• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    RUFO
    RUFO --- ---
    BORGDOG:
    BORGDOG: Na xtrance :-D Nejsa aktivnim uzivatelem ho zatim nemam
    VANEK
    VANEK --- ---
    Chicht:
    From Pony To Person: The Disturbing Evolution Of My Little Pony, In Photos
    http://www.huffingtonpost.com/2013/07/19/evolution-of-my-little-pony_n_3617896.html
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BORGDOG: ty by se měly přeložit do finštiny, aby bylo dost přehlásek.
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    BRAMBOREENA: :D

    Žádné zprávy, protože čekáme, jak dopadne kontrola u doktora. Bubeník je po operaci, ale zatím nic nevíme...

    S össenským metalem časem něco vyrobíme... Chtěl bych si začít skládat pro vlastní projekt a texty schází. :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    BRAMBOREENA: Církev Akkütlixova ještě zatlačí. Elvis je samozřejmě emzák, i když bych tipoval spíš Folmahiwana. Jo, a už mám Lunapark Luna. Akorát se neptejte, kde jsem ho vzal.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Jo, ještě jsem sem chtěla napsat... ČTVRTÉ. (http://www.argo.cz/knihy/nejprodavanejsi/). Holt ženou se sem Všechny řitě světa, to je zlé. :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    BORGDOG: Na metal jako dělané; to si myslím taky.
    Chce to dokreslit sem políčko, ale kdykoliv se pokoušeím nakreslit Össeana s kytarou, vypadá jako Elvis Presley.

    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    BRAMBOREENA: Zrovna uvažuju, že z Knih Akkütlixových by mohly vzejít zajímavé texty.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ROBERT_PILCH: A kdy bude další koncert? Už jste zdraví? Že bych vás přišla podpořit? Mám vás lajknuté na Knize tisíce tváří už asi půl roku, a zprávy žádné!
    (Jinak tedy prapůvodní Nightwish oblibuji velice - a musíš uznat, že nazvat revivalovou skupinu Night FISH by něco do sebe mělo! :)

    Tak co bude s tím össenským metalem? Texty Vzývání Nicoty dodám! :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ROBERT_PILCH: To časem doženete. :-)
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    BRAMBOREENA: Ta naše se jmenuje Nightfall (Nightwish Revival), originál Nightwish mají trochu větší návštěvnost na koncertech. :D
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    GENTIANA: To je ovšem výzva! A kdepak partituru; složit správnou hudbu a přikládat ji jako CDčko! Řekla bych, že operní metal má k temným církevním zpěvům poměrně blízko.
    Třeba půjde kolem Robert Pilch se svou kapelou NightFish a bude ho to inspirovat... :)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BRAMBOREENA: ksakru, škoda, že nemáš absolutní sluch jako Jan Křesadlo, který občas vložil do kněh nějakou tu partituru, aby bylo jasno, co krchovní kapela ve složení harmonika a trubka udělala z Wagnera. Össenský metal by si to zasloužil. (V terronské notaci, probohaživýho.)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    PISKVOR: Dokud z toho nebude Aštar Šeran ani Tydlitát, vynalézavosti se meze nekladou...

    Celé jméno zní Aš~šádgu~ly~maiíldan, ale to bych nikomu nepřála číst, takže v plné verzi je to v knize možná jednou dvakrát. Aš~šád už se mi jevilo jako snesitelné, ale postavy posléze začnou být líné i na to a začnou mu říkat Ash.

    Össenští metalisté se samozřejmě taky jmenují dlouze. Ono se říká (tedy příručky pro autory říkají), že postavy nemají mít úchylná nevyslovitelná jména - ale zase těžko předstírat, že össein je nejsložitější řeč ve vesmíru, když žádná úchylná nevyslovitelná jména mít nebudou. Čili je sice mají, ale po většinu času se používá nějaká zkrácenina, která nemá víc než šest písmen... tak doufám, že se to dá překousnout :)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    BRAMBOREENA: A čte se to "Aštildašád," nebo jak?
    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    JANADVORACKOVA: Jo, to jsem četla ukázku a moc moc jsem se smála. :-)
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    VLCACKA: To je TAK střelený, že to snad ani napsat nejde :). Ale také bych si to přečetla. Poslední hodně ujetý příběh byla "Kejda Dana Černého," coby příloha Pevnosti, myslím 9/2012. To je také slibná kombinace zajímavých věcí :).
    RUFO
    RUFO --- ---
    Jelikoz jsem knihu docetl, tak mam dotaz - jak to vypada s planem vydavani dalsich dilu ? Kdy ? :-)
    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    BRAMBOREENA: Mají vůbec Össeané nějakou hudbu? Aspoň tu liturgickou?
    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    JANADVORACKOVA: To je tak střelený, že si to chci přečíst. Napiš to, prosím. :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam