• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IVANA_ANAVIČeská strana sociálně demokratická (ČSSD)
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    ATOMIKS: To, že se k tomu nevyjádří veřejně, neznamená, že si to s Chládkem nevyřídí jinak.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    JD je ministrem pro lidská práva a menšiny, ne? neměl by se proti tomu - jak jde za něj tato oblast celkově doprčic - ozvat? (hm, asi mu pošlu dotaz a budu čekat, jestli mi odpoví)
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    ATOMIKS: Jasný :) Nevím, je to pro mě čerstvá informace a nejsem si jistá, jestli vůbec pomoc JD budu potřebovat. Asi si s tím poradím sama, to bude nejjednodušší.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    JD, Déčko mi uteklo .o) ..
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    ATOMIKS: Ne, nevyzvala, dozvěděla jsem se o tom až před půl hodinou. O jaké(m) J hovoříš?
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    taky na Foldynu bych neměl zapomenout

    IVANA_ANAVI: vyzvala jsi Chládka k odstoupení? svolala jednání místní buňky? obrátila se na J? co dělá vlastně on a proč tak urputně teď drží pusu?
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    ATOMIKS: Já se s tím nesmiřuju, já proti tomu bojuju.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    jak se vy - členové ČSSD - smiřujete s hnědnutím strany? Křeček, Škromach, Němeček, Chládek...
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    a už vůbec nečekám, že by kdokoliv z ČSSD vyzýval Chládka k odstoupení
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    toto je opravdu hodně moc smutný, i když od člena ČSSD ne moc překvapivý
    Za xenofobní výrok o dětech se omluvte, vyzývají Chládka romští rodiče | Domov | Lidovky.cz
    http://www.lidovky.cz/...i-romsti-rodice-chladka-1bc-/zpravy-domov.aspx?c=A150512_163420_ln_domov_sk
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    ATOMIKS: Pokud vadí viry, tak bychom měli zakázat v nemocnicích i elektronická zařízení. /ironie
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    pak asi pochopíš, proč mi na to neodpovědělo ani ministerstvo
    třeba důkaz o virech v hidžábech vs sterilitě ostatních šátků
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    no, si počti
    Do nemocnic vyznání nepatří, odmítl Němeček hidžáby. I kvůli virům - iDNES.cz
    http://zpravy.idnes.cz/...ecek-nemocnice-muslimske-satky-d5e-/domaci.aspx?c=A141004_122849_domaci_hv
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    ATOMIKS: Něco takovýho jsem zaznamenala u Němečka. Vtipné je, že medičky v šátku normálně na praxe choděj, stejně tak tam občas pracujou i klášterní sestry. Na druhou stranu pochybuju, že by se nějak snažil odstranit náboženství z nemocnic, spíš má k islámu postoj průměrného Čecha.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    co se týče toho ministerstva, tak jsem si bohužel před nedávnem promazal poštu, tak už nemám ani důkaz. jednalo se o jednoduchou otázku: jak a kdy pan ministr chce dosáhnout jím slibované nereligiozity nemocnic. určitě si každý pamatuje na jeho památný rozhovor pro idnes, že náboženství pracovníka zdravotnictví má končit u brány nemocnice. přičemž to omezil samozřejmě pouze a jenom na islám.
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    ATOMIKS: Pokud píšeš ministerstvu jako instituci, musí ti do 30 dnů odpovědět. Ministr ale takovou povinnost nemá.

    Jinak chápu tvoji frustraci, ale s tolika dopisy denně je to prostě obtížné, kor když ti lidi leckdy píšou kraviny (neříkám, že to je tvůj případ).
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    IVANA_ANAVI: no, tak já to ještě párkrát zkusím, třeba mi někdo odpoví.
    jinak je vtipné, že na dotazy neodpovídají ani sociálně demokratická ministerstva...
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    ATOMIKS: Asi bych tam zkusila zavolat. Bohužel je potřeba se někdy obrnit trpělivostí, mně se povedlo kontaktovat někoho až na třetí pokus (v době, kdy jsem byla mimo ČSSD).

    Jinak ono u toho Mandíka je možné, že přijel k rozvodněné řece, řekl: "Není to dobré", zalezl do auta a zmizel. To pak nemůžeš říct, že tam ten člověk nebyl :D To je holt strategie některých lidí...
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    IVANA_ANAVI: hm, tak takhle to opravdu nefunguje .o) třeba teď jsem psal panu ministru Chovancovi na téma policejním uniforem, dotaz jsem poslal dokonce i jeho asistentce Janovské a nikdo se mi neozval. a to přitom vím, co je a jak má probíhat slušná konverzace.
    co se týče komunikace s představiteli ČSSD, tak se mi z dobrých desíti pokusů akorát jednou ozvala Sobotkova asistentka (aby mě vysvětlila, že - i když ho tam nikdo neviděl - Mandík se během povodní skutečně vyskytoval v Ústí)
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    ATOMIKS: Normální, oslovení, položení dotazu, rozloučení, podpis, vše ve spisovné češtině. Ale pokud píšeš někomu hodně vytíženému, pak bych se nedivila, že nebude mít čas se na to podívat. Možná zkusit jemu nebo jí zavolat na sekretariát?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam