• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JACKERPolitické hnutí ANO - www.ano2011.cz - Změňme českou politiku! Je to na nás!
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    MAREK_PRCHAL: lux byl neskutecnej had - rozumej protrlej politik... a lidovci byli dobry mari magdaleny:)
    soucasny vedeni je uz zprofanovany.


    MAREK_PRCHAL: a ti co nepracuji tak se nemaj mit dobre? kde je limit pro " praci" uvazek? vykon? prijem? spolecenska dulezitost vykonavane prace?


    SANTAL: taky se divim. logo ANO a zatim jednoradkovej text co chtej prosadit - konkretni cile.

    priklad utopie

    ANO - zvysime Vám pridavky na deti

    ANO - zajistime kvalitnejsi vzdelani vasim detem

    ANO - snizime kriminalitu

    etc etc to je neskutecne silnej nastroj, nebot je tam jak ta graficka cast toho loga a ta se spoji s tema tezema.. no a tim padem v mozku provazano a hajdy hupity dou:)

    jakmile pak nekdo nekde tohle rekne clovek si vybavi ANO skrze liogo a mten text takze idealne takhle vykrast programovy teze jinejch stran - ty obecny lepsozivotni a pak kdyz jakejkoli politik v Tv nebo nekde tohle pronese volicum se to spoji s ANO :D
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    MAREK_PRCHAL: Chybi tam ta podstata. JAK. I predstava efektivniho statu ma mnoho podob ale jen pro nekterou dam svuj hlas.

    Jo tocime se v kruhu :)
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    To se vůbec nepočítá s využitím toho "ANO" v těch nejstručnějších volebních heslech (billboardy)?
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    HARALD: Dík, asi jsme to moc zjemnili.
    IF_
    IF_ --- ---
    Prave jsem byla s kolegou co bude volit Babise. Duvod? Uz neco predtim dokazal.
    HARALD
    HARALD --- ---
    MAREK_PRCHAL: To jsou takové skoro tautoligie, hesla bez obsahu. Na mě působí tak, že jejich hlasatel netuší jak zlepšení dosáhnout, tak aspoň plká líbivá prohlášení. Takové volební heslo by u mě vedlo k rozhodnutí dotyčnou dtranu nevolit.
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    IF_: Asi jo, ale já se snažím reagovat na věcnou podstatu otázky.
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    SPAULDING: Hele ono to je takhle:

    BUDE LÍP (bublina v logu)
    Když se ti, co pracují, budou mít dobře (menší text)
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    Mě zas napadlo "je potřeba abychom se konečně měli zase všichni dobře, pane Škromachu"
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    MAREK_PRCHAL: opravil bych na

    Bude líp, když bude víc všeho pro všechny
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MAREK_PRCHAL: to byli republikáni... Ale mám dojem, že se nestřetáváme, protože stejná slova si já aplikuju na teoretické pojmy a ty na konkrétní osoby.

    MAREK_PRCHAL: floskuluji, floskuluješ, floskulujeme. Leda by za tím následoval odstavec jak teda to teda konkrétně chce způsobit. Téměř automaticky mě napadla oblíbená fráze, že by na světě bylo líp, kdyby na sebe byli lidi hodnější. Toto tvrzení je sice pravdivé, ale jinak zcela na nic.
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    MAREK_PRCHAL: 2 čárky, moc dlouhý.

    Bude líp, když se pracující budou mít dobře?
    IF_
    IF_ --- ---
    MAREK_PRCHAL: Netocime se tu nejak v kruhu?
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    ZUZKAOU: U Obamy je podle mě třeba rozlišovat, co hlásá a co skutečně dělá. Jako archetyp politického systému USA vnímám třeba Reagana, nebo prvního Bushe.
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    Tak a teď jsem se rozhodnul vás požádat, jestli mi můžete dát připomínky nebo zpětnou vazbu k tomuhle, prosím:

    BUDE LÍP když se ti, co pracují, budou mít dobře
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    ZUZKAOU: Děkuju Ti. Nevolit by bylo hrozné, ale naprosto Tě chápu, že Tě to napadá. Ale to by pro mě byl konec. Ještě je tu KDU-ČSL, kteří bohužel chyběli v parlamentu, doufám, že se tentokrát dostanou. Mám k tomu emocionální důvody - mám je rád, Josef Lux v 90kách se šesti procenty řídil celou politiku, já ho strašně obdivuju - doporučuju knihu Fenomén Klaus od doc. Kopečka. I když současné vedení neznám.
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    SANTAL: Potáhne nás především k funkčnímu státu, pracovním místům, efektivnímu výběru daní a vzdělanosti (máme Zlatušku, což je třeba pro mě ikona).
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    ZUZKAOU: Chybný výkon, Freude :-)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    co je tu kde za skrytý bug, že se mi tu pokaždé kousne chrome? Jiné nyxí kluby to nedělají.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MAREK_PRCHAL: oboje se skřípajícímí zuby 2006 proti paroubkovi - ODS, 2010 proti ODS a Paroubkovi - TOP 09.

    Ve své podstatě to vlastně byla správná volba, neb Paroubek je politická mrtvola a ODS tam mílovými kroky míří.

    koho budu volit tentokrát netuším a poprvé zvažuju nevolit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam