• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JACKERPolitické hnutí ANO - www.ano2011.cz - Změňme českou politiku! Je to na nás!
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    PJGEPR: Moje voličské preference s tím nesouvisí, proto jsem je sem taky vypsal.
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    PJGEPR: tak ja se zeptam misto IF, :)

    Zajímalo by mě, jaká je vlastně Babišova cílovka?
    MAREK_PRCHAL: diky za odpoved:)
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    MAREK_PRCHAL: budu verit tomu, ze to nesouvisi s tim, kdo te zrovna plati ;)
    IF_
    IF_ --- ---
    MAREK_PRCHAL: Zajímalo by mě, jaká je vlastně Babišova cílovka?
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    ZUZKAOU: Jinak já jsem i řekl, že by bylo fajn se o tom pobavit s kandidáty, v září jedou mezi lidi, tak můžeš porovnat, jestli názor na Babiše sedí a jestli ti ostatní Ti dávají smysl.
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    ZUZKAOU: Vzhledem k tomu, že jde, mám pocit, snad už o dny, nerad bych se mýlil, první verzi Komárkova programu jsem četl a připadala mi dost dobrá, tak bych to nerad interpretoval a tím degradoval, zejména proto, že v hnutí se o tom ještě stále velmi diskutuje.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZUZKAOU: a teda ráda bych do záznamu uvedla že jsem ukázkový středový městský, nerozhodnutý volič, měnící volby od voleb toho, koho volil.

    A teda odpověď na otázku - jak to teda konkrétně bude? si počkej, ne ... - je no, pro mě potěšující, protože mi potvrzuje implicitní názor.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MAREK_PRCHAL: no já už si při tom čekání na program udělala vytvořila dost jednoznačný názor, zejména z toho co tak průběžně a konzistentně hlásá Babiš. Pokud jeho uhádaný styl a touhu po pevné ruce a korporativismu budete chtít zmírnit programem který někdy možná bude formulován a bylo to alepsoň trošku uvěřitelné, tak byste si jaksi měli minimálně trošku pospíšit.
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    OTAVA: Bohužel ne, to podle mě není lídr a jeho afinita ke Klausovi mě přivádí k dojmu, že jím nikdy nebude.
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    ZUZKAOU: Však ano, ptej se kandidátů hnutí, nebo počkej na program.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    IF_: deti jsou docela dobry, ale muze jeste vytahnout stenatka nebo ovecky. Pocitam ze tyhle trumfy si nechava na vrchol kampane.

    Holt se dycky najdou lidi ktery si myslej jak to tem politikum nandaj ze konecne tam poslou nekoho kdo se bude bit prave za ne a bude ten co tam nahore udela poradek. Pravda, velka cast z techhle trucvoleb jde pro KSCM, ale lidi kteri se stydi volit KSCM to hodej Babisovi.

    Mame tolik politickych stran a mnoho z nich jsou dost ideove zajimave a pevne a presto si volime do parlamentu poradt ty stejny kokoty a muze u nas uspet ve volbach takovahle trucstrana s velkym badzetem. Asi si to utrpeni holt zaslouzime.

    (na slovo kokot ma patnet pan Kalousek, takze kdyby jsi to tu Mirku cet, vsechna prava vyhrazena)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MAREK_PRCHAL: tak pro ty chytřejší voliče se poněkud hodí specifikovat jak si dotyčné hnutí ten fungující stát představuje a jakou cestou k tomu hodlá dojít.

    Protože pak zbývá jen vyjádření pana předsedy o tom, že všichni musí pracovat a zároveň se teda musí platit daně kvůli sociální solidárnosti (a obě teze vydávat za pravicovitost) a nebo že kdo krade bude vyhozen a zavřen do vězení, protože tak se to přece dělá ve fungujících firmách. (nápověda - presumpce neviny a případně korporativismus)
    IF_
    IF_ --- ---
    OTAVA:

    Aby se za nás děti nestyděly, áááno | Peníze.cz
    http://www.penize.cz/spotrebitel/259075-aby-se-za-nas-deti-nestydely-aaano
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Jako v supermarketu -
    Dobry den prosil bych tak 10 % nerozhodnutych protestnich volicu.
    Dobry den, bude to 300 mio - to mame billboardy, televizi a tady vam k tomu prihodime poradenskou firmu z USej a muzete jit :)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Me prijde vtipny za Babis v podstate okopiruje VeVerky a dostane asi tak stejnej vysledek, nekteri lidi jsou nepoucitelni a prachy ktery jsou v billboardech jsou asi zaruka uspechu.
    (plu to ze kazdymu slibis presne to co chce :)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    MAREK_PRCHAL: Svobodni ? ;-)
    IF_
    IF_ --- ---
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    IF_: To je ironicky? Já to považuju za dost relevantní nabídku. Vždycky jsem volil ODS, pak to nešlo, volil jsem TOPku, pak to nešlo, nejde to, já to vlastně dělám pro sebe.
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    a Kefalín, co je to takovýto fungující stát, podle jakých představ? Zavedení KPIs v zahraniční politice?
    IF_
    IF_ --- ---
    MAREK_PRCHAL: Snížení DPH na tisk a potraviny, tak tam tu motivaci chápu a dokonce věřim,že to budou prosazovat:))

    Jinak fungující stát to je krásně řečeno, to už jsem od nikoho dlouho neslyšela.


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam