• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    APPUFeferonky - Pěstování, návody, tipy, triky, chlubeníčko
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    ja to nedavam na prime slunko nikdy, vzdycky je tam nějaka sitka at je polostin.
    DUDEL
    DUDEL --- ---
    GIO: skus trochu prihnojit... :)
    GIO
    GIO --- ---
    DUDEL: asi jo, no prave nejsou moc velke.. a loni byly o trosku vetsi, pestuju od pulky unora, ale strasne dlouho mi to vzdycky klici a roste to pomalu...
    DUDEL
    DUDEL --- ---
    GIO: no ja tomu moc nerozumiem... ja ich davam von na slnko cim skor a nikdy takyto slnecny sok nemali... skor som ich musel davat dnu ked bola moc zima v noci :)
    mozno ste dlho cakali kym ich date von? jak su velke?
    GIO
    GIO --- ---
    NOPOLICE: no ja tez ne, a zatim jsem ani nevynasla chvilku, abych mela cas aspon ten jeden den kolem nich vkuse šaškovat))
    NOPOLICE
    NOPOLICE --- ---
    GIO: jo, o ty textilii jsem taky uvažoval, zkusím to s ní. nemůžu s kytkama pořád šachovat :)
    GIO
    GIO --- ---
    ja nevim,a le mi loni celou varku sazenic prime slunko behem jednoho dne zabilo. takze tole reakce na slunce imho je, resim jak ot udelatletos, sazenice jsou jeste doma, sice na slunci, ale za oknem, takze az je budu za par dni teprve soupat ven, bude to vecer a rano se budu modlit a v pripade z ebudou vadnout dostanou asi prikryvku znetkane textilie bile na den a uvidi se... ale bojim bojim.. loni me to hodne mrzelo. 40 sazenic v riti
    SCIFI
    SCIFI --- ---
    To spaleni trochu zabrzdi, ale novy listy uz jsou odolny...
    NOPOLICE
    NOPOLICE --- ---
    Ty povadlý listy se po přesunu do stínu zase vzpamatujou, ty bílý zůstaly už bílý.
    NOPOLICE
    NOPOLICE --- ---
    NOPOLICE
    NOPOLICE --- ---
    NOPOLICE
    NOPOLICE --- ---
    NOPOLICE
    NOPOLICE --- ---
    AIJA: Vyfotim. Občas tam nějaká muska prolitne.
    AIJA
    AIJA --- ---
    NOPOLICE:
    Tipla bych to na svilušky nebo podobný mrchy.
    AIJA
    AIJA --- ---
    NOPOLICE:
    Můžeš vyfotit spodek listů?
    NOPOLICE
    NOPOLICE --- ---
    NOPOLICE
    NOPOLICE --- ---
    Takhle to vypadá

    NOPOLICE
    NOPOLICE --- ---
    AIJA: Muže být, i když jsem teď zalivky ubral. Zalévám ráno, pak 2 dny nic a pak zase ráno. Na netu to vadnuti a spaleniny popisujou jako hardening off, tedy proces, kdy si kytka zvyká na přímý slunce (jako sazenice byla pod lampou).
    AIJA
    AIJA --- ---
    NOPOLICE:
    Jestli je máš moc na slunci a hodně zalitý, tak se jim přehřívají kořeny. Je lepší je zalít brzy ráno nebo večer. Nebo obojí, ale neutopit.
    DUDEL
    DUDEL --- ---
    NOPOLICE: podla mna blbost. ja som vzdycky daval odmalicka na priame slnko a nikdy to nevadilo. praveze oni to tak maju rady...
    ak vyzera zvadnuta tak ju tam tak nechaj. podla mna sa prisposobi. ked ma dostatok vody samozrejme :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam