• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JACKERPolitické hnutí ANO - www.ano2011.cz - Změňme českou politiku! Je to na nás!
    Sledujte vývoj české politické scény v nové Android aplikaci. Mějte přístup na iDNES, iHNed, Lidovky.cz, Aktuálně a další servery z jedné aplikace:
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jakubflaska.novinkyrss

    Ukázka, jak se u nás krade:
    Reportéři ČT, 8.7.2013
    http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1142743803-reporteri-ct/213452801240026/obsah/269541-kdo-vydelal-na-pronajmu-skladu-v-nemocnici-na-homolce/
    Pronájem skladu o pěti čtverečních metrech za osm milionů měsíčně.
    rozbalit záhlaví
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    FREELA: neviděl jsem to, ale je roztomilé, jak Chovancovi zvyšování mezd policistům zatrhnul, že jsou ti noví a budou šetřit a pak sám přijde s tím, že se státním zaměstnancům zvedne mzda o 2%. tadle koalice je fakt veselá, jak spolu komunikují a navzájem se nesnaží se prudit.
    FREELA
    FREELA --- ---
    Bures v OVM...
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    FEMUR: Já to věděl, ale nepsal jsem nikdy o politice, a přece jen ten pohled z místa, kde zpráva vzniká, na to, jak ji média interpretují, je něco trochu jiného.
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    MAREK_PRCHAL: to bys nemel no, kdyz jsi leta novinar.. a to jsi na to potreboval rok, aby ses naucil jak to v mediich chodi?
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    PJGEPR: Já o jeho bratrovi vím jen co jsem si přečetl v Respektu - jinak tam doporučuju super článek od Petra Třešňáka. Jinak ten rok mě naučil číst zprávy v médiích. Nedělám si hned názor na základě jednoho titulku, jednoho článku.
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    tak aspon vim ze marek prchal se v politickym PR neztrati i v pristich letech
    VANEK
    VANEK --- ---
    DAVIDO: Plus to naposledy pod koberec zakopané téma, jestli teda otec byl persekvovaný, nebo nomenklaturní.
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    MAREK_PRCHAL: jeho bratr byl taky agent StB, to s tím pronásledování rodiny moc nehraje ne? kor, když byli povětšinou členi partaje
    DAVIDO
    DAVIDO --- ---
    Jj, nakopnout do kouli, a s rozbehem.
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    Jinak vzkaz všem - já si spíš chci poslechnout vás, než tady působit jako mluvčí, kterým nejsem. Jsem tu ve svým volným čase a spíš nasávat podněty, které by se daly řešit, než působit jako obhájce.
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    DAVIDO: Ten první podle toho, co říkal, sedí. Jasně, byly různé stupně pronásledování. Ale StB se o něj zajímala i skrze ty emigrace v rodině. Takže tam myslím, že ten výrok je OK. Může být přestřelený, pokud přihlédneme k tomu, jak StB pronásledovala např. Petra Placáka, ale v základu je podle mě pravdivý.
    DAVIDO
    DAVIDO --- ---
    MAREK_PRCHAL: Nemuzu je vyzdrojovat, probehly tiskem behem poslednich par mesicu, a hledat je nebudu. Takze jedine ze by mi tady nekdo kdo to cte a ma je po ruce mohl pomoct.
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    DAVIDO: Jinak ještě bych řekl, že odpovědi na to, čemu věřím, jsou v těch videích - to druhé jsme s ním dělali my a to, co říkal, mi připadá věrohodné.
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    DAVIDO: Ty výroky 1 a 3 neznám, můžeš je vyzdrojovat, prosím, abych znal přesné znění? Výrok 2 je nesmysl.
    DAVIDO
    DAVIDO --- ---
    MAREK_PRCHAL: Neodpovedel si mi, ale misto toho mi cpes ze otazka stoji jinak. Nestoji, opravdu by me zajimalo jestli veris vyrokum Babise na ktere jsme se ptal nize. Stale cekam na odpoved.
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    DAVIDO: Já se ptal první, ale rád Ti odpovím. Podle mě otázka nestojí, jestli něčemu věřím nebo ne, ale jestli mi to obvinění ze spolupráce připadá podložené nějakým důkazem.

    Body 1 a 3 - tohle, co říká, mi připadá věrohodné:
    Andrej Babiš / O StB
    http://www.youtube.com/watch?v=VzfWu8xJcBo

    2. Andrej Babiš - Show Jana Krause 23. 9. 2011
    http://www.youtube.com/watch?v=Z135Q0G9K58


    Bod 2 je nepřesně, šlo o KSČ, čili otázka nedává smysl. Že byl členem KSČ přiznává.
    DAVIDO
    DAVIDO --- ---
    MAREK_PRCHAL: Neklickuj, neuhybej, neignoruj argumenty. Odpovez na otazku:
    Veris Babisovi tyto prohlaseni? :
    - Pri sve praci v zahranicnim obchode se citil byt pronasledovan komunistickym rezimem.
    - S Stb. spolupracoval protoze mu to poradila maminka, ale nikdy nikoho neudal.
    - O existenci Stb se dozvedel az pote, co byl oznacen za agenta Burese.

    Veris vsem dohromady, nebo jenom nekterym? Myslis ze Babis nekdy v zivote lhal? Pokud veris jenom nekterym, jak se srovnavas s tim ze lze, a podle ceho urcujes kdy lze a kdy mluvi pravdu?
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    DAVIDO: Zeptám se tedy jinak i já, myslíš, že byl spolupracovníkem StB a pokud ano, o co ten názor opíráš?
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    "soudruhu kapitane a co jsme "delali" dnes?"

    "napis do nejakyho spisu, ze jsme pri vytezovani Burese neco zjistili"

    tak urcite ;)
    DAVIDO
    DAVIDO --- ---
    MAREK_PRCHAL: Myslis jako jestli je neco na tom ze podle jeho vlastnich prohlaseni " Byl pronasledovan rezimem" a soucasne podle jineho "se o stb. dozvedel poprve tehdy kdyz ho oznacili jako agenta burese"?


    MAREK_PRCHAL: Reknu ti to jinak. Nemuzu najit nic v tom co pises co bys neprekroutil, pokud tvuj prispevek teda neni cista, sprosta lez.
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    DAVIDO: Jen mi řekni ještě, co jsem překroutil. Jinak mýlíš se, nejsem placený za to, abych propagoval nějaké názory, tím spíš ne, že bych je propagoval osobně.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam