• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALTORÚčesy - před a po, co mi víc sluší?
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    MYSKAZBRISKA: v krátkých jsi taková éterická víla, v dlouhých tuctová holka od vedle - za mě tedy jasně krátší
    CHAPADLAFIALOVY
    CHAPADLAFIALOVY --- ---
    MYSKAZBRISKA: ja teda mam rada dlouhy vlasy, ale myslim si, ze tobe rozhodne slusi vic ty kratky, 2007, 2010. v kratkejch ses kocka, 2000 fakt ne=)))
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    SAXANA: za mna ta vpravo teda
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    KAMIONG: za mna kratke blond
    SAXANA
    SAXANA --- ---
    one day you are rasta...one day you are not ;) ...studio http://www.hell.cz/13/fotky/Dready%20a%20rasta/subnavigace/0/

    ALTOR
    ALTOR --- ---
    KAMIONG: bude to znít fakt přízemně ale dlouhý.. za krátký se fakt špatně chytá :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    KAMIONG: krátký blond jsou nejlepší... :o)
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    no dík všem za hodnocení, je to i tím, že je to docela povedená fotka - nejsem moc často fotogenická :), tak doufám, že mě nezlomíte, protože dlouhý vlasy jsou mnohem pohodlnější, pro mě snazší na údržbu a navíc se s nima dá dělat spousta věcí - krátký musíš každý ráno umejt, upravit a učesat buď na jednu stranu, nebo na druhou - prostě nuda :)
    LFE
    LFE --- ---
    Jj, kratke blond jsou nejlepsi..
    MOORA
    MOORA --- ---
    KAMIONG: Mě se taky nejvíc líbíš v krátkých blond. Přijdeš mi taková..sofistikovaná :)
    YOCCI
    YOCCI --- ---
    KAMIONG: za mě krátké blond, taky jsem je nosila a milovala je. :) První fotka taky není špatná, ale už taková usedlejší.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    KAMIONG: nejlepší krátký a blond nebo hnědý, super
    ISCH
    ISCH --- ---
    KAMIONG: I když něchceš krátký, tak za mě je nejlepší ta krátká blond... A dlouhý blond nevypadaj moc zdravě (resp. málokdy a na málokom), takže za mě dlouhý blond ne.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    KAMIONG: Hlasuju také za první, nicméně předposlední také vůbec není špatný..
    LLEENNTTIILLKKA
    LLEENNTTIILLKKA --- ---
    KAMIONG: Mě se líbí první a pak blond krátký
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    KAMIONG: prvni nejlepsi:o)
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    Tak házim taky pár fotek...
    Momentálně jsem si řekla, že krátký už nikdy víc, nechávám to růst. Jen mám dilema, jestli nejít zase do blond...
    2008

    2009

    2011

    2012 jaro

    2012 podzim

    LLEENNTTIILLKKA
    LLEENNTTIILLKKA --- ---
    Tady se mi líbí, tady se asi zabydlím :) jdu se hrabat ve fotkách :D
    FLOE
    FLOE --- ---
    SARKALINA: Mne se zas nejvic libi nynejsi podoba. Cely to k tvymu sedivo-minimalistickymu stylu sedi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam