• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANARCHYAdvanced lifesaving

    Techniky vojenske prvni pomoci
    TCCC
    Care under fire
    Improvizovana medicina a prvni pomoc

    rozbalit záhlaví
    WRIGLEY
    WRIGLEY --- ---
    ANARCHY: no a ten nahradnik je specz, ja, nebo nekdo jiny?
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    WRIGLEY: Wojtyla mi nabidl, ze zaplati storno poplatek cca do vyse 1000,- Kc, coz je asi strop toho co si ted muze dovolit, postavil se k tomu celem jak jen jeho soucasna situace umoznuje. Nastesti se podarilo zajistit nahradnika, takze bych to timto uzavrel.

    Rozhodne bych ale chtel podekovat vsem, kteri jste se ozvali at uz tady nebo soukrome v poste a nabidli jste mi pomoc s resenim, dokonce se mi ozval i jeden clovek ktery se ani kursu sam ucastnit nemuze - opravdu mi to vyrazilo dech a hluboce si toho od vas vsech hluboce vazim.
    WRIGLEY
    WRIGLEY --- ---
    WOJTYLA: a to reseni je co?
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    WOJTYLA: vsechny informace zcela jiste nemam, ale vychazim z toho, co ANARCHY psal po tom telefonatu. a to me mj. primelo i k tomuto prohlaseni, protoze jsem nechtel, aby v tom Anarchy zahucel financne a jeste byl otravenej.
    me prohlaseni vubec nebylo o tom, co myslim o tobe, v tom souhlasim, ze to naprosto neni podstatne :)

    samozrejme jsem rad, ze se to zrejme vyresilo nahradnikem, ackoliv zatim jeste nepotvrzeno.

    a do tretice, drzim palce, at se dari :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LORD_WANG: chápu tvuj pohled, nicméně nemáš všechny informace o čem jsme se bavili s Anarchym a co jsem mu nabídl, a jak jsme se dohodli, proto bych to nechal bejt... vec je vyřešená.

    kdo me zná ví že nejsem žádná kudna, kdo mě nezná, je mi bez urážky trochu jedno co si o me myslí...

    věc se vyřešila k všestranné spokojenosti, tim bych to uzavřel...
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    ANARCHY, WOJTYLA: sorry, ze to tady jeste rozdmychavam, ale nemohu si odpustit...

    Predne predesilam, ze to neni kritika WOJTYLY, chapu, ze se obcas veci vyvrbi tak, ze to jinak nejde a drzim ti palce, at se podari vse co nejhladceji zvladnout, ale:

    To, ze si nechces pujcovat (coz chapu a respektuju) ale imho v kontextu znamena, ze to za tebe zaplati nekdo jiny (pokud nam to nebude odpusteno nebo pokud se nenajde nahradnik)...a to mi prijde vcelku dost neseriozni. Druhym efektem bude, ze priste vsichni budou calovat dopredu proste proto, aby se ten, kdo se uvoli na sebe vzit brime organizace, na tom nebyl timto zpusobem bit.

    Nabidka pujcky z me strany nebyla ani tak o tom, abych ses mohl za kazdou cenu zucastnit, ale hlavne o tom, aby to ve finale neznamenalo pruser pro organizatora a prudu pro vsechny ostatni. Coz se nevylucuje s tim, ze bych te tam rad videl...

    Zopakuji, ze se nejedna o kritiku, pouze o pohled, a ze ti drzim palce, at je lepe....
    WRIGLEY
    WRIGLEY --- ---
    ANARCHY: Takze potvrzuji, ze mam cas i moznost zastoupit Wojtylu, pocitam s cenou kurzu i mistem na hotelu.
    K jidlu bych napodobil TUILE.
    Prosim o potvrzeni co nejdrive, zda s tim mam pocitat, pak bych se idealne jeste pridal do jednoho z aut z prahy.
    WRIGLEY
    WRIGLEY --- ---
    taky zjistuju, jestli by to precijen neslo...
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    NAVARA: Jo, dík, už mě napadlo hledat výraz "cena" a dostat se tak ke správnýmu příspěvku. Teď jde jen o to jestli
    A) je možný náhradník
    B) jestli se mi povede zorganizovat si to doma
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    SPECZ: (pokud by byl možný "náhradník")
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    ANARCHY: Kolik že ta sranda vyjde, ať nemusím scrollovat milion příspěvků zpáky ?
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    ANARCHY: nabízím nějakou spoluúčast v případě, že nám to Radan neodpusti
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    a pls odstraň už ten obrázek ze záhlaví, co se nenačítá a blokuje stránku :o
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ANARCHY: Dáváme jenom obědy nebo i sobotní večeři?
    Nebo je sobotní večeře je plánovaná jako zdroj úrazů k probírání v neděli svépomocí? :)

    Sobota - oběd: Grilovaná panenka
    Sobota - večeře (pokud bude): Hovězí guláš
    Neděle - oběd: Kuřecí steak na grillu
    SWIST
    SWIST --- ---
    ANARCHY: Pro mě v sobotu
    Masový vývar sjátrovou rýží + Hovězí guláš
    a v neděli
    Grilovaná panenka

    Díky
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    ANARCHY: Dam si v sobotu panenku a v nedeli Gulas. Diky
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    WOJTYLA: Pokud by to mohlo ještě ovlivnit tvojí účast, tak nabízím bezplatnou konzultaci situace - možnost oddálit případně snížit až zrušit penále.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    Situace se ma tak, ze v tuto chvili se mi jeden z vas ozval a nabidl ze to ted zaplati (protoze ja at hledam jak hledam, tak bych to ted sam dohromady nedal), ja se samozrejme na miste pokusim dohodnout s Radanem jestli trva na zaplaceni za vsechny ohlasene lidi a v plne vysi - nicmene ja jsem ho pozadal aby pro nas ten kurs udelal a ja jsem mu dal sve slovo co se tyce poctu lidi i ceny, a tedy pokud sam nerekne, ze je to OK, a ze pokud nekdo odpadl, tak za nej platit nemusime, tak sve slovo dodrzim a v lednu to potom splatim onomu dobrodinci.

    S Wojtylou jsem mluvil, a respektuju to, ze neni ochoten si nejak pujcovat i to, ze se mu ted nahle vyskytly v zivote sracky se kterymi nepocital.
    Holt jsem udelal chybu pri organizaci a tak za ni pripadne zaplatim - zase tak moc toho nemam, ale to, ze moje slovo plati, je jedna z tech veci na kterych si davam zalezet, i kdyz mne to pripadne neco bude stat.

    V tuto chvili to kazdopadne neni potreba resit v nejakem akutnim modu, jedeme dal, pro ostatni se nic nemeni.
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    WOJTYLA: muzem te v nouzi nekdo nejak zalozit. ale neni mozne se od toho distancovat.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    holt pouceni pro priste - vybrat penize predem a rovnou pri prihlaseni.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam