• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    TOM
    TOM --- ---
    CORNHOLIO: anebo dělat třeba graficky jednodušší verze :) nakladatelé (např. palmknihy) by s tím neměli mít problém
    při vší úctě ke všemu přírodnímu (teorie o stránkách nasáklých össenským myceliem stranou :) jsem už tak dva roky nečetl nic mimo čtečku. a to čtu (kupuju) hodně
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    TOM: Pěkně:) To je vlastně zajímavá myšlenka, autoři obálek by měli čím dál víc počítat s tím, že by ta obálka měla fungovat i v ČB verzi na čtečce nějakým plnohodnotným způsobem a ne jako výjezd z levné čb kopírky.
    TOM
    TOM --- ---
    CORNHOLIO: protonace jak vyšitá. ani na čtečce to nebude vypadat úplně marně..
    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    CORNHOLIO: Možná je to zatím nedodělek, ale i tak pecka, klobouček dolů!
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    Tak abych učinil přítrž těd dohadům o drogách, zde malá pracovní ukázka. Taky proto, že na FB postupně dávám věci, co jsem dělal přes prázdniny a až teď je můžu zveřejnit, a pak to vypadá, že teď dělám všechno možné jen ne Mycelium. A teď si jdu dolít další šálek toho lahodného össenského čaje, jakže se to jen jmenuje...

    "Kamëlë na to zírala jako na zjevení. Měla o podobných věcech představu. Až příliš dobrou.
    Tohle nemohou znát. To přece není možné. Ale... i když to není možné, nemůže to být nic jiného.
    Rë Akkütlix, Akkütlixi všemohoucí."




    (Je to pořád ještě moc esoterické, bude to vypadat trochu jinak. Právě kreslím zřícené vlakové soupravy, ty to trochu zcivilní. Důvod, proč nerad pouštím ven rozpracované verze)
    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    BRAMBOREENA: No teď už jo. A já si říkala, čí jsou ty miliardy eur na paletách na Šeremetěvu!
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    VLCACKA: Ooops... Ale ne, vždyť já prozradila jen to kafe, ne? O tajných zásilkách össenských drog, které dostává přes tajnou buňku Církve Akkütlixovy v Brně-Žabovřeskách, nepadlo ani slovo!
    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    BRAMBOREENA: To nám nesmíš říkat, že výtvarník pracuje pod vlivem!
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    BRAMBOREENA: vidíš, a tomu pánovi, co tu se mnou bydlí, stačila ani ne minuta :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    CORNHOLIO: A tohle je dobrá zpráva; tak to jo, to dáš!!! :) Ber to tak, že tady na každý náhled čeká fandící daf roztleskávaček!
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    GROBENIUS:
    BALAENA:
    Týjo, máte bod! :) ID Wasser to normálně nevygůglil, to bude věru zírat. :)
    A teď ta podstatná otázka: a hodí se to k tomu, či mi to jen tak připadá? Zkusím to v PhotoShopu večer.
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    BRAMBOREENA: nikoliv, dnes budu v noci i spát, ty kafe proběhnou zítra v noci, pokud to nedodělám během dne:)
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    A ještě žhavá zpráva ze zákulisí: Tomáš/Cornholio právě finišuje s obálkou na dvojku, tak mu držte palce, ať těch deset kafí, které asi dneska v noci do sebe naleje, nějak přežije :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Nešlo. Ta Cobra je krásná, líbí se mi moc, ale ono se to hlavně nesmí tlouct s tím logem, což nesplňuje, protože je hrozně výrazná. Chtělo by to něco jako na webu - http://mycelium.argenite.org/page-uvod - jenže tam je použito googlovské písmo pro webové stránky, které v tištěné podobě nějak není k dispozici (či jsme ho nenašli - člověk ho může zakomponovat do webu, ale stáhnout ho nelze).
    VANEK
    VANEK --- ---
    BALAENA: Dík; takhle by to šlo, ale zmenšené na placce už asi moc ne.
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Ještě jsem sem zapomněla dát nejnovější výdobytky, které vyvrhl internet - dvě milé recenze:
    http://www.dagon.cz/jantarove-oci-vam-ukazou-cestu-k-osviceni/ (od Daletth)
    a http://fantasya.cz/.../perla-ceske-sci-fi-je-zpatky-vilma-kadleckova-znovu-predstavuje-svet-argenitu (od Petra Čapka).
    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    VANEK: Páni, výtvarnicko-plastická chirurgie! Zajímavé. :-)
    BRAMBOREENA: No ona i totálně střízlivá Rowlingová občas vypadá jako zfetovaná... :-D Takže tam se jde těžko dopustit nějakého faux pas.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam