• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RENFRIBoubelky boubelkam
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    Máte nějaké dobré zkušenosti se stahovacím prádlem, které je až přes stehna (kombiné, body s nohavičkama, kalhotky v nohavičkama) a má nějak dobře vyřešený ten přechod okraj prádla - stehno? Všechno tohle prádlo, které jsem zatím zkoušela mi na mých měkkých stehnech vyrobilo nežádoucí bochánek :-/ Ale třeba to už nějaký výrobce nějak vyřešil, třeba postupným povolováním (rozšiřováním) toho stahujícího efektu směrem k okraji nebo tak něco.
    KALHOTKA
    KALHOTKA --- ---
    ZUZKAOU: Dík. Mrzí mě to moc.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    KALHOTKA: tak přeju brzké vyležení
    KALHOTKA
    KALHOTKA --- ---
    ADELHAIDA:
    ZUZKAOU:
    Děkuji za rady! Nakonec z toho sešlo. Jsem nemocná, takže žádná párty nebude.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZUZKAOU: případně jen bílý makeup a kosu...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    KALHOTKA: černé šaty, naučit se udělat la muerta masku a věnec buď z afrikánů, ěčeho rudého

    EASY Sugar Skull | Dia De Los Muertos Tutorial DIY for Halloween or November
    https://www.youtube.com/watch?v=Lo4YBPEdoh0
    KALHOTKA
    KALHOTKA --- ---
    Blbý je, že fakt potřebuju šaty na Halloween. Něco šíleného ale zároveň trochu vkusnýho. Kdybyste někdo věděl, budu ráda.
    SEXILKA
    SEXILKA --- ---
    Co se stalo s Lindy Bop?
    KALHOTKA
    KALHOTKA --- ---
    MADIETTA: Colectiff i Sugarbat znám, chtěla jsem vyzkoušet i tyhle. No, Škoda peněz, źstávám u prověřených značek. Britského retro neznám, mrknu, díky!
    KLAIR: o 20tku i 18 bych měla zájem, ale až tak koncem měsíce. Šlo-li by nejdřív nafotit? :)
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    KALHOTKA: collectif, miss candyfloss

    nakupuju z bazaru v UK ve fb skupině.

    a teď mám na prodej docela dost šatů 20, 18

    kdybys chtěla zkusit
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    KALHOTKA: Jsem spokojená s Collectif, jen je to dražší sranda. Nebo zajít v Praze do Sugarbat, tam si to vyzkoušet na místě. Mám od nich dvoje krásné kvalitní šaty a velikosti má do hodně XL (moje 16 byla v půlce stojanu, 20 bude mít určitě).
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    KALHOTKA: no, pak jsou tu ty high-endovější retro obchody. Mám šaty z Collectif a British Retro a tam teda nějaká nekvalita fakt nehrozí, jsou krásné, ale taky za ně dáš minimálně 70 liber, žejo.
    KALHOTKA
    KALHOTKA --- ---
    MADIETTA: Jj, už jsou v popelnici. Podobný materiál jako Lady v London, zespodu látka bílá a u krku, jak tu někdo psal, že se mu ta látka spodní tahá nahoru, tak věřím, že tady po jednom vyprání nastane stejný problém. Už mi nějak vypršely nápady kde nakupovat retro a došla energie to z té úžasné Anglie vůbec zkoušet.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    KALHOTKA: to je typ Billie? To mi neděláš radost, moc se mi líbily takové s pávovým vzorem.
    SEXILKA
    SEXILKA --- ---
    KALHOTKA
    KALHOTKA --- ---
    Další hadr na roztrhání je Dolly&Dotty.

    KALHOTKA
    KALHOTKA --- ---
    ANNAWA: Bohužel, není to ani na hadr. Velká škoda.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    KALHOTKA: to teda zní dost příšerně, dva a půl tisíce za šaty není zase tak málo, aby to nevypadalo dobře.
    SEXILKA
    SEXILKA --- ---
    MADIETTA: jj mám jedny a už více jsem neobjednala =/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam