• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANARCHYAdvanced lifesaving

    Techniky vojenske prvni pomoci
    TCCC
    Care under fire
    Improvizovana medicina a prvni pomoc

    rozbalit záhlaví
    SWIST
    SWIST --- ---
    TABORACEK: Zabehlice i opatov by šly.. Bydlim kousek od Edenu, takže nějky bus by tim směrem měl jet.. :D
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    SWIST: az na to, ze nadrazi hostivar vubec neni v hostivari:) Upresnim to, najdi si neco rekneme opatov chodov smer odjezd, pripadne jestli 101, tak treba jeste zabehlice?
    SWIST
    SWIST --- ---
    TABORACEK: To by šlo.. Nevím jestli to tak ještě je, ale od bytu mi jezdila 101 na Nádraží Hostivař.. To by ti vyhovovalo?
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    SWIST: ja pojedu z hostivare, takze po velkym okruru, kolem letiste a tak dale, zkus si vymyslet nejakej trefpunkt kvuli kterymu nebudu muset vstavat o pul hodiny driv a urcite se dohodneme.
    SWIST
    SWIST --- ---
    Když už se řeší doprava.. Mohl by mne někdo vzít k sobě do auta? Jsem z Vršovic, takže ideálně pokud by někdo vyrážel nebo jel podobně.. Flora/Mírák/Florenc nebo někde podél Áčka.. Pokud ne, tak se samozřejmně dopravím někam dál. :)
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    GOBERS: no abych tam byl v soboru na 7:30 a v nedeli podle dohody, je to cca hodinka cesty
    381007
    381007 --- ---
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    TABORACEK: Jojo, Praha. :) Díky. A tam pojedeš kdy cca?

    381007: A nemáš nějakou navíc? O:-)
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    GOBERS: urcite v ramci moznosti odvezu kdo bude potrebovat, tedy odpoved zni ano. Jen doufam ze me nepozenes nekam do horoucich pekel, jsem z prahy:)

    VAMPYRCIK: Dekuji za nabidku, ale povoz mam vlastni, jsem na to zvykly:)
    381007
    381007 --- ---
    GOBERS: Jednou jsme se v minulosti bavili s jedním kamarádem/zákazníkem a on si nechal udělat ty "first respondery". A jen tak ze srandy jsme se začali bavit o tom, co by vlastně dělal za činnost takový last responder. A Ty jsi byl opravdu úplně první člověk, který se mi s tím spojil :D. Takže by se dalo říci, že jsi mi byl inspirací k této nášivce :)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    381007: To druhy jsem ja...
    STENNY
    STENNY --- ---
    NAVARA: Pochybuju, že by se oxymoron "neinvazivní operace rektem" dostal do osnovy. Ale doutník do rekta jako oblbovák/svalový relaxant bych si tipnul, že možná zazní... a pak půjdou lektoři za tebou, ty zmetku! :))
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    STENNY: počkej, my s tebou počítáme jako s figurantem pro neinvazivní operaci slepého střeva rektem!
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    VAMPYRCIK: klidne se v ramci MHD dopravim kamkoliv bude potreba
    VAMPYRCIK
    VAMPYRCIK --- ---
    STENNY: vymyslím trasu a dám vědět, jedem z Klánovic, budem vyzvedávat goma v Kobylisích
    VAMPYRCIK
    VAMPYRCIK --- ---
    TABORACEK: tak to můžeš jet s náma
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    STENNY: mea culpa, vznesl jsem dotaz a pak jsem v zaplave prace nestihl zaurgovat vysledek - udelal jsem to ted, mam prislibeno ze by nejaka osnova mela byt behem vikendu, sorry.
    STENNY
    STENNY --- ---
    Jedete někdo z oblasti Říčan/Vyžlovky/Praha kolem Hájů nebo aspoň trasa Háje-Florenc? Rád se bych se přidal. Dík.
    STENNY
    STENNY --- ---
    ANARCHY: Technická: vzhledem k tomu, že se tu ještě neobjevil souhrn toho, co se reálně vešlo do osnovy, tak je obtížné si dopředu rozmyslet, co na sobě nechám vyzkoušet.
    381007
    381007 --- ---
    Vaše debata o tom kurzu mi připomněla nedávný zajímavý nápad jednoho našeho zákazníka :D

    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    ANARCHY: Omlouvam se za nedorozumeni, ten obed na sobotu a nedeli bude potreba objednat radeji v predstihu, nejak v dohledne dobe (ale spis asi zitra nez dnes) dostanu jidelni listek, hned jak ho dostanu tak ho sem dam - do te doby si prosim rozmyslete jestli budete chtit objednat, at to potom zvladneme pokud mozno co nejrychleji.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam