --- ---
    DREWDARK: Jedinej primej (lock target) heal (hot) ma Dragonfly jako alt-fire u zbrane, vsecko ostatni jsou ruzne druhy aoe.
    Takze shanet lidi dohromady aby sel dat heal, s tim ze ti vsude budou behat kravy kolem heavy squad thumperu.......dont think so, nebo u Baneclawa kde celej raid dostane za 3/4hp dvakrat za sebou s ne moc velkou pauzou :)
    DREWDARK
    DREWDARK --- ---
    WILLIK: ... a nebo chteji uplatnit medika?
    WILLIK
    WILLIK --- ---
    debilove, at zije balance! 80hp/sec too OP, lets do nerf hammer. what about 2hp/sec yupiii they are all dying again!

    fakt curaci tomu rikam balance, ted proste kdyz mas CD na health pack tak si v pici, protoze do packu stejne nedajvnes pro consumable hp restore.....a kdyz te proste trefi 2x juggernaut tak se ti za sutrem doplni presne 100hp nez si pro tebe prijdou

    udelali z toho zase picovinu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam