• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANARCHYAdvanced lifesaving
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    ANARCHY: To si ale budeme muset dohodnout vic detailu:)
    RAHUF
    RAHUF --- ---
    ANARCHY:
    Sobota:
    Smažený kuřecí řízek (150g) 109 Kč
    vařený brambor, okurka

    Telecí medailonky (250g) 189 Kč
    Telecí medailonky (Chuck tender) připravené na grilu, podáváme s
    žampionovou omáčkou, domácí hranolky
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    TABORACEK: Ja si aspon rucku urcite vezmu ;-)
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    TABORACEK: Jelikož mam aktuálně propadlou koncesi a nechce se mi prasit s vozidlovkou na sdílenkách tak kvůli mě rádio oprašovat nemusíš :-)
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    TABORACEK: Jestli můžu, tak bych jedno místo z Chodova vzal. Domluvíme v poště telefonní čísla a detaily?
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    Ja vyzvedavam jednoho nestastnika v praze na chodove v 6:30 a tudiz mam 2-3 volna mista. Ale je to hodina cesty a to prostredni sedadlo je vylozene za trest.

    K obedu si dam jeden den grilovanou panenku a druhy den teleci medajle. Je mi jedno v jakem poradi, necht to Anarchy zaradi do jidelnicku tak aby s tim meli v restauraci co nejmin srani. Popravde jsem prekvapenej, ze nam dali mozst vyberu z celyho menicka, 20 jidel uz je dost na to udelat za hodinku.

    SPECZ: mas potrebu si po ceste s nekym povidat po ceste, ze bych po dlouhe dobe oprasil vysilacku?
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    Jedu autem z prahy cca oblast palmovka, tri mista volna, muzu nekoho nabrat bud v okoli palmovky, nebo nekde cestou. Pripadne muzu i nekam dojet, pokud by to v sobotu po ranu byla nejak velka krize s MHD.
    VAMPYRCIK
    VAMPYRCIK --- ---
    ANARCHY:já si dám hotovky: sobota výpečky s bramborovým knedlíkem, neděle hovězí guláš.. děkuji
    DIMS
    DIMS --- ---
    ANARCHY:
    Sobota:
    Smažený kuřecí řízek (150g) 109 Kč
    vařený brambor, okurka

    Neděle:
    Grilovaná panenka (150g) 169 Kč
    podáváme s omáčkou z červeného vína, šalotky, tymiánu s restovaným
    bramborem s cibulkou a slaninou

    Díky
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    NAVARA: v te restauraci nam urcite uvari, predpokladam, ze nemaji otevreno do peti odpoledne, ale neni nutne to objednavat, s temi objednavkami jde o to, aby to pripravili svem naraz na pozadovany cas, at se pak nezdrzujeme cekanim nez nam to vsem prinesou
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ANARCHY: jak je to s jídlem večer, uvaří nám nebo si máme zajistit vlastní?
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    WRIGLEY: ja pojedu, teda mam to v planu, ale pokud by to nevychazelo, tak bych Ti misto prenechal - vazim si opravdu velmi toho, ze jsi se nabidl a vytrhl mi tak trn z paty...

    Ten druhy nahradnik (@SPECZ) mi uz ucast potvrdil po telefonu
    WRIGLEY
    WRIGLEY --- ---
    OTAKAR: ja budu podle vseho prespavat, ale zlicin zni ok.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Já můžu nabrat na Zličíně. Zpátky pojedu normálně po konci, byť teda ještě nevím na 100%, jestli pojedu v sobotu večer do Prahy. Ale spíš ano.
    VAMPYRCIK
    VAMPYRCIK --- ---
    WRIGLEY: TABORACEK jede určitě autem, ale nevím jestli už nemá plno
    WRIGLEY
    WRIGLEY --- ---
    tak jeste ohledne te dopravy, hledal jsem kdo jak jede a nasel, ze wang ma volno, ale bude odjizdet driv. nekdo dalsi ma volno? dorazim mhd kamkoliv po praze.
    WRIGLEY
    WRIGLEY --- ---
    ANARCHY: jak nahradnik za tebe? ty tam nejedes?

    Myslim, ze je skvele, ze jsi se do toho pustil a cele to dohodl, takze by byla fakt skoda to nekomu prenechat. ten druhy imo zatim nepotvrdil, ze vubec muze, tak at to nepredbehnes.
    Take je hezky znat, ze dost lidi tady uz neco poradalo a proto se seslo tolik podpurnych reakci (vedi jaka je to pruda). Ostatne chteji zaplatit za to, ze se nauci lepe pomahat ostatnim za ztizenych podminek ;-)

    Ja tedy pocitam, ze mam plny vikend a budu se tesit na dalsi info.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    WRIGLEY: Vzhledem k tomu, ze jste se nabidli oba dva a pomohli tak situaci vyresit rekneme bez ztraty kyticky, tak udelam vse co dokazu abyste se kursu mohli zucastnit oba - pokud o nej stale mate zajem - pokud by kapacita byla plna a nesla o jednoho cloveka navysit, v tu chvili jeden z vas bude nahradnik za Wojtylu a druhy za mne, ale nepredpokladam, ze by to nastalo.
    WRIGLEY
    WRIGLEY --- ---
    ANARCHY: no a ten nahradnik je specz, ja, nebo nekdo jiny?
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    WRIGLEY: Wojtyla mi nabidl, ze zaplati storno poplatek cca do vyse 1000,- Kc, coz je asi strop toho co si ted muze dovolit, postavil se k tomu celem jak jen jeho soucasna situace umoznuje. Nastesti se podarilo zajistit nahradnika, takze bych to timto uzavrel.

    Rozhodne bych ale chtel podekovat vsem, kteri jste se ozvali at uz tady nebo soukrome v poste a nabidli jste mi pomoc s resenim, dokonce se mi ozval i jeden clovek ktery se ani kursu sam ucastnit nemuze - opravdu mi to vyrazilo dech a hluboce si toho od vas vsech hluboce vazim.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam