• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALTORÚčesy - před a po, co mi víc sluší?
    KEEE
    KEEE --- ---
    SIKY: mě se líbí pravá horní, i barvou i trochu vyvěšenýma kudrnama :o)
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    SIKY: za mne bud rovné nebo ty lehce kratší (fotka uprostřed
    SIKY
    SIKY --- ---
    Tápu ve střihu a barvě, protože černošské kudrny se časem nějak vyvěsily... Od levého horního rohu (rok 2002) k pravému hornímu rohu a foto pod ní (letos), tedy od vlastní medové přes blond melír k zrzavé (byla i tmavší, červenější nebo víc do hněda). Vlasy mi rostou hrozně pomalu, vždycky jsem chtěla dlouhé, ale teď mám tendenci to ušmiknout. Co myslíte?

    WRNQ
    WRNQ --- ---
    SKATEMURAI: Určitě bych hlasovala pro delší vlasy...třeba 3-5 cm...Ryan je dobrá inspirace:)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    SKATEMURAI: SIKY: nářez ta podoba :-)
    SIKY
    SIKY --- ---
    SKATEMURAI: Ty jo, nějak mi připomínáš Ryana Goslinga z téhle fotky, takže v podstatě to, co nosí on: https://www.google.cz/...ms&tbm=isch&sa=X&ei=1meYUs7DKOa6ygOvioHADg&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=1920&bih=954
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    NACITALKA: To i jako jo, ale aspoň by to chtělo nějakej tón, páč moje barva je taková ta klasická nijaká.
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    WRNQ: To se ti casem zmeni samo ne? ")
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    Děkuju za názory, děvčata:)) Už si začínám zvykat, ale jestli to budu měnit, tak do trochu světlejší, která je blíž mojí přirozený barvě.
    MOORA
    MOORA --- ---
    WRNQ: Podle mě v tý aktuální vypadáš skvěle :)
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    WRNQ: rozklikla jsem si tu aktualni a fakt ti to slusi. vypadas uplne jinak, ale prirozene a me se to libi :)
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    WRNQ: za mne úplně vlevo dole a vpravo dole
    OPI
    OPI --- ---
    WRNQ: uplně vpravo nahoře :)
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    WRNQ: Mne sa najviac pacis na fotke v hore v strede. Take to kratke mikado. A barva svetla blond, ale nie sediva, ta ta imho robi starsou.
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    ILLUZE: No to je paruka - zapomněla jsem napsat. Jako maska byl ale Willy Wonka fajn:)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    WRNQ: až na to mikádo a tedy ty tmavé vlasy fakt ne - ti sluší prakticky obojí - dlouhé vlasy i krátké
    delší blond vlasy (ideálně ta medová barva) tě velmi omlazují, krátké velmi zvýrazňují - udělej to, v čem se cítíš nejlíp...
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    Jsem pár dní obarvená poprvé v životě na barvu trochu tmavší, než je moje přirozená. A mám pocit, že jsem strašně smutná a starší a že to prostě byla pěkná kravina:) Mám pořád cuky nechat se ostříhat zase na krátko. Nejlepší varianta by pro mě byla kombinace delších vlasů, ze kterých udělám drdol nebo culík a něčeho, co ty vlasy ozvláštní (kromě krátké ofiny - mám ty brejle a nízký čelo, vypadala bych jako šimpanz intelektuál:))
    Mohli byste poradit, jak se prokopat ven?:) Díky za rady.
    Pro srovnání - neumětelská koláž všeho, co se mým vlasům přihodilo v posledních cca pěti letech.




    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    GRANTORINO: Mně se na Tobě nejvíc líbí to mikádo jak tam máš cca vlevo uprostřed takovej nějakej růžovej svetr nebo šátek.
    MEDOULKA
    MEDOULKA --- ---
    GRANTORINO: ne do strany, fakt rovná, prijde mi to strasne vyzyvave a k tem ocim....wow. myslim konkr. 9. obrazek, ten uhrancivy:)
    LFE
    LFE --- ---
    GRANTORINO: Ja myslim tuhle rovnou, ano :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam