• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    APPUFeferonky - Pěstování, návody, tipy, triky, chlubeníčko
    FKA82
    FKA82 --- ---
    4JANE: Uvidíš, dej pak vědět do jaké barvy dozraje.
    4JANE
    4JANE --- ---
    FKA82: podle fotek je to tomu docela podobny. No jsem zvedava, co z toho nakonec vyroste teda :)
    FKA82
    FKA82 --- ---
    4JANE: Vyapdá to trochu jak kříženec chilhuacle negro :)

    APPU: To se mi nezdá, haba má trochu jiný tvar.
    4JANE
    4JANE --- ---
    APPU: nekdo si ze me udelal legraci :)) jestli ona to neni obyc paprika :(
    APPU
    APPU --- ---
    4JANE: vypadá to jako Habanero chocolate ale to je spíš hnědočervený než černý :)
    http://www.seminka-chilli.cz/fotografie/max/habanero-chocolate-98-2.jpg
    4JANE
    4JANE --- ---
    CAPTAIN_TACUD: skoro to tak vypada :)))
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    4JANE: to je lilek ne? :)))))
    4JANE
    4JANE --- ---
    Může mi někdo říct, co mi to doma roste? :) Dostala jsem sazenici s tím, že je to Fireflame, ale nějak to vypadá úplně jinak.. A je to obrovský. Samozřejmě jako úplný začátečník, jsem nevěděla o tom, že se mám zbavit prvních náznaků květů, takže mi tam roste tohle
    APPU
    APPU --- ---
    Sory foceno mobilem. První chilli-chily a druhá v pozadí
    FKA82
    FKA82 --- ---
    APPU: Já byla první rok taky vyplašená ale paprika je skoro nesmrtelná kytka :) Předloni mi pár kytek tak ožral hmyz (svilušky a mšice) a že zůstal jen pahýlek, do měsíce krásně obrostla.
    APPU
    APPU --- ---
    FKA82: tak díky za uklidnění :)) Já sem něco vrátil zase za okno, ale jak sem přesadil tak tam všechno už nedám. A jak sem psal takový krásný sazeničky a teď ohnutý stonky, listy jak po vyprání :)
    Na příští rok zasklívám celej balkon :)
    FKA82
    FKA82 --- ---
    APPU: Dostanou, opadne jim pár listů, ale budou v pohodě.
    APPU
    APPU --- ---
    Tak včerejší vichr mi feferonky pěkně pocuchal. Zrovna sem je přesadil do velkých květináčů ven a když sem přišel domu tak docela spoušť. Něco sem hodil zpátky dovnitř a ty vypadaj docela dobře, ale ty co zůstaly venku jsou takový jak vyndaný z pračky :)
    Má někdo zkušenost jestli se z toho dostanou ?
    FKA82
    FKA82 --- ---
    APPU: Nebudeš litovat :)
    APPU
    APPU --- ---
    KRAUN: Zrovna včera sem na ně koukal, že je chci testnout příští rok :)

    FKA82: Tak sem včera se slzou v oku zaštípal co šlo :)
    KRAUN
    KRAUN --- ---
    Bishop's Crown, foceno před týdnem...

    FKA82
    FKA82 --- ---
    APPU: :)) Uštípni, pak se budeš kochat o to víc :)
    Kristalonu rozumím, taky ho nepoužívám mrkni an hnojiva od biobizzu, plagronu...
    APPU
    APPU --- ---
    FKA82: Kristalonu se radši vyhnu :))
    Ach jo to je dilema :) Utrhnout svou první radost :DD Ale jo dneska to uštípu :)
    FKA82
    FKA82 --- ---
    APPU: Chilli focus je fajn, ale používám ho hlavně na mladé rostlinky, pak na fázi květu používám http://www.growshop-kromeriz.cz/index.php?id_product=3&controller=product&id_lang=1
    Ale záleží kolik chceš do toho investovat a jestli ti nevadí chemie tak to klidně párkrát přihnoj Kristalonem na květ a plod, ale před sklizní pak vynechat.

    APPU: Ono totiž když je otrháš, tak ta síla půjde ještě do růstu, když tam necháš květ bude se soustředit na vytvoření plodu.
    APPU
    APPU --- ---
    ADIKIA: http://www.bergland24.cz/zahrada-terasa-grily-/foliovnik-pro-pestovani-rajcat-100-50-cm
    FKA82: Ještě se zeptám mám otrhat všechny nebo tam můžu pro vlastní potěšení jeden nechat :)) Mám to první rok tak se zatim spíše kochám :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam