• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OTOMEVia Ferrata - podělte se se svými zážitky
    PUPU
    PUPU --- ---
    EpicTV Video: Chamonix's Most EXTREME Via Ferrata | Climbing Daily Ep.1485 | EpicTV
    https://www.epictv.com/...odcast/chamonixs-most-extreme-via-ferrata-%7C-climbing-daily-ep1485/607790

    pekne, jestli budeme mit nekdy cestu timhle smerem, podivame se...
    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    no ja tam byl asi pred mesicem, vykloubil sem si na ni rameno, sel sem v 17 hodin a bylo tam jeste dost lidi a dalsi nastupovali, kdyz sem se pak dostaval dolu...
    ARIEL
    ARIEL --- ---
    ADAMIRA: Tak tak
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    ARIEL: jo tak to bude asi ten všední den
    ARIEL
    ARIEL --- ---
    ADAMIRA: Byli jsme tam s přítelkyní v pondělí. Byli jsme cely týden ubytovaný u Mondsee, takže jsme stihli ještě další ferratu u atersee. Na drachenwandu moc lidi nebylo, parkoviště prázdný a to jsme nastupovali asi v deset dopo. Je to dlouhý, cesta dolu k autu je celkem přísná, dokonce je uprostřed pomníček s krajánkem. Ale ferrata úžasná, nádherná. Výhledy top! Kdyžtak dodám podrobnější info
    PUPU
    PUPU --- ---
    ADAMIRA: staci vyrazit brzo rano, napriklad jeste pred svitanim. pres den je to opravdu pruvod
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    ARIEL: a byl/a jsi tam v týdnu nebo o víkendu? Hrozně moc se tam chci jet ale všichni mě neustále odrazujou s tím, že to tam je hrozně narvaný a je to spíš taková fronta :/
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Zdravím, prodám poukaz na ferratu v Děčíně, Pastýřská stěna. Prodávám z důvodu dlouhodobých zdravotních problémů. Platnost poukazu je do 26.8.2019, délka lezení přibližně 3 hodiny. Instruktor, vybavení v ceně poukazu. Cena: 500 Kč
    Vím, že je to celkem pozdě, ale třeba někdo využije.
    ARIEL
    ARIEL --- ---
    Vyhlidka z drachenwandu, minuly týden, moc hezká ferrata

    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    treba ted v stredu sem si vykloubil rameno na drachenwandu... ale nastesti na zacatku relativne, takze kolemjdouci me pomohli dostat se dolu :D uplne sam bych uz asi taky nelez :D ale s tim, jak je vetsina ferrat narvanejch posledni dobou... tak ti vzdy nekdo pomuze...
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    GOZER1:
    PUPU:

    díky za názory, presne tak, myslel jsem ceske cvicne, kde se vzdycky "dořvu" pomoci nebo mě během minutky někdo uvidí viset v bezvědomí :)

    pravda že na celodení rakouské/italské bych se sám hodně bál, do toho bych asi nešel
    PUPU
    PUPU --- ---
    ADAMIRA: na cvicne ceske ferraty asi v pohode, tam se porad nekdo placa a v pripade potreby je pomoc na miste za par minut. do Alp nebo Dolomit na celodenni vyslap bych vahal. nepovazuji to za rozumne, i kdyz jsem to take uz parkrat absolvoval.
    GOZER1
    GOZER1 --- ---
    ADAMIRA: Ja lezu jenom sam.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    zdravím, jaky máte názor na lezení sólo? na místech jako Děčín/Slany ("přehledná a okolo většinou další lidi"). je to pro mě občas problém sehnat parťáka (kamarád který se mnou chodil nemůže už tak moc a za chvíli mu rodí žena) a štve mě kolik mi utíká příležitosti tak si říkám že bych jel prostě sám...

    předem díky za názory
    PUPU
    PUPU --- ---
    Via ferrata Vodní brána u Semil, Nová ferrata, Barmská lávka, Nová trasa, zajištěná cesta , klettersteig
    https://www.vodni-brana.cz/nova-trasa/

    Vážení přátelé neoficiální - zkušební provoz nové trasy je zahájen.
    Doporučujeme zatím ferratu jen velmi zkušeným ferratistům s náležitým vybavením včetně přilby !!!!
    Ještě není stanovena obtížnost. Náš odhad je D (povinně) s variantami B (normální trasa) , E (varianta extrem)
    Minimální výška lezce 140cm.
    maximální váha 120 kg.
    Děti a méně zkušené je bezpodmínečně nutné náležitě přijistit lanem (stačí 15 m + HMSka a znalost užívání půlloďáku).
    _TOM
    _TOM --- ---
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Netušíte někdo jak je to s půjčováním setů v okolí Salzburgu, případně nemáte někdo nějaký tip?

    Bohužel jsem to podcenil a ted mi odevsad pisou ze jsou totalne vybrany - jedeme za 14 dní a potřebuju 4 komplet sety :/
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    PUPU
    PUPU --- ---
    TWISTRABBIT: a pak ze se neda neco originalniho vymyslet... pekne, diky
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    Docela zajímavá ferata...

    via ferrata feliz navidad ultimo tramo, anillas
    https://www.youtube.com/watch?v=fiz7wOv5UHo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam