• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RUTHLESSJídlo, pochutiny a kde je koupit?
    Jídlo, pochutiny, delikatesy ale i normální suroviny na každodenní vaření. Hledáte řezníka, zeleninu, vinotéku? Ptejte se zde, ať je vše na jednom místě. Asi zejména Praha ale i ostatní místa Čech, Moravy, Slezka či světa. Dejte kontakt na svého místního zásobitele!
    rozbalit záhlaví
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MOODYCAT: *Asiatky
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Mam normalně takovy bizarni dotaz. Kdysi v Palladiu, tak pet let zpatky, meli hned u dm drogerie stanek nejake siatky a vyrabely neco, co se jevilo jako takove zlute pecivo. Netusite nekdo, co to bylo a kde se to da sehnat :)?
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    ZOOEY: ja kupovala u vitnamcu na ipp (belehradska)
    ZOOEY
    ZOOEY --- ---
    SEBIEN: dekuju! (dalsim tipum se nebranim)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    ZOOEY: třeba Triko, kafe a kolonial, U Nikolajky, Smíchov.
    ZOOEY
    ZOOEY --- ---
    ahoj, prosim vedel by nekdo, kde v praze koupit kapary konzervovane v soli (ne nalev)? dekuju
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    Ahoj. Nevíte někdo, kde se v Praze dá v kamenném obchodě vybrat z většího množství chilli past? Ideálně hledám nějaké obchody zaměřené na chilli, nemám v tomhle moc přehled. Případně díky za doporučení.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    KRMELEC: Jen s mlecnymi vyrobky a ty jsou super. Maso jsme zatim nezkouseli.
    SARRI
    SARRI --- ---
    KRMELEC: jj, ale nemela jsem ca ho zpracovat tak slo zatim do mrazaku
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    SARRI: Super a kupovala jsi někdy také maso?
    SARRI
    SARRI --- ---
    KRMELEC: mam a super .. miluju jejich tvarohy, zmrzliny a syry .. mleko je taky hodne poctive .. jen clovek musi pocitat s tim, ze se rycheji kazi
    objednala jsem online a vyzvedla u auta, ale da se nakoupit i primo jen na miste kdyz prijdes k autu ..
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    Ahoj,
    máte prosím někdo vlastní zkušenost s pojízdným obchodem https://www.mlekozfarmy.cz/ či jejich e-shopu https://www.nakupzfarmy.cz/ ??

    Jde mi tedy hlavně o maso a uzeniny, ale i mléko, máslo a vejce.
    Předem díky
    BIGG23
    BIGG23 --- ---
    Ahoj,
    ví někdo, kde koupit levně kokosovou vodu?
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    TATONKA: baj voko asi 60 Kč, ale zkusím si vzpomenout, až se tam dostanu a podívat se přesně; každopádně je to dost běžně k dostání
    TATONKA
    TATONKA --- ---
    MOIRAIN: ok, diky, neomrkla bys mi prosim tu cenu za kilo? Furt premejslim, jestli se mi vic vyplati koupit si jo za mesic v Bangkoku nez poletime do Cech, nebo to nechat az na doma.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    TATONKA: můj sídlištní vietnamec ji má běžně v sortimentu, stejně jako třeba Modrý slon, Shin Food v Korunní a mnoho dalších
    TATONKA
    TATONKA --- ---
    Ahoj, nevite, jestli se da v Praze koupit sticky rice (lepica ryze), jinak taky nazyvana glutonious rice nebo sweet rice? Pokud ano, ta kde a kolik tak stoji kilo? Je to bezny druh ryze v Laosu a v Thajsku.
    Diky moc.
    SARRI
    SARRI --- ---
    IKARIE: nakonec jsem ho sehnala s osobnim vyzvednutim kousek o manesa tady
    Semolinový kuskus Ankara 500g - Kup si Čaj
    http://kupsicaj.cz/ryze-nudle-lusteniny-a-spol/56-semolinovy-kuskus-ankara-500g.html
    kdo nezna, tak podorucuju
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    SARRI: mivali to u arabu ve spalene (tak tri roky zpatky, od ty doby jsem tam nebyla), obchod zhruba naproti kostelu nejsvětější trojice)
    SARRI
    SARRI --- ---
    netusite kde v praze sezenu izraelsky kus kus .. kupovala jsem ho v sape, ale uz jej nemaji .. jsou to takove ty velke kulicky co se musi 15min varit ..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam