• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    APPUFeferonky - Pěstování, návody, tipy, triky, chlubeníčko


    Vše o pěstování i konzumaci feferonek. Jak správně pěstovat, fotky, co se sklizní atd.
    rozbalit záhlaví
    PENTAFEKTEK
    PENTAFEKTEK --- ---
    POHODAVOLE: dobře ty.. nádhera na to koukat
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    POHODAVOLE: dalsi update a sklizen :)





    IRA_PALMOVKA
    IRA_PALMOVKA --- ---
    KRMITK0: já si nedávno něco podobného koupila v tržnici, ale plody jsou víc do kulata. Překvapilo mě, že ty fialové jsou vlastně nezralé a postupně mění barvu na tmavě oranžovou až rudou. byla u toho cedulka okrasná pálivá odrůda Cancún.. sorry za tapetu

    QUIP
    QUIP --- ---
    Vcera jsem mel prvni sklizen

    Banana sweet


    Buenos carbide + Gorinitsch


    A jeste budou Jalapenos a Kashmiri Mirch
    QUIP
    QUIP --- ---
    KRMITK0: Zkousel jsem to porovnavat s obrazky na netu a docela blizko tomu je Capsicum annuum 'Peppa Purple-Tangerine' nebo Capsicum ANNUUM mixed PURPLE (Перец фиолетовый) https://adenium-doma.ru/shop/4173/desc/capsicum-annuum-mix-purple
    Ale uplne stejne barvy nema ani jedno z toho :)
    KRMITK0
    KRMITK0 --- ---
    QUIP: já tohle koupil ve skleníku v ČZU a není to ani jedna z těch odrůd co jsem kupoval. Ale esteticky je to hezká a velká kytka.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    ONDYXINNYX: konkretni druh nize neznam, ale nedivil bych se. Mel jsem doma dva jiny druhy a vlastne akorat pali a chut nic moc, takze je mam v mrazaku, odkud pujdou pravdepodobne do kompostu.
    ONDYXINNYX
    ONDYXINNYX --- ---
    Já myslím že je to nějaká truhliková okrasná .. myslím že mi někdo kdysi říkal že se ani nemá jíst .. co je na tom nevím ..
    MAR3K1987
    MAR3K1987 --- ---
    KRMITK0: Imho myslím že by to mohlo být Explosive Ember
    QUIP
    QUIP --- ---
    KRMITK0: Jednou jsem tohle koupil ve vecerce asi za 50 korun. Palily celkem fest. A neceho podobneho jsem si koupil seminka, ale nazev byl "paprička okrasná", nebo tak neco. Konkretni odrudy se asi budou urcovat tezko.
    KRMITK0
    KRMITK0 --- ---
    Netusite někdo co by to mohlo být za kytku? Květy byly fialový

    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---


    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    QUIP: tu je lepsi fotka :)

    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    QUIP: ja mam bohuzel malo mista, tak jsem je dal takto, ale docela se jim dari. Ty ostatni v kvetinacich ted postupne stehuju a vazu k tyckam, tak pak poslu foto. Na pristi rok uz mam vymysleny zahon, kde budou pravdepodobne ve trech radach na nekolika metrech, tak to bodne :)
    QUIP
    QUIP --- ---
    POHODAVOLE: A ja jsem si o sobe myslel, ze mam papricky moc nahusto u sebe :)
    No tak tvoje Buenos Carbide vypadaji tak, jak jsem si je predstavoval. Moje se nejak zasekly a vic nerostou.
    Ale Gorinitsch mi uz cervenaji a vypada to krasne.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Pri ohybani jsem omylem ulomil vetvicku cerveny haba, tak se docela chytla :)


    QUIP: Vlevo Buenos Carbide a vpravo Jalapena, plody nejsou moc videt, tak dnes nafotim detail.


    zatim green, ale pak Peter Pepper Penis Red


    Trinidad Scorpion Moruga Yellow


    Fresno Supreme


    Bhut Jolokia Peach - prekvapila me vcera dost podobna chut jako oranzova haba


    Craig´s Double Hot Orange Haba


    Gorinitsch


    Jalapena
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    QUIP: jj dnes toho nahodim vic :)
    QUIP
    QUIP --- ---
    POHODAVOLE: Pred casem jsem se tu ptal, jak vypadaji rostliny Buenos Carbide [QUIP @ Feferonky - Pěstování, návody, tipy, triky, chlubeníčko]
    Mas je jeste? Muzes poslat fotku? Protoze u me jsou vysoke asi jen 15cm, coz me prekvapilo. Uroda bude asi jen 4 papriky na rostlinu.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Vcerejsi buenos carbide a jalapenobrani :)

    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Ancho Mulato


    Al Bab
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Balkonovy update. Ty prvni jsme radsi pridali oporu :)



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam