• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANARCHYAdvanced lifesaving

    Techniky vojenske prvni pomoci
    TCCC
    Care under fire
    Improvizovana medicina a prvni pomoc

    rozbalit záhlaví
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    TABORACEK: v poradku, chapu, jak to myslis, nahledu ja vidim vic a vybral jsem tento. i ferovost je zjevne subjektivni, kazdopadne nikdo dalsi se neozval, takze to beru jako souhlas s mym puvodnim navrhem na rozpocteni.

    a to je dobre, protoze jsme konecne vyresili s prodejcem technikalie a ja to jdu zaplatit.

    jakmile budu znat presnou castku, umoznim platbu na ucet, pripadne akceptuji i hotovost pri predani.

    jakmile to dorazi, zacneme organizovat predani, primarni mista predani budou Kavci hory a I.P. Pavlova v Praze.

    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    LORD_WANG: Ja nerikam ze nesouhlasim s tim tvym rozpocitavanim, ja jen nesouhlasim s tim tvym vyrokem o ferovosti. Hlavne v klidu, ja jsem rad ze to mam bez prace:)
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    TABORACEK: ja jsem nerekl,ze je konstantni,rekl jsem,ze neni linearni,mysleno tak, ze postovne za 2 se nerovna 2x postovnemu za jednu.
    fakta: shipping ctyr nabizel za 25 gbp, jedenacti za 53.

    motorku neobjednavam. objednavam karimatky. pohledu je vic,rozumim obema zminenym,objednavat budu ja,proto ja urcuji podminky. za sebe rikam,ze mi to takhle prijde ferovejsi z urciteho pohledu,komu to ferove nepripada,ucastnit se nemusi.
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    LORD_WANG: Predesilam, ze je mi to jedno, protoze rozdil je pro me uplne minimalni.

    Kdyz uz jsi nacal tu ferovost, tak se domnivam ze jsi na omylu, protoze postovne vychazi jak z proste tak volumetricke vahy, proto je tedy logicke, ze se odviji od poctu kusu (zejmena kdyz jsou vsechny kusy stejne). Protoze potom bych to v te hromadne objednavce docela vyhral kdybych si tam nechal prihodit treba motorku:)
    VLADDRACUL
    VLADDRACUL --- ---
    LORD_WANG: Také mi to přijde fér.
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    TABORACEK: ale me draz ;)
    premyslel jsem nad tím a tento způsob mě přijde férovější, právě proto, že je to hromadná objednávka za účelem podeleni se o poštovné a nárůst poštovného mezi jedním a dvěma dvěma kusy neni lineární
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    LORD_WANG: Postovne rozpocitej na kusy ne, vyjde me to pakmlevnejc:)
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    LORD_WANG,RAEL,GOBERS:
    Update listu:
    LORD_WANG 2ks
    WOJTYLA 1ks
    GONDAR 2ks
    VLADDRACUL 1ks
    TABORACEK 1ks
    FROGENGINE 1ks
    GOBERS 2ks
    RAEL 1ks

    CELKEM: 11ks


    Zaciname se nekam dostavat. 11 ks maji. Postovne mi prodejce zatim spocital na 53 GBP celkem. Postovne bych rozdelil podle poctu kupjicich, tzn. orientacne 53GBP=1600 Kc, tedy na jednoho 200 Kc + 400 Kc (13GBP) za 1 ks.

    Realny kurz paypalu nebo banky bude asi mene priznivy, takze to bude asi o neco vic, ale indikativne pocitejte s 600 kc celkem za 1 ks, 1000 Kc za 2 ks

    Pripadne namitky-pripominky-upravy apod do posty.

    Diky, stay tuned.
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    TABORACEK: zas par dni nekomunikovali, ale volal jsem jim vcera do obchodu v anglii a ten typek, se kterym to resim, tam bude dnes. tak to snad dnes uzavreme
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    LORD_WANG: Proste jich vem vsech 10:)
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    GOBERS, RAEL: TVL...no, zkusim...
    RAEL
    RAEL --- ---
    LORD_WANG: Já prosím jednu, pokud ještě možno...
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    LORD_WANG: Já bych prosím dvě, pokud mohu.
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    LORD_WANG: UPDATE:
    LORD_WANG 2ks
    WOJTYLA 1ks
    GONDAR 2ks
    VLADDRACUL 1ks
    TABORACEK 1ks
    FROGENGINE 1ks

    zatim 8ks...po vcerejsi intenzivni komunikaci prodejce zase trochu utichl, ale snad uz to brzo doresime
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    LORD_WANG: A vis co, tak ja to beru. Ozvi se pak jak budes chtit nejaky koruny
    FROGENGINE
    FROGENGINE --- ---
    LORD_WANG: hlasim se take o jednu
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    SVEDSKE KARIMATKY:
    tak mi prave potvrdili, ze jich maji skladem minimalne 10 ks.

    Takze znovu

    KDO CHCE JEDNU?

    Eviduji:
    WOJTYLA 1ks
    GONDAR 1ks + dalsich kolik?
    VLADDRACUL 1ks
    TABORACEK tedy ano nebo ne?
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    LORD_WANG: Jasne, dej ji tomu, kdo ji potrebuje, ja mam doma zakramovano dost:)
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    GONDAR: hele objednam vsechny ctyri co tam ma - coz bylo videt v tom inzeratu na ebayi. na dalsi jsem se ptal, neodpovedel primo, ale zrejme dalsi nejsou.

    postovny jsme vyresili, bude to 25 GBP celkem.

    pokud ti TABORACEK postoupi svoji, mohu nabidnout dve, jednu beru ja a jednu WOJTYLA.

    vic v tuto chvili neumim.

    pokud se objevi dalsi v budoucnu, mozna bych vzal druhou, muzem to checkovat.
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    LORD_WANG: hele ja na tom netrvam, takze pokud chce nekdo karimatku vic nez ja, klidne me preskoc:)
    GONDAR
    GONDAR --- ---
    LORD_WANG: hlasim od znamych dalsi dve. nemam to stopnout, kdyz pises, ze mnozstvi je omezeny ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam