• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JACKERPolitické hnutí ANO - www.ano2011.cz - Změňme českou politiku! Je to na nás!
    IF_
    IF_ --- ---
    OTAVA:

    Aby se za nás děti nestyděly, áááno | Peníze.cz
    http://www.penize.cz/spotrebitel/259075-aby-se-za-nas-deti-nestydely-aaano
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Jako v supermarketu -
    Dobry den prosil bych tak 10 % nerozhodnutych protestnich volicu.
    Dobry den, bude to 300 mio - to mame billboardy, televizi a tady vam k tomu prihodime poradenskou firmu z USej a muzete jit :)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Me prijde vtipny za Babis v podstate okopiruje VeVerky a dostane asi tak stejnej vysledek, nekteri lidi jsou nepoucitelni a prachy ktery jsou v billboardech jsou asi zaruka uspechu.
    (plu to ze kazdymu slibis presne to co chce :)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    MAREK_PRCHAL: Svobodni ? ;-)
    IF_
    IF_ --- ---
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    IF_: To je ironicky? Já to považuju za dost relevantní nabídku. Vždycky jsem volil ODS, pak to nešlo, volil jsem TOPku, pak to nešlo, nejde to, já to vlastně dělám pro sebe.
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    a Kefalín, co je to takovýto fungující stát, podle jakých představ? Zavedení KPIs v zahraniční politice?
    IF_
    IF_ --- ---
    MAREK_PRCHAL: Snížení DPH na tisk a potraviny, tak tam tu motivaci chápu a dokonce věřim,že to budou prosazovat:))

    Jinak fungující stát to je krásně řečeno, to už jsem od nikoho dlouho neslyšela.


    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    IF_: Podle mě dobrý program měla ODA v 90. letech. Jinak teze hnutí jsou podle mě, i když já jsem samozřejmě tady v bublině, jasné - fungující stát, pracovní místa, snížení DPH, mě tam zajímá snížení DPH na knihy a tisk.
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    Na co program? Stejně to bývají jen snůšky keců. Prostě se necháme zvolit a budeme prosazovat to co po nás Lid bude chtít !
    CROSS
    CROSS --- ---
    IF_: potenciál voličů, co stejně žádný programy nečtou, je poměrně značný
    IF_
    IF_ --- ---
    Ale je sympaticke ze existuji dva roky,uz maji za sebou jedny volby a to vse bez politickeho programu a presto je nekteri volili.
    BOREC
    BOREC --- ---
    chléb a hry :)
    IF_
    IF_ --- ---
    MAREK_PRCHAL: Spis nez tezema bych to nazvala snuskou populistickych blabolu. Ale zas je fajn,ze jednim z hlavnich bodu je,ze daj lidem praci,to je hezke.
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    IF_: Hnutí na něm pracuje, zatím jsou programové teze: http://www.anobudelip.cz/cs/o-nas/par-slov-o-ano/
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    IF_: on totiz neni ...
    IF_
    IF_ --- ---
    Kde je program ANO, nemůžu ho nikde vyhledat?
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    tak ja bych mel par napadu pro ANO jak komunikovat smerem ven. ale to by dopadlo spatne, jeste by dostali vic procent:) ale noticka - zacnete prezentovat realny kroky na ministerstvech. na tom se totiz ukaze jaky je povedomi o problematice. je totiz krasny rikat my bysme tohle tamhle ale pak prijde clovek na barak a zjisti ze v pozici ministra pokud nezna fungovani vnitrku tak mu utece rok nez pochopi vnitrni chod mezi resortama..

    dost casto se zapomina na pomerne velkou skupinu volicu a tou jsou statni zamestnanci. / a tim nenarazis na obligatni zvedani platu, ale mluvim o prac podminkach a opet tim nemyslim pracovni dobu nebo novej kancl nabytek.
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    PJGEPR: Tak to nevim nic.
    IF_
    IF_ --- ---
    MAREK_PRCHAL: Neni nahodou Babisz Agrofertu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam