• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    APPUFeferonky - Pěstování, návody, tipy, triky, chlubeníčko
    DUDEL
    DUDEL --- ---
    VOJTEK: to je kazde ine ci to iste? :))
    VOJTEK
    VOJTEK --- ---
    dostal jsem no-name sazenice, pomozte prosím někdo s identifikaci druhu...ze to bude pálit jak čert je mi celkem jasný :D

    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    Já loni teda taky sklízel ještě v prosinci :)) To už byly některý k.o. ale papriky na nich furt byly :) času dost
    AIJA
    AIJA --- ---
    NOPOLICE:
    Aha, nemám je na parapetu, ale na dlažbě balkonu. Není tam spalující pařák, sklo v zábradlí to docela odstíní a nefučí tam tak zběsile.
    NOPOLICE
    NOPOLICE --- ---
    AIJA: já je teda dávám dovnitř i když je bouřka nebo silnej vítr, jak je mám jen na parapetu, ty s menším květináčem můžou spadnout, což se i dvakrát stalo. jedna je dokonce v posledním větvení zlomená vedví, nevypadá to ale, že by ji to nějak vadilo - obě větve normálně prosperujou :)
    teď jsem musel dát dovnitř Aji Habanero, protože ji začaly vadnout listy ze sluníčka. to moc nechápu, zas tak velký vedro není a ostatní jsou v pohodě.
    AIJA
    AIJA --- ---
    NOPOLICE:
    Tak to já teda ne. Nechala jsem je vloni na zahradě do půlky listopadu. Na balkoně ve třetím patře až do konce, pak na parapetu došly v pohodě. Letos mám na balkoně jen kulatý feferonky, tak je tam nechám taky co nejdéle.
    Teplotu řešívám jen na jaře, když jsou rostlinky ještě křehké.
    NOPOLICE
    NOPOLICE --- ---
    AIJA: to jim nevadí nízký noční teploty? četl jsem, že vadí. dával jsem je dovnitř, když bylo v noci kolem 10...
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    AIJA: ok, diky
    AIJA
    AIJA --- ---
    POZITRON:
    Jen je tam nech. Něco se vyklube a pak můžeš dát dojít na okno zevnitř. Do listopadu můžou být klidně venku.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    prosim, u rostlin, kterym teprve ted opadaly kvety, uz asi neni zadna sance na papricky, co? balkon.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    PROZAC: habanero bych řekl
    PROZAC
    PROZAC --- ---
    ahoj, netusite prosim co to je? docela pali tak 150 000 shu.

    Diky







    RAHZUL
    RAHZUL --- ---
    První letošní balkonovky





    HREBICK
    HREBICK --- ---
    další kolegova várka ;)
    ty červený habanera jsou fakt hodně velký
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    kolegova mini sklizeň
    MATEJICEKKK
    MATEJICEKKK --- ---
    DUDEL: Mam taky..Jsou krasny, ale zatim mi tmavne jen jedna..
    DUDEL
    DUDEL --- ---
    moja big black mamma uz zacina dozrievat :)))
    nadherne su tie papricky :-D

    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    OTAS:
    Cokoliv na savej a zravej hmyz. Ted te jeste nezajima ochranna lhuta, sklizen je daleko. Postrikat necim co nejucinnejsim, nez se ty svine zakukli.
    OTAS
    OTAS --- ---
    Cjuz, dnes jsem objevil na Seranu (outdoor) deravy listy a zespodu mini_housenky,larvy (delka do 5mm).
    Nemate nekdo nejake zkusenosti. Zatim to mam jen na jedne ale rad bych predesel nejake "pohrome" a ochranil dalsich cca 80 mazliku. Dikz za nfo.

    EXCITE
    EXCITE --- ---
    GIO: zkušenosti s přezimováním mám dobrý.. na podzim rostlinu zastřihnu a dám do chladnější místnosti, občas zaleju, aby to neuschlo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam