• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    EDERA
    EDERA --- ---
    RIP: Tak já mám to štěstí, že můj mediální obraz existuje toliko v archivech a když na něj čas od času dojde, tak si akorát gratuluju, jak jsem od svých osmnácti zkrásněla:-)
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    A vůbec, když už jsem tu, můžeme zkusit něco málo crowdsourcingu. Na obálce dvojky bude pravděpodobně plazmový rychlovlak, kdo dvojku četl, už ví... Kdybyste měl někdo nápady, jak taková věc vypadá, sem s nimi:)
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    BRAMBOREENA: Viděl jsem a působila jsi přirozeně a uvolněně, naopak jsem si říkal, jak to děláš, že nejsi vynervovaná. Jen moderátorka moc nevěděla, na co se ptát a kudy ten rozhovor vést, naštěstí jsi jí moc často nepouštěla ke slovu.
    ARGANNAH: ARGANNAH jsem viděl v jednom rozhovoru, a jak jsem psal už kdysi jinde, je to velice atraktivní žena;)

    A vůbec, aspoň šlo o rozhovory v češtině, já jsem nedávno viděl záznam, kde jsem byl nucený mluvit anglicky, a to pak člověk teprve má chuť zalézt pod kámen. "Mí very gut ingliš! Mí from ístrn jůrop!"
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    VANEK: UTFG!
    VANEK
    VANEK --- ---
    RICARDERON: WTF je Rádio Spin?
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    ARGANNAH: Pravdu má Argannah. Výstup to byl pozitivní, ale pro příště máme co pilovat. Domluvený rozhovor pro Rádio Spin prozatím.
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    Podle mého je vždycky třeba si pustit vlastní vystoupení v médiích, i když ano, někdy to bolí (v tomhle taky nejsem narcis, právě naopak - tlustá ženská se na sebe v televizi kouká vždycky nerada). Protože člověk nějak věci vnímá ve studiu, ale úplně jinak to pak vypadá na obrazovce. Vzhledem ke kvalitám Mycelia si myslím, že celkem hrozí, že to nebude Bramboreenino poslední takové vystoupení, takže zpětná reflexe se hodí.
    RIP
    RIP --- ---
    EDERA: No já nevím, vážně dobrý to rozhodně bylo, ale možná bys neměla navádět, z vlastního obrazu v médiích je v šoku každý kromě totálních narcisů a otrlých cynilků, a Bramboreena není ani jedno.
    Například mně stačí vidět jakoukoli vlastní fotku a dostávám chuť si ustřelit hlavu brokovnicí :-) Jeden dva svoje TV výstupy jsem v mukách přetrpěl, jen abych se pro příští případná opakování poučil z nejhorších chyb, ale bylo to inferno :-)
    EDERA
    EDERA --- ---
    BRAMBOREENA: Pusť si to, bylo to vážně dobrý.
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    BORGDOG: Vystupuje tisíc slonů a gerdánská tajná služba.
    RIP
    RIP --- ---
    WITTGENSTEIN: Není to už ve třetím?
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    WITTGENSTEIN: Tohle napiš na FP, to bude vypadat dobře.:)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    WITTGENSTEIN: Tak to pak ano... eriksonovské postupy, ty já moc rád! :-)
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    BORGDOG: Plazmové lyžování bude zúročeno až ve čtvrtém dílu, podzápletkou s šampiónem Nörhgöwhöekem.
    IDLE
    IDLE --- ---
    BORGDOG: Já jsem za futuristické prvky ráda, ale máš pravdu, že trochu vyčuhuje.

    VANEK: Ale ta krása, kdyby se matematické důkazy či jiné vědecké práce zakončovaly třeba Howgh! :)
    VANEK
    VANEK --- ---
    GROBENIUS: Myslím, že QED znamená něco poněkud jiného, než si myslí LL ;-)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    GROBENIUS: Nepřišlo mi to úplně zbytečné, spíš se mi zdálo, že to do toho světa "nepasuje." Pomineme-li, že to odehrává na umělém městském ostrově (a ani to mi není jasné, proč - žádný zásadní význam to nemá) - tak ten svět je prakticky "současný." Plazmové lyžování byl jediný výrazněji futuristický prvek a chvílemi jsem měl pocit, že hlavně právě proto to tam bylo.
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    VLCACKA: To je OK, ta poznámka byla určena Vilmě, jako že potvrdila můj názor, že tam bylo toho PL příliš :-)
    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    GROBENIUS: Už mi to bylo vysvětleno, jenže já jsem k Jantarovým očím přistupovala tak jak leží a běží, to že si tu teď s Vilmou klábosíme bylo až poté, co byla recenze odevzdána šéfovi. :-) Do té doby pro mne byla velkou neznámou, chtěla jsem to tak, kvůli těm kecům o Fandomu apod.
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    Tak jsem včera v Pevnosti 8 zahlédl anotaci na Jantarové oči, recenze se tomu při tom prostoru na jednu knihu asi říkat nedá. Hodnocení díla 80%.
    Lucka Lukačovičová:
    XB-1 » Doširoka otevřené Jantarové oči (recenze)
    http://www.casopisxb1.cz/aktuality/dosiroka-otevrene-jantarove-oci-recenze/
    Vendula Brunhoferová:
    Vilma Kadlečková: Mycelium 1 – Jantarové oči | Vendula Brunhoferová | FantasyPlanet.cz | vše o fantasy, sci-fi, horror | recenze, knihy, komiksy, spisovatelé | Tolkien, Sapkowski, Gemmell, Goodkind, Jordan
    http://fantasyplanet.cz/clanek/vilma-kadleckova-mycelium-1-jantarove-oci
    Jistě, pár dílčích pasáží by se dalo vypustit (například ta s plazmovým lyžováním)... a to byl, pokud se nepletu, brutálně zkrácen či vypuštěn příběh trenéra plazmolyžování :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam