• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    APPUFeferonky - Pěstování, návody, tipy, triky, chlubeníčko
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Tak první kontrola za mnou :) Zalevani funguje celkem dobre. Ale uvidime ted když bude slunečno.



    MAR3K1987
    MAR3K1987 --- ---
    UTRZENA_LANOWKA: Možná rostlina ví že má stále málo světla?
    UTRZENA_LANOWKA
    UTRZENA_LANOWKA --- ---
    Zdravim,
    mám problém...moje habaněro kvete jako šílený, je pěkně veliký (mám ho od loňska), ale problém je v tom, že květy pořád shazuje. Hnojím chilli focusem se zvýšenou dávkou na kvetení a plození. Už jsem shodila dvě větvičky, aby rostlina nabrala sílu, ale pořád nic. :(
    Nemáte někdo typ co s tím?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Tak ve Ct. budu grilovat a vypleju. Nádrže a kostra uz tam je :)


    EXCITE
    EXCITE --- ---
    MAR3K1987: něco málo mám venku, ten první den to všechno přežilo, dnešní mráz ještě nevím..večer to omrknu
    PIDLOOCKO
    PIDLOOCKO --- ---
    MAR3K1987: taky je nemam venku, příští týden by měla teplota definitivně vylézt nahoru, pak půjdou na vzduch.

    APPU: já to včera ještě komplet vodrbal. Jakmile to dám ven, pak už to budu jenom regulovat.
    4JANE
    4JANE --- ---
    MAR3K1987: ja a je to tak 50:50, nektere tak trosku zkomiraji, ale uz predtim se mi to stalo a pak se vzpamatovaly. Ale asi teda nedoporucuju
    PIKO23
    PIKO23 --- ---
    MAR3K1987: kdepak, hodil jsem si je domů
    MAR3K1987
    MAR3K1987 --- ---
    Máte to někdo venku v tomhle nečase?
    APPU
    APPU --- ---
    4JANE: já už rezignoval a pustil je do květu :)
    MAR3K1987
    MAR3K1987 --- ---
    EXCITE: Že by teplotní šok? Někde jsem četl, že by se měli nechat postupně zvykat...
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Přendaval jsem před časem (ne ty co josu na fotce níže, jiné a dříve) par rostlin, který vyklíčili a vyrostly za oknem do skleníku a nějak se jim tam nedaří, kroutěj se a těch pár, který alespoň trochu jdou nasazují jiné listy (barevně jiné)... připomíná mi to,když jsem v loni takhle vyndal habaněro zpoza okna ven,tak skoro úplně opadaly listy a začly vyrážet jiné..jak to řešit?
    4JANE
    4JANE --- ---
    APPU: Taky musím porad zastipavat, protože by chtěly neustále kvest a jsou na to porad jeste moc malé a ja chci poradne keříky :)
    A venku uz taky neco mam, některé uz dlouho a zvládají to :)
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    progres..už jsem to prostě musel přesadit... i ven jsem už něco dal..ale bojím, bojím

    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    ty, co jsem zasadila v listopadu uz maj rudy bobule a budu sklizet.
    black pearl zasazeny pred mesicem vyrostly neuveritelne rychle, ty starsi kytky prerosly a ted se tvarej, ze by se jim chtelo kvest.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    U mě výsev začátek února a některý už taky nasazují na květ..
    APPU
    APPU --- ---
    VIRUS31: někdy na konci ledna sem sázel takže necelý 3 měsíce. Strašnej fofr letos
    VIRUS31
    VIRUS31 --- ---
    APPU: po jake dobe od polozeni seminka ti to zaclo kvest?
    MAR3K1987
    MAR3K1987 --- ---
    Sazenice rostou a rostou... Většinu mám doma, pár kusů v práci. Těm doma se asi daří víc, nebo to tak alespoň na první pohled vypadá. Zkoušel jsem, díky tomu, že mám letos vyklíčíno okolo padesáti kusů, nějaký zastřihávání u sazenic stejného druhu a stejné velikosti. Tak uvidíme jaký bude rozdíl ve výnosu. Největší radost mi dělá loňská naga a habanero white, který rostou překrásně (na to jak byli vloni maličký)
    APPU
    APPU --- ---
    Tak jak bojujete. Mě se to všechno hrne do květu tak štípu kvítky co se dá, protože je mám ještě pořád za oknem v malejch květináčích :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam