• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    APPUFeferonky - Pěstování, návody, tipy, triky, chlubeníčko
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    CAPTAIN_TACUD: Tymian zkusim : mam ho dost. I kdyz mšice drtim jen vodou, proc nezkusit tohle, ted nasadil květ a budu ho stejne strihat a radsi nez ho vyhodit, udělám výluh a dám vědet jak funguje :
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    MAUGLI7: prodává se tabák na vykuřování skleníků.
    MAUGLI7
    MAUGLI7 --- ---
    já asi teď položím úplně debilní otázku,ale;můžu tabákovej výluh vyrobit z balenýho tabáku,co koupím normálně někde v trafice?Popřípadě existuje,případně prodává se někde něco jako "tehnickej tabák"?Prostě tabák neurčenej ke kouření,ale právě na výrobu výluhu a podobných věcí?
    SCIFI
    SCIFI --- ---
    donesli jsme domu soulozici berusky, za par dnu se vylihly larvy a uz se rozlejzaj, jsem zvedavej jestli to vycistej :)
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    2x pytliky susenyho á 3,50 do pul litru studeny vody na 24-48h macerovat. pak pres platno do rozstrikovace.
    Tymián na mšice | Dům a zahrada info
    http://dumazahrada.info/tymian-na-msice/
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    ROMANICAK: Zkousej vodu :)) nam 22m dlouhej skleník, mravence samo taky, proste kdyz zalejvam, vystříkam i rostliny a funguje to. Nepoužívám chemii na nic, z toho co sklizim vyrábím produkty a to s chemii nejde.
    Drzim palce at to zmáknes.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    LUKASZ:
    MCKIDNEY:
    Nestaci. U me ne. Marvenci si je tam chovaj, co pochcipa utonutim, za tejden je tam zas. Samozrejme budu zkouset likvidovat i mravence, ale to bude mnohem narocnejsi a s malou uspesnosti zrejme.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Tak tak, na msice staci hadice.
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    ROMANICAK: mam je kazdy rok a kazdy rok je vystříkam jen vodou, obcas se vrátej, tak je vystříkam zase .. rostline to nic neudělá a mšice jsou pryč
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    ROMANICAK: taky výluh z kopřiv (jícha) nebo prej dokonce z konopí. Budu zkoušet taky, mám napadeny stromy a keře..papriky zatím ne..
    KRMITK0
    KRMITK0 --- ---
    já mšice stříkal jarovou vodou a bylo to v cajku :)
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    ROMANICAK:
    Ha, tady je to celkem pekne popsany
    Tabákový výluh proti mšicím
    http://www.seminka-chilli.cz/o-chilli/tabakovy-vyluh-proti-msicim/
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Msice zasrany!!!!!!!!!!!!!! Co je na ne nejlepsi, nez koupim nejakou silenou chemku?
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    EXCITE: nápodobně - v sobotu jsem to vyndal na zahradu, včera večer už z toho byla řezanka - nevím nevím, jestli ty polámaný klacíky trčící ze země ještě nějak obrazí :-(((
    stejně tak dopadl zbytek zahrádky, člověk se s tím piplá od února a teď tohle, grrrr
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Tak mi včera kroupy udělaly z rostlinek špenát... není to úplně fatální (díky bohu,že nebydlíme v Hořovicích),ale polámaný je to dost a budou se mi vzpamatovávat asi pěkně dlouho..

    V předpovědích počasí samozřejmě o kroupách nic nebylo:(
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    UZEL: Tak pak dej vědět, co z toho doopravdy vyrostlo :)
    UZEL
    UZEL --- ---
    Dneska jsem v obi koupil satenice 40cm jalapenos...za 45 kc
    DIVER
    DIVER --- ---
    ZELCA: asi to nebude ideal, ale porad lepsi, nez je nechat v lete spalit a vyschnout. ja na pravidelny zalejvani nemam fakt moc cas a kdyz si vzpomenu na to lonsky horky leto...

    plesnivejici jiffy vyresilo zasazeni do hliny.

    ted uz jen resim, jak to udelam s tou folii na bocni kryti dokola truhlíků. a jestli jí tam dám. jestli budou horka, tak se mi zdá skoro zbytečná...
    ZELCA
    ZELCA --- ---
    DIVER: ty sa.ozavlazovaci truhliky zrovna ideal nejsou, je to porad vlhky, spravne by se melo zalit k ranu a pak pres den schnout jenom btw. A k te. jiffum - po mnoza spatnejch zkusenostech jedu ubrousky a zeminu a vysledky sou super. Ja nezastipavam, nechavam je at si rostou. Podle me uz tak tady v cr neni dost casu, natoz je zpomalovat ale je to jenom muj nepodlozenej nazor
    DIVER
    DIVER --- ---
    může se hodit... třeba ty mykorhizní houby používám taky...

    Jak pěstovat a vypěstovat papričky
    http://www.seminka-chilli.cz/jak-pestovat-a-vypestovat-papricky/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam