• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANARCHYAdvanced lifesaving

    Techniky vojenske prvni pomoci
    TCCC
    Care under fire
    Improvizovana medicina a prvni pomoc

    rozbalit záhlaví
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    LORD_WANG: Jasne, dej ji tomu, kdo ji potrebuje, ja mam doma zakramovano dost:)
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    GONDAR: hele objednam vsechny ctyri co tam ma - coz bylo videt v tom inzeratu na ebayi. na dalsi jsem se ptal, neodpovedel primo, ale zrejme dalsi nejsou.

    postovny jsme vyresili, bude to 25 GBP celkem.

    pokud ti TABORACEK postoupi svoji, mohu nabidnout dve, jednu beru ja a jednu WOJTYLA.

    vic v tuto chvili neumim.

    pokud se objevi dalsi v budoucnu, mozna bych vzal druhou, muzem to checkovat.
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    LORD_WANG: hele ja na tom netrvam, takze pokud chce nekdo karimatku vic nez ja, klidne me preskoc:)
    GONDAR
    GONDAR --- ---
    LORD_WANG: hlasim od znamych dalsi dve. nemam to stopnout, kdyz pises, ze mnozstvi je omezeny ?
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    WOJTYLA: jo makám na tom, ale ze zajemcu bude vic nez karimatek jsem necekal :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TABORACEK: Tak pokud je oksle najednou tak to musi bejt vyrazne levnejsi
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    hele za ty prachy bych to asi vzal taky, horsi je, ze postovny je vic nez karimatka:)
    GONDAR
    GONDAR --- ---
    LORD_WANG: ..a krome ty pro me mam jeste zajemce o jednu dalsi;] dej vedet, jak dopadlo vyjednavani o postovnym.
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    WOJTYLA: v EDC je dalsi, maji tam 4, ANARCHY uvazuje o dalsi, jeden kamos se rozmysli a ja uvazuji o dvou. tvl, to jsou 4 kua malo! jdu to koupit :D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LORD_WANG: beru jí jednu
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    A teda jinak jak koukam na ten obrazek, tak se da skladat tak jak je to vyfocene =- ale ja ji normalne roluju jako bezne karimatky, a jde to bez vetsich potizi
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    Potvrzuju, tuhle karimatku mam, a az na to, ze je o neco malicko vetsi nez bezne karimatky (ale fakt jen o trosicku) je vynikajici - jednak to pouziti jako nositka je naprosto luxusni (lepsi jsou asi jen nositka s pevnym ramem/konstrukci - ktera se ovsem do batohu prece jen skladaji dost spatne ;-) ), druhak diky tomu, ze ma jednu stranu tvrdou, tak si ji clovek muze dat treba i na beton pokryty malymi kaminky a presto je prakticky neciti - kdo nekdy vyzkousel vi asi presne o cem mluvim ;-)

    A po pravde uvazuju, ze bych si poridil jeste jednu
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    DOTAZ (sorry za spam):
    Nechcete někdo švédskou armádní karimatku, která současně slouží jako nosítka?
    Výhody:
    - je podlepená opravdu pevným plastem - neroztrhne se, unese člověka s jistotou, částečně otupí ostré výstupky podloží při spaní
    - má madla příhodně rozmístěná po obvodu, díky pěně karimatky jsou opravdu pohodlná a neřežou do ruky
    - má popruhy pro fixaci raněného
    - původně je myšlená jako skládací, ale dá se i stočit jako normální, pokud to něčím stáhnete nebo dáte do obalu
    Nevýhody:
    - díky plastu je tužší a hůř se skládá/stáčí
    - je samozřejmě těžší, než normální (našel jsem někde 1,1kg)

    Zamýšlím si ji koupit nastálo do auta coby normální karimatku / nosítka se můžou hodit.

    ID ANARCHY ji vlastní, já tehdy prohloupil a nekoupil a v čechách ji už nikde nevidím.

    Tak bych ji koupi přes ebay z británie a tak mě napadlo, jestli se někdo nechce šábnout o poštovné. Jsem z Prahy.

    Swedish Army Sleep Mat | eBay
    http://www.ebay.com/...sh-Army-Sleep-Mat-/272411730668?hash=item3f6d0122ec:m:m5e1iw68bWNEfeJNny-VZCg

    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    tak na to bych vážení přátelé taky zajel a přispěl i nemalou sumou peněžní
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    STENNY: Ne, obavam se ze letos to nebude.
    STENNY
    STENNY --- ---
    TABORACEK: Nějaké nové info o tom, kdy dorazí vrchní postapo zubař do Čech?
    SWIST
    SWIST --- ---
    TABORACEK: Pokud bude vyhovující termín tak bych určitě měl zájem.
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    TABORACEK: zalezi na terminu,ale zajem mam
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    TABORACEK: Jednoznacne bych se rad zucastnil
    WRIGLEY
    WRIGLEY --- ---
    TABORACEK: tohle zni dost zajimave, takze pokud jste ochotni pribrat I cizi lidi, tak se hlasim.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam