• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANARCHYAdvanced lifesaving
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    TABORACEK: Predbezne bych mel zajem, ale na pristi rok planuju nejakou operaci a nevim jak to vyjde casove, takze ted nedokazu nic zavazne slibit...
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    WOJTYLA: To co linkuju je prvni kvartal ale spis pro prehled o ci jde. Ja bych sel nejradsi v lete, ty dva po sobe jdouci trs kurzy.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TABORACEK: možná bych do něčeho šel ale příští rok, ted už bude zima
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    Prvni dve varky karimatek predany. Pokud budete chtit strucne shrnout sve dojmy pro ostatni, myslim, ze to nebude od veci :)
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    TABORACEK: Tim ze to je na sumave, je teda ke kurzovnymu potreba pricist jeste nejakej nocleh na miste no...
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    Nechce si nekdo strihnout nejakej kurz od Jardy Duchone: http://elitelhenice.wixsite.com/elite-gym-lhenice/rezervace-kurzy

    Jarda Duchon je clovek, kterej delal instruktora letos na CLS kurzu Hard Task (na kterym sem byl a byl moc fajn). Tady to je v jeho vlastni rezii, takze asi trochu levnejsi, ale za to na sumave no. Me osobne zajima TRS kurz, protoze CLS je sice fajn, ale nepotrebuju delat to samy a trenovat u toho kryti proti strelbe.

    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LORD_WANG: Aha sortac ctu to na pul voka mam ru synka se sesitym obocim a do toho konec mesice v praci.
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    WOJTYLA: ehm...nechci se nikoho dotknout, ale prosil jsem do posty, protoze ostatni to asi nezajima... ;)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LORD_WANG: Cau parada. Predchoze bych se rad domluvil na Palmovce. :-)
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    LORD_WANG: Mame radost, Vincente!

    Karimatky dorazily.

    Piste mi do posty, kdo si to chcete kde a kdy predat.
    Moznosti jsou:

    - Kavci hory vedle Ceske televize - v pracovni dobe, radeji po domluve
    - Cafe bar Elysium, Na bojisti 8 - na zaklade predchozi domluvy (!) v podvecernich a vecernich hodinach
    - zastavky metra C mezi Pankracem a Hlavnim nadrazim po predchozi domluve
    - Namesti republiky po poredchozi domluve
    - nekde jinde po predchozi domluve

    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    ANARCHY: Pojdme si vyzadat nejake vzorky
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    Ciste aby rec nestala a flamewar se mel kolem ceho tocit :-D

    Military Pressure Bandage 6 Inch(Package of 50pcs)-in Emergency Kits from Security & Protection on Aliexpress.com | Alibaba Group
    https://www.aliexpress.com/...050_10051,searchweb201603_9&btsid=44755814-7cd5-4621-abd6-a6f39cd83c6a
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    LORD_WANG: vyzaduji si prosim cislo uctu, at to mam z krku.
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    pokud nekdo chce predani vyresit zaslanim, necht to napise do posty.
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    LORD_WANG:
    WOJTYLA 630 Kc
    GONDAR 1050 Kc
    VLADDRACUL 630 Kc
    TABORACEK 630 Kc
    FROGENGINE 630 Kc
    GOBERS 1050 Kc
    RAEL 630 Kc

    cislo uctu zaslu na vyzadani do posty
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    TABORACEK: v poradku, chapu, jak to myslis, nahledu ja vidim vic a vybral jsem tento. i ferovost je zjevne subjektivni, kazdopadne nikdo dalsi se neozval, takze to beru jako souhlas s mym puvodnim navrhem na rozpocteni.

    a to je dobre, protoze jsme konecne vyresili s prodejcem technikalie a ja to jdu zaplatit.

    jakmile budu znat presnou castku, umoznim platbu na ucet, pripadne akceptuji i hotovost pri predani.

    jakmile to dorazi, zacneme organizovat predani, primarni mista predani budou Kavci hory a I.P. Pavlova v Praze.

    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    LORD_WANG: Ja nerikam ze nesouhlasim s tim tvym rozpocitavanim, ja jen nesouhlasim s tim tvym vyrokem o ferovosti. Hlavne v klidu, ja jsem rad ze to mam bez prace:)
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    TABORACEK: ja jsem nerekl,ze je konstantni,rekl jsem,ze neni linearni,mysleno tak, ze postovne za 2 se nerovna 2x postovnemu za jednu.
    fakta: shipping ctyr nabizel za 25 gbp, jedenacti za 53.

    motorku neobjednavam. objednavam karimatky. pohledu je vic,rozumim obema zminenym,objednavat budu ja,proto ja urcuji podminky. za sebe rikam,ze mi to takhle prijde ferovejsi z urciteho pohledu,komu to ferove nepripada,ucastnit se nemusi.
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    LORD_WANG: Predesilam, ze je mi to jedno, protoze rozdil je pro me uplne minimalni.

    Kdyz uz jsi nacal tu ferovost, tak se domnivam ze jsi na omylu, protoze postovne vychazi jak z proste tak volumetricke vahy, proto je tedy logicke, ze se odviji od poctu kusu (zejmena kdyz jsou vsechny kusy stejne). Protoze potom bych to v te hromadne objednavce docela vyhral kdybych si tam nechal prihodit treba motorku:)
    VLADDRACUL
    VLADDRACUL --- ---
    LORD_WANG: Také mi to přijde fér.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam