• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IVANA_ANAVIČeská strana sociálně demokratická (ČSSD)
    SARF
    SARF --- ---
    IVANA_ANAVI: odvolání nelze, jen dovolání, a to nemá odkladný účinek.

    Těšil jsem se, co na to Zeman, ale on žádnou svojí vinu nezmiňuje, jen nečinnost svých nástupců ve funkci předsedy ČSSD. Přitom podepsat smlouvu se sankčním úrokem 100% ročně může jenom idiot.
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    POZITRON: No to se právě řešilo minulej rok na OVV, ale k ničemu se nedospělo, poněvadž nikdo nevěděl, jak vysoká ta částka nakonec bude.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    na vsech prahach je ted po novym roce takovej odliv clenu, nevite?
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    IVANA_ANAVI: jeste toho trochu, uz takhle je zvrhly platit 300 za to, ze obetujes svuj volnej cas, aniz by ti to cokoli prineslo. treba takovy komise, kde sedis jednou mesicne, abys resila ptakoviny typu stiznosti clenu a pak poslouchas na ovv, jak se prekrikujou a hadaj o porad dokola tom samym, protoze je ti blby odejit, kdyz chtej, abys zustala jako host. dekuji nechci.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    SARF: ty brdo, jsem zvedava, kde se na to vezme, asi nikde.
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    SARF: O tom se uvažovalo rok zpátky, nevím, v jakém je to stadiu. Ale třeba vyjde odvolání.
    SARF
    SARF --- ---
    Budete zvyšovat příspěvky?

    Tvrdá rána pro ČSSD: Altnerovi musí zaplatit přes 300 miliónů korun – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/...117-tvrda-rana-pro-cssd-altnerovi-musi-zaplatit-pres-300-milionu-korun.html
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    odvolávám, co jsem slíbil, a slibuju, co jsem dovolal.
    http://echo24.cz/a/iVxhr/brezina-u-nejvyssiho-soudu-s-dovolanim-nepochodil
    OMO
    OMO --- ---
    DOCKINEZ: Ne, já sdílel nedávnou humornou příhodu ze sociálních síťí, kterou jsi mi připomněl :) Na otázku, kdo mě platí, jsem mu napsal, že Oracle America* prostřednictvím Royal Bank of Scotland. Tím jsem onoho diváka RT přivedl doběla. :)

    *) Ačkoli skutečnost je taková, že je to Oracle Czech s.r.o., nicméně RBS je pravda
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    OMO: kritika USA = divák Russia Today.

    Ach ti kádrováčci :)
    OMO
    OMO --- ---
    DOCKINEZ: To je jedna z možných interpretací a vůbec ne ta, ktertou bych sdílel. S USA jsme spojenci v rámci NATO. Příčinou krize v Sýrii je především Asad. Příčinou vzniku ISIS je částečně zpackaná invaze do Iráku bez následného plánu, v tom jsme se ale namočili všichni, včetně naší zemičky.

    Ale mě si diváci Russia Today mažou z přátel, mě se totiž ty "elementární věci" prý vysvětlit nedají, neb jsem zaprodanec :)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    OMO: Neni to zrejme, ze EU doplaci na agresivni politiku Spojenych statu? Neni zjevne, ze USA akorat rozpouta konflikt a slizne smetanu, ale nasledky dopadaji na nasi hlavu?

    To je vazne nutne tak elementarni veci vypichovat?
    OMO
    OMO --- ---
    DOCKINEZ: Co s tím mají společného USA? Měl bys své dedukce lépe rozvádět.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    IVANA_ANAVI: no tak pokud jsou onim "zlodejskym kamosem ze sboru" USA, tak obhajujes.
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    DOCKINEZ: Vždyť nic takového neobhajuju.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    IVANA_ANAVI: Souhlasím. A proč to tedy obhajuješ?
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    DOCKINEZ: Má jít sedět ten kámoš, ale přijde mi, že teď se obhajuje, aby šli do vězení oba, páč jsou ze sboru.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    OMO: to si pletes solidaritu s blbosti.

    Pokud tvuj kamos ze sboru nekoho okrade, je OK, abys za neho sel sedet ty, pripadne abys nahrazoval skody?

    Ano, nebo ne?
    OMO
    OMO --- ---
    DOCKINEZ: O výtržnících jsem mluvil v souvislosti ve Silvestrem, o teroristech jsem neříkal nic. Lidi, kteří utíkají před "ríjem na zemi", jak jej buduje ISIS, asi nebudou zrovna ti z ultras. Tedy až na pár provokatérů, kteří podstopili cestu s uprchlíky, aby obrátili hněv evropských mas proti svým ideovým nepřátelům - uprchlíkům.

    Inregrace je těžká věc, nebude zadarmo, asi na tom jako evropská společnost (třeba něměcká) budeme muset trochu zchudnout. Ale to je solidarita. Jinak to nepůjde.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Muj problem nejsou uprchlici - ostatne u nas v HK je nekolik rodin ze Syrie (rodin, ne namistrovanych frajeru), se kterymi se pravidelne stykame.

    Muj problem je, ze se tu opet realizuje socializace nakladu, ktera sanuje neci zisk. Nekdo neco zkurvil, resp. soustavne kurvi, a na zaklade jeho akci sem ted proudi zleva zprava chudaci, kterym nekdo nakukal, ze se tady budou mit lepe.

    Nemusim rikat, kdo nese vinu na tom vsem, ze ne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam