• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    JANADVORACKOVA: Ze zakrslíka bys moc nepojedla. :-D
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    ZOIDBERG: Nene, kdepak. Když už něco z králíčka, tak pečínku :). Ušák může mít oči jaké chce a stejně svému osudu neujde :).
    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    BRAMBOREENA: Naopak, skvělá strategie. :-)
    GALE: Hm, aha, tak to pak vysvětluje vše, proč si číst něco jako recenze, žejo, aspoň jednu... né, sorry, moje mínění o české televizní žurnalistice zase o stupínek klesl. :-( Vilma to prostě úžasně držela. :-) A jen houšť takové reklamy! :-)
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    EDERA: bylo to výborné, a takřka jakobyprosté. :-)
    EDERA
    EDERA --- ---
    BRAMBOREENA: Mně se to právě líbilo - Ty jsi věděla, o čem mluvit, bylo to chytré, vtipné, zajímavé... Ona k tomu rozhodně nemohla přispět ničím, co by to vylepšilo. Dobře, žes ji moc nepustila ke slovu!:-)
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    VLCACKA: Jo, LEČO -:))). Budu ho dělat zítra a myslím, že lečo už nikdy nebude stejné.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    EDERA: Líčení bylo pozoruhodné samo o sobě, zatáhli mě do maskérny, kde měli pudřenku zvící baseballové rukavice, tou mi přeboxovali obličej a bylo (doslova) vymalováno. Pak jsem si připadala jako práškovací letadlo a jen jsem čekala, kdy ze mě začne omítka odpadávat v dlouhých cárech. Ale ono je to nutné, jinak se člověku leskne nos.
    Chuděrce moderátorce jsem spíš skákala do řeči já, ale strašně jsem se bála, že když zmlknu, zeptá se na něco, co nebudu vědět; holt ještě starej zvyk z vš zkoušek :)
    EDERA
    EDERA --- ---
    BRAMBOREENA: Výborné to bylo! U nás zasedla k bedně celá rodina a na dálku nasměrovány i skotačivé stařenky. Velmi jsme s Huginem ocenili, jak jsi moderátorku nenechala, aby Ti do toho zbytečně skákala:-) Stejně by kladla nějaké hloupé, povrchní otázky. Navíc Ti to slušelo, byla jsi moc pěkně a decentně nalíčená, náhrdelník dokonalý!
    GALE
    GALE --- ---
    VLCACKA: Redaktorka si nejspíš přečetla recenzi na iDNES. V textu tvrdí, že Micelium je první díl Jantarovych očí.
    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    ZOIDBERG: Já vím, ale ten archetyp bílého králíčka hryzajícího mrkvičku aby měl bystřejší očička je táááák... zažraný. :-)
    Takže konečně jsem se k tomu záznamu dostala. Rozhovor super, akorát si redaktorka trošku plete pojmy a dojmy (Jantarové oči jako sága...) a měla by dostat po čuni za to skákání do řeči (to je nemoc snad všech redaktorů ČT, možná obecně) a to s tím lečem mne rozesmálo. :-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ZOIDBERG: K červené barvě by možná pomohlo do nich ty mrkve zkrátka... vrazit...
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    BRAMBOREENA: Za chvíli začnou v Kosmasu škemrat o další díl...
    VLCACKA: To, že karoten prospívá očí, je spíše pověra, ale každý by samozřejmě chtěl mít tak hezký čevené oči :-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    E-book v tuhle chvíli devátý na celém Kosmasu; to skoro vypadá, že ho fakt pár lidí chtělo... :) http://www.kosmas.cz/bestsellery/1x10/0/oddeleni/
    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    Nojo, mrkev je dobrá na oči, to se Össeanům musí líbit. :-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    RIP: To já dobře vím, že mrkev je přednější! :)

    RIP
    RIP --- ---
    Prošvih jsem, byli jsme na trhu (snad se Vilma neurazí, že mi mrkev byla přednější :-)), ale viděl na webu, dobré, pěkné, milé. Bezva.
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    WITTGENSTEIN: To vždycky říká Halík o novinářích. :)) Můžete prosím ve třech minutách stručně a hlavně zábavně shrnout svoji celoživotní práci?
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    od 160 minuty
    Studio 6 Víkend — Česká televize
    http://www.ceskatelevize.cz/porady/10441287766-studio-6-vikend/
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BRAMBOREENA: a meruňky?
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    BRAMBOREENA: Dobré to bylo. Jen musí mít člověk preventivně nacvičenou odpověď na otázku "Mohla byste své dvoutisícistránkové dílo shrnout do pětadvaceti slov?" To totiž na místě vymyslet nelze.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam