• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    APPUFeferonky - Pěstování, návody, tipy, triky, chlubeníčko


    Vše o pěstování i konzumaci feferonek. Jak správně pěstovat, fotky, co se sklizní atd.
    rozbalit záhlaví
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    SCALEX: mam black pearl a podle me jsou taky nedozraly
    DZEJDZEJ
    DZEJDZEJ --- ---
    SCALEX: hmm...dobre, z my zkusenosti jsou tedy fialovy nedozraly...ale tak necham se pripadne vyvest z omylu
    SCALEX
    SCALEX --- ---
    DZEJDZEJ: Všechny papriky vyrostly jako bledozelené, postupně se na nich udělaly fialové fleky, které se rozšiřovaly, až všechny papriky zfialověly. A tahle jediná přešla ze zelené barvy do červené, nebyla na ní ani stopa po fialové..
    DZEJDZEJ
    DZEJDZEJ --- ---
    SCALEX: muze to byt tim, ze cervena je jedina dozrala?
    SCALEX
    SCALEX --- ---
    Když mi na jedné rostlině (Sangria Ornamental) vyrostlo padesát fialových paprik a mezi nimi jedna červená, co je to za anomálii? Může to být opylením?
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    RANDOM_NIGHT: ženská, já tě asi miluju :-P to mě taky mohlo napadnout :-) a v mrazáku je vlastně várka višní...
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    SKLIBA: Na meruňky je pozdě, ale nedávno jsem vařila pomerančovou marmeládu a je super. Myslím, že se bude velmi hodit do čokoládového dortu. A ještě plánuju bílé vinné želé s habanerem. Ale pořád dozrávají další, takže musím vymyslet ještě něco.
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    co děláte, když máte příliš habaner? nějaké ty chilli majdy už máme, chutney (podle super receptu od RANDOM_NIGHT také, co ještě? ideálně spíš trvanlivější úpravy, teď konzumaci zas tak moc nedám vzhledem k tomu, že jsem generátor krmiva pro mimino...
    COVERDALE
    COVERDALE --- ---
    ok supr dik
    APPU
    APPU --- ---
    COVERDALE: můžeš
    COVERDALE
    COVERDALE --- ---
    Čaues, mám dotaz možná hloupý :D Když vezmu semínko z chilli papričky, můžu ho rovnou píchnout do hlíny? Nebo musím s tím semínkem ještě něco udělat?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SCALEX: netusim z babocek nevarim
    SCALEX
    SCALEX --- ---
    PALEONTOLOG: ta babočka? Kolik má SHU?
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Jo a sýkorky kradou!
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Tady jsou ty, na kterých už zase něco uzrálo. Oko umělcovo promine nekvalitní fotografie, nacvakala jsem to teď narychlo a znovu to fotit nebudu, protože už se stmívá, rostliny nějak vidět jsou, což je asi hlavní. Srdce pěstitelovo pak laskavě odpustí zuboženost rostlin, kterým se poslední týden nestíhám věnovat, protože zpracovávám plody podzimu.

    Black Namaqualand a záhada ("Bolivian bonsai")


    Sibiřské domácí a Satan's Kiss


    Chupetinho a Fatalii Yellow
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    EXCITE: letosni, a neda se jist, je nejaka silna
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    PALEONTOLOG: to je letošní jedinec? Mě rostlinky Fatalii letos vyrostly jen asi 20 cm
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    povadlá fatalii orange a babočka
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    black pearl, vykliceno v unoru, plodily pekne i bez hnojeni a porad jdou na kvet


    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    4JANE: tak postnu nějaké to chlubeníčko, h.white bullet
    4JANE
    4JANE --- ---
    SKLIBA: jak jsem psala, zatim jen kvetou, tak ani nevim, jestli to jeste stihnou. Kdyz nebo az budou, tak sem napisu a dam vedet, kazdopadne si prvni zajemce :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam