• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JACKERPolitické hnutí ANO - www.ano2011.cz - Změňme českou politiku! Je to na nás!
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    ADMIX: no jo, kdyz tohle na me prave pusobi jako klasicky novinarsky vytrzeni z kontextu a doplneny vlastnim zaverem ("Babiš ale vůbec nevěděl, co minimální mzda je."). Tak me prave zajima, kde je pravda. Ale jestli to babis ani jeho mistni poskok nedementovali, tak tomu budu verit...
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    ESTEN:

    Babiš přijel do Plzně diskutovat s lidmi. Jste bolševik, křičel na něj nespokojený občan | zpravy.ihned.cz - Česko
    http://zpravy.ihned.cz/...-do-plzne-diskutovat-s-lidmi-jste-bolsevik-kricel-na-nej-nespokojeny-obcan

    Jeden z diskutujících se ptal i na minimální mzdu, za kterou se podle něj nedá žít. Chtěl vědět, jak ji ANO bude chtít zvýšit.
    Babiš ale vůbec nevěděl, co minimální mzda je. "Nechápu, kdo by mohl brát osm tisíc, to jsem ještě neslyšel. To je nějak ze zákona? Nechápu, jak by mi někdo mohl nařídit, kolik mám platit zaměstnancům?" kroutil hlavou.
    Poté se tazatele zeptal, kolik by podle něj měla minimální mzda být. Muž mu odpověděl, že alespoň 15 tisíc. "Tak bude 15 tisíc," reagoval nato Babiš.

    Podle me nejlepsi politik - nazory obcanu maji pozitivni feedback :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    proste se nekdo podival na RSA animate a prekopiroval to.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    urcite jste to tu resili, ale nemam chut to tu cely procitat, tak prosim o vysvetleni: ta historka o minimalni mzde co o babisovi nedavno kolovala ("tak bude patnact tisic, no") je jen medialni realita, nebo fakt babis nevedel, co to ta minimalni mzda je? A fakt by byl pro 15k, tedy vic nez navrhujou komunisti?
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    "Velkým překvapením je hnutí ANO, které sází na osobnost Andreje Babiše a jeho vyjadřování ke konkrétním problémům. Facebookový profil servíruje zajímavý obsah a podává ho nenucenou formou. Otázkou je, jestli profil není trochu moc ukecaný a není toho obsahu příliš mnoho, když do voleb zbývá ještě dost času," zamýšlí se Jan Binar z McCann.

    cim ta chvala asi bude kdyz ex mcann dela pro babise ted:D
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    SANTAL: ok priste doctu prispevky az k poslednimu:)) damn you woman!
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    MAREK_PRCHAL:
    HWLLFFRDD:
    CROSS:

    ja bych vystrihl toho cloveka zavislyho na perniku v prvnich vterinach. naprosto strasnej zjev. spot jako takovej je imo super. ano. je to jasny, primy, komunikuje to sdeleni, ktery je pochopitelny pro dementy i s obrazkama coz se lepe pamatuje vzhledem ktomu jak funguje mozek. neni to vyprazdenan prehlidka kytek nebo kamennejch zdi v pruchodech:)

    SANTAL
    SANTAL --- ---
    Ta věc je profesně udělaná dobře. Až na tu nesympatickou držku na začátku - kdyby tam byl jenom hlas, působí na mě líp (kolik se dá trhnout na Stropnickým? Proč právě on má propagovat ekonomické aspekty programu?)

    (i když po shlédnutí Stehlíka v Drtinách mi přijde jako dost dobré cokoli, kde jedna věta navazuje logicky na druhou .-) )
    CROSS
    CROSS --- ---
    HWLLFFRDD: asi to má každej jinak, já osobně mínusuju minimálně a nikdy za názory, spíš za offtopic a řekněme neetické chování. Navíc když sem MP postne Babišův volební spot, tak to znamená co? Že s nim souhlasí, že chce publikum přesvědčit, že chce upozornit na existenci toho klipu, že chce od publika zpětnou vazbu...? Mínus snad jedině za to, že k tomu tenhle kontext nedodal, ale to je slabej důvod.

    Spíš než pět mínusů bych teda čekal pět trefných komentářů, ať to má nějakou úroveň.

    Jinak k tomu klipu samotnýmu -- mně se celkem líbí, jak je udělanej, že už jsem tenhle styl na internetech viděl mnohokrát je jiná věc. Oproti jiný tvorbě, např. zde zmíněné, se to určitě odliší a lidi si možná i zapamatujou značku (ať už Ano, nebo Stropnickýho). Obsah tak nějak zapadá do toho, jak se Ano prezentuje, ale tak obsah je jiná věc.
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    CROSS: Já když něčemu dávám mínus, tak tím většinou nechci říct, že nechci aby to na nyxu vůbec bylo, spíš že s tím nesouhlasím nebo se mi to nelíbí. Z tohohle mám třeba neutrální dojem, což je v kategorii předvolebních spotů celkem neobvyklé.
    CROSS
    CROSS --- ---
    Tak to já se přiznám, že mínusy nechápu. Volební spot ANO v klubu o ANO? O čem se teda máme bavit? ;-]
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    Tak jako mínusy jsou mínusy a chápu je, ale ten spot je dobrej minimálně v tom, že z něj nemám chuť vypíchnout si oči a propíchnout si uši (což jsem měl třeba ze spotů SZ a KDU-ČSL)
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    ANO, nakopneme českou ekonomiku - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=eGT3dGbiBzY
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    Z TOPky mu nekápla ani koruna, tak převlíknul kabát ...

    Moderátor Berkovec kandiduje za ANO. Kníže mě hodil přes palubu, vysvětluje | Zprávy z domova | Lidovky.cz
    http://www.lidovky.cz/...pres-palubu-vysvetluje-1wv-/zpravy-domov.aspx?c=A130920_162158_ln_domov_ogo
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ZAPPO: ja vim. mam proste radeji tyhle ciste, dopredu dane. co udela ta nerozhodnuta masa je pak otazkou konkretnich metodologickych rozhodnuti, jejichz vyukou a praxi jsem prosel a myslim si o nich svoje.

    i tak nas cekaji zajimave veci. asi skoncim svou praci v mediich, abych se mohl zpravam vyhnout uplne po nasledujicich x let
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    VON_GILOTINE: je to o trochu horší, podívej se na volební model:/
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    dneska vysel pruzkum od sociologickeho ustavu akademie ved CR.

    http://cvvm.soc.cas.cz/media/com_form2content/documents/c1/a7064/f3/pv130924.pdf

    ANO ma 8,5 procenta,
    TOP 09 7,5
    a
    ODS ma 5 procent.

    jedine co muze cloveku delat radost je ze SPOZ jsou na 3 procentech

    ovsem je to stejna radost jako podepsani Mnichova.
    CROSS
    CROSS --- ---
    HUGO: no ale to Babiš přece chce
    HUGO
    HUGO --- ---
    OSIP: a zvolí komunistu jako zamlada
    OSIP
    OSIP --- ---
    Babička Jindráková má 91 let, bydlí v domově důchodců a stejně si dá v říjnu tu práci a přijde k volbám.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam