• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RUTHLESSJídlo, pochutiny a kde je koupit?
    LALAA
    LALAA --- ---
    RUTHLESS: Já používám bio citrony z Lidlu, jsou dobrý a za fakt rozumnou cenu.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    Ahoj, kam byste sli v praze pro fakt dobry citrony? chci je nalozit. ale nejak nemam odvahu to udelat z citronu z tesca (a podobne). Klidne jeste pozkam, kdyz reknete, ze za dva emsice prece prijdou ty dobry odtud a odtud... :)
    GOGGA
    GOGGA --- ---
    TRAVIX: koupit robota s indukci (kenwood cooking chef), nasypat ingredience, nastavit teplotu, za 5 min je luxusni hollandaise hotova
    NECRO_BUTCHER
    NECRO_BUTCHER --- ---
    díky za info, maldonka nakoupena v globusu, jenom tu uzenou neměli.. (14 dní zpět) fyi..
    SARRI
    SARRI --- ---
    NECRO_BUTCHER: real meet society u tanciciho domu ma tusim i krom dvou zminenych chilli verzi
    POHODA_JAHODA
    POHODA_JAHODA --- ---
    NECRO_BUTCHER: Viděla jsem i v malých Tesco. Ve větších měli i uzenou verzi.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    Nemohl by to mít U Salvatora? Ale nevím, jen tipuju... v centru to je :-)
    NECRO_BUTCHER
    NECRO_BUTCHER --- ---
    TRUPEEK: dík za info..

    kdyby mel někdo další tipy, menší krámky někde v centru, tak sem s nima pls..
    TRUPEEK
    TRUPEEK --- ---
    NECRO_BUTCHER: Bežně prodává Globus a Makro. Normální i uzenou variantu.
    NECRO_BUTCHER
    NECRO_BUTCHER --- ---
    kam v praze pro Maldon sůl?
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    ATHEIA: Já používám M&S, který mi přijde výrazně lepší než ty, co se prodávají v supermarketech, pokud vůbec. Jestli je opravdu dobrý, to je nad mou rozlišovací schopnost. Ale drahý je dost :-))
    ATHEIA
    ATHEIA --- ---
    Máte někdo tip na opravdu dobrý vanilkový extrakt? Případně kde koupit (eshop nebo Praha) Měla jsem z trhu z Karibicu, ale ten už došel.
    SARRI
    SARRI --- ---
    ZOOEY: co kratochvilovci ?
    ZOOEY
    ZOOEY --- ---
    potrebuju sehnat darem limoncello. do ktereho kamenneho obchodu (sirsi centrum praha, pripadne vyzkousene OC), nevedel by prosim nekdo?
    KEEP_SMILE
    KEEP_SMILE --- ---
    TATONKA: makro?
    TATONKA
    TATONKA --- ---
    Ehm, nevíte prosím kde dneska v Praze koupit pěti-litrovou flašku Becherovky?
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    dají se někde v čr (praha) koupit papričky (ne semena) odrůdy "pimientos de padrón"?
    Padrón peppers - Wikipedia, the free encyclopedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/Padr%C3%B3n_peppers
    DRIZZT
    DRIZZT --- ---
    Kam pro tacos placky? Prodávají se někde samostatně? Ideálně Brno. Díky!
    TERKAS
    TERKAS --- ---
    TATONKA: Ja jsem ho kupovala asi pred rokem v Thai Asian food, Francouzská 66
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    TRAVIX: tak marks and spencr, ale je na můj vkus dost hnusně kyselá, ale to budou všechny tkaovéhle, aby to chvíli vydrželo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam