• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANARCHYAdvanced lifesaving
    GONDAR
    GONDAR --- ---
    jeste zpetne diky LORD_WANG: za zosnovani toho kseftu s nositkovejma karimatkama!;] zdaji se fakt pouzitelne.
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    a ja jsem navic v praci na nocni krucinalfagot. Zrovna Jarda Duchon je fakt dobrej, jakykoliv jho kurz doporucuju.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    STENNY: Oroc to doprdele nedelaj v Praze boze?
    S4MUEL
    S4MUEL --- ---
    STENNY: safra. to bych asi zvládl. kdy, kde, jak to je? kde je víc infa?
    STENNY
    STENNY --- ---
    STENNY: Motivační nabídka ze strany Střelecké revue: Pokud tam někdo pojede, nahraje přednášky, udělá pár fotek a napíše hrubou kostru toho, jak to probíhalo (v bodech), dá se zařídit vstup zdarma a možná by káplo i něco dalšího.
    Jen tu nabídku zprostředkovávám, sám v tomhle ohni želízko nemám.
    STENNY
    STENNY --- ---
    ANARCHY: Mám naprosto stejný problém, dozvěděl jsem se o ní před hodinou.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    STENNY: bohuzel ne, protoze jsem se o ni dozvedel az ted tady...
    STENNY
    STENNY --- ---
    Plánujete někdo jet na konferenci První pomoc v boji 3.12.? Nedostanu se tam, ale pokud se se mnou někdo podělí o zápisky, klidně mu koupím panáka, nebo tak něco.
    DIMS
    DIMS --- ---
    TABORACEK: Pokud to bude v rozumném termínu, rád bych se přidal
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    TABORACEK: Predbezne bych mel zajem, ale na pristi rok planuju nejakou operaci a nevim jak to vyjde casove, takze ted nedokazu nic zavazne slibit...
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    WOJTYLA: To co linkuju je prvni kvartal ale spis pro prehled o ci jde. Ja bych sel nejradsi v lete, ty dva po sobe jdouci trs kurzy.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TABORACEK: možná bych do něčeho šel ale příští rok, ted už bude zima
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    Prvni dve varky karimatek predany. Pokud budete chtit strucne shrnout sve dojmy pro ostatni, myslim, ze to nebude od veci :)
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    TABORACEK: Tim ze to je na sumave, je teda ke kurzovnymu potreba pricist jeste nejakej nocleh na miste no...
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    Nechce si nekdo strihnout nejakej kurz od Jardy Duchone: http://elitelhenice.wixsite.com/elite-gym-lhenice/rezervace-kurzy

    Jarda Duchon je clovek, kterej delal instruktora letos na CLS kurzu Hard Task (na kterym sem byl a byl moc fajn). Tady to je v jeho vlastni rezii, takze asi trochu levnejsi, ale za to na sumave no. Me osobne zajima TRS kurz, protoze CLS je sice fajn, ale nepotrebuju delat to samy a trenovat u toho kryti proti strelbe.

    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LORD_WANG: Aha sortac ctu to na pul voka mam ru synka se sesitym obocim a do toho konec mesice v praci.
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    WOJTYLA: ehm...nechci se nikoho dotknout, ale prosil jsem do posty, protoze ostatni to asi nezajima... ;)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LORD_WANG: Cau parada. Predchoze bych se rad domluvil na Palmovce. :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam