• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    ROMI
    ROMI --- ---
    VANEK: jeste jsi optimistickej moc :)
    VANEK
    VANEK --- ---
    Asi tak, kdy naposled šlo v Argu všechno podle plánu (u menších autorů než Brown)? Sázím 15. a ani o den dřív.
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    BRAMBOREENA: obvykle ani o týden později :-(
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    RICARDERON: To je super! Nádhera!

    Tak teď zvažuju Fancity... to je poslední víkend v říjnu, na křest to tam zjevně nevypadá, ale nějaké čtení či povídání by se třeba udělat dalo... Ehm, předpokládám, že věci jako 'signální výtisky' už jsou ve stejném nebi jako osmipalcové diskety a magnetofonové pásky, že ano? - čili je nelze o týden dřív ukazovat.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    Takže pokud vše půjde podle plánu, bude dvojka na začátku listopadu.
    RIP
    RIP --- ---
    BORGDOG: No myslím, že není, ale můžeš posoudit sám:
    Interkom: KVĚTINY PRO ALGERNONA
    http://interkom.vecnost.cz/2000/20000759.htm
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Takže můj poslední spam (možná předposlední) - elektronický Algor je venku!

    Mráz a hry - Jan Hlávka - Palmknihy.cz
    http://www.palmknihy.cz/web/kniha/mraz-a-hry-6070.htm

    Je to nejdelší a nejsložitější věc, na které jsem pracoval, jsou v tom víc než dva roky času a je to první díl. Takže ať se vám líbí! :-)

    (A já jdu požádat o výměnu tagu "Fantasy" za "Sci-Fi" a pak se třást strachy do kouta)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    RIP: A je? :-)
    RIP
    RIP --- ---
    WITTGENSTEIN: Být politik, tak to zapřu nebo prohlásím, že to je vytržené z kontextu :-)
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    BRAMBOREENA: Tak ta skutečná geneze je taková docela rozumná a pochopitelná, a jistě příjemnější, než sny o mlžích a amorfních bytostech... :)
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    "Svatým obrázkem scifistovým je monumentální sága z vymyšleného světa, dvě stě postav minimum, chronologie, tři dodatky, slovníček, mapa, to vše nejlépe v pěti dílech a více."
    Hehe. Napsal před třinácti roky jistý RiP :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ZUZKAOU: A tohle mám taky pěkně zařízený! "Klasickou ukázkou je konzumní kolotoč Šumsi, Krachle, Superky: po dlouhé směně bez jídla se člověk napije Šumsi, to v něm vyvolá pocit hladu, zažene jej sušenkami Krachle a pak si dá cigaretu Superku, která v něm probudí žízeň. A tak dále a stále dokola." - http://www.daemon.cz/recenze/detail/300
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ALDARION: Kdepak sny! Syrová drsná realita! (teda skoro). Okolnosti vzniku Pána všech krůpějí jsou zde: http://www.argenite.org/page-pan-vsech-krupeji :) Kamarádka měla pravdu, fakt jsem úchyl - chudák nevinný pán v zimníku...
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    ZUZKAOU: Jo, taky mne Mycelium ponouklo k prohrabání knihovny a připomenutí věcí, co jsem četl před víc než desetiletím. ;) (A abych citoval kamarádku: "Doufám, že Pán všech krůpějí nebyl tak, jako některé věci od Lovecrafta, napsán podle autorčiných snů. No, i tak je to tak divný, že bych se jí skoro bála. Ale je to fakt dobrý!")
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Spoilery jsou v Na pomezí Eternaalu!

    Nutno naznat že příslušné povídky dost napomáhají porozumění, ale teď ještě musím přečíst znovu i Mycelium.
    IDLE
    IDLE --- ---
    Král Lávra má össenské uši.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    BRAMBOREENA: Fanfic začnu zvažovat, až budu znát zpaměti celý kánon. Se slashem mě počítám předběhneš. :-)

    IDLE: Ani jedno. A spoilovat stejně nemám z čeho. :-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    IDLE: Neklesl by tak hluboko, aby psal fanfic, který není slash. :D
    IDLE
    IDLE --- ---
    BORGDOG: Co bys neudělal, spoiler, nebo fanfiction? :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    BALAENA: To bych autorce neudělal. :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam