• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    APPUFeferonky - Pěstování, návody, tipy, triky, chlubeníčko
    4JANE
    4JANE --- ---
    trinidad scorpio, krasne roste, ale zatim porad nekvete.. jestli se rozjede, rada se podelim o urodu, myslim, ze na me to bude uz moc :))

    MAR3K1987
    MAR3K1987 --- ---
    MAR3K1987
    MAR3K1987 --- ---
    RANDOM_NIGHT: To vypadá trochu jak moje loňský hybridy...
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Vloni to byl Hungarian Black,asi došlo k nějakému cizímu opylení,takže letos kdoví co :)
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Ze semen, která dorazila s označením Bolivian Rainbow, mi roste tohle. Dokáže to někdo takhle brzy identifikovat?

    MAR3K1987
    MAR3K1987 --- ---
    UTRZENA_LANOWKA: Tak to je dobře :-)
    UTRZENA_LANOWKA
    UTRZENA_LANOWKA --- ---
    MAR3K1987: hodila jsem ji ven na chalupu na zahradu a už má asi 15 papriček, tudíž zřejmě šlo opravdu o nedostatek světla :)
    WIXIN
    WIXIN --- ---
    Náš první pokus pěstování papriček - (Feferonky)
    Výsev semen v únoru...

    APPU
    APPU --- ---
    PIDLOOCKO: ano to je ono
    APPU
    APPU --- ---
    PIDLOOCKO: vysoký je to cca 95cm police jsou asi po 40cm ale tu prostřední sem vyndal a nechal jenom tu spodní
    PIDLOOCKO
    PIDLOOCKO --- ---
    APPU: hmmm. Jak je to vysoký celkově a kolik jsou od sebe police?
    APPU
    APPU --- ---
    PIDLOOCKO: 6 větších květináčů zvládá v pohodě
    PIDLOOCKO
    PIDLOOCKO --- ---
    APPU: není to moc malý?
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    moje cerna madarka, stav dnes rano. nekde uz papriky, na nekterejch rostlinach jen kvety zatim...

    APPU
    APPU --- ---
    Pořídil sem si na balkon tenhle pařník a vřele doporučuju.

    zezačátku 2 patra super na malý kytky pak sem prostředek vyndal a dám tam 6 velkejch květináčů. A hlavně je bytelnější než ten předtim. (ten ulít což u tohodle nejde protože ho zatěžujou ty kytky)
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    MAR3K1987: Máš je pěkně zelený ..
    MAR3K1987
    MAR3K1987 --- ---
    Moje loňské Habanero White a Dorset Naga mi dělají opravdovou radost :-)

    Až na to že s plody si prozatím dávají docela načas... Habanero už jich pár má, ale Naga zatím stále květy shazuje...



    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    PLAGUEDIL: každopádně - ptám se hlavně proto, že chci pěstovat nonstop i přes zimu...
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    PLAGUEDIL: ven za okno nepůjde nic, je tam a) frekventovaná ulice a b) ta věc, co má držet truhlíky je beznadějně zohýbaná, letěly by dolů raz dva. dát do okna je v plánu, budou se vysazovat vnitřní křídla, ale to je řešení jen na léto, při (ne)kvalitě těch oken bychom tady přes podzim/zimu neměli zrovna příjemně
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam