• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Ještě jsem sem zapomněla dát nejnovější výdobytky, které vyvrhl internet - dvě milé recenze:
    http://www.dagon.cz/jantarove-oci-vam-ukazou-cestu-k-osviceni/ (od Daletth)
    a http://fantasya.cz/.../perla-ceske-sci-fi-je-zpatky-vilma-kadleckova-znovu-predstavuje-svet-argenitu (od Petra Čapka).
    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    VANEK: Páni, výtvarnicko-plastická chirurgie! Zajímavé. :-)
    BRAMBOREENA: No ona i totálně střízlivá Rowlingová občas vypadá jako zfetovaná... :-D Takže tam se jde těžko dopustit nějakého faux pas.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    A to jste neviděli minulou verzi - tam vypadala jak zfetovaná Rowlingová (= tedy jak si představuju, že by Rowlingová vypadala, kdyby se někdy nechala vyfotit zfetovaná). :D :D :D Ale díky za podporu, tak já to ještě chvíli zkusím mordovat...
    VANEK
    VANEK --- ---
    BALAENA: Mno, to uvidíme, až sem Gentiana dá, jak by to vypadalo celé (nebo má Štorm nějaké náhledovadlo?); sice by zcela přesně odpovídalo spíš nějaké améboidně-měkkýší civilizaci, ale člověk nemůže mít všechno.
    VLCACKA: Díky, přesně tu jsem chtěl říct a nemoha si vzpomenout, vycházelo mi akorát "drag queen mumie".
    Ale myslím, že to nakonec Vilma zvládne i bez externí pomoci; však je to jen pár pixelů na nadočnicových obloucích, zužování lebky a pyscích :-)
    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    Paní na obálce vypadá trochu jako Barbra Streisand. :-)
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    VANEK: Jo, s tím obličejem jsem si to taky říkal.
    VANEK
    VANEK --- ---
    BRAMBOREENA: Moc obyč wordové; mně by se Papyrus líbil, kdyby (jak už jsem si stěžoval) neměl tečku nad i nerozlišitelnou od čárky (perfidní anglofonní designéři!) a v tomhle případě bych asi trochu zvětšil mezislovní mezery.

    BRAMBOREENA: 1. Kuj železo, dokud je žhavé, a nezakopávej hřivnu svou; v listopadu už fanoušci mít absťák po nějaké nové Kadlečkové nebudou.
    2. Všechno by bylo super, kdyby CORNHOLIO překreslil obličej ;-)
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    BRAMBOREENA: Ale je to docela pěkné, má to takový "rozlézací" efekt :).
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    BRAMBOREENA: nechci vypadat jako hnidopich, ale ta Georgia není bezpatková ani náhodou... ;)
    a moc mi k tomu nesedí, je to takový "obyčejný" písmo. To je chlebovka, ne na nadpisy a nápisy :)
    (kdybys u ní zůstávala, chce to hodně poladit kerning)

    Cobra se k tomu ale nehodí tuplem
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BRAMBOREENA: mě spíš napadlo Lucas Hildebrandt na Hrad a Zeman na äiö, než grafika.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BRAMBOREENA: aha, tak se opakuju. Soráč.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ... a kdyby tu třeba byly nějaké choutky zkoušet ruční lettering (viz OKEYA), ještě jsou tady tyhle placky - [ BRAMBOREENA @ Mycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu... ] - přehnusně naškrabané od mě a čekající na nějaké vylepšení... (ne všechny, z devíti možností to chce vybrat jen ty nejnosnější)...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    JANADVORACKOVA: to je jen šum na vysílači, zapomněla jsem vypnout jednu vrstvu :)

    GENTIANA: Já vím, tu Cobru už jsi mi doporučovala, když jsem tady patlala tu obálku na Snovačku :) To písmo je fakt úžasné. Tak jsem se držela tvé rady, kamarád ji taky měl a sedlo to tam pěkně... ale bohužel to písmo je na celé té obálce to nejlepší, mám o ní pochybnosti, tak celou tu knihu zatím nechávám uležet, jestli se mi třeba časem ta obálka nezačne líbit (ale teď ji vidím po měsíci a ne, nezačala :D) Nějak se mi ty nedokončené projekty hromadí. :D

    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BRAMBOREENA: postřehne. Koukni se na Stormtype na písmo Cobra, to je takové slizce plizké a je dobře čitelné, ač na to nevypadá. Nevím, jestli je legální půjčovat písma, ale Cobru mám koupenou od zdroje a můžu tedy pučit.
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    BRAMBOREENA: Žeby?
    Ne, to je hrozné, k jakým myšlenkám mě to nutí :).

    BRAMBOREENA: Zdá se mi, že to první se chtělo nějak rozlézt přes okraje (nebo je chyba na mém přijímači)...
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BRAMBOREENA: při velikosti 3 cm to nebude čitelný.
    TOM
    TOM --- ---
    BRAMBOREENA: teprve teď jsem postřehnul, že je tam "odehrají", a ne "odehrávají" (četl jsem to tak všude - včetně názvu klubu .)))
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    JANADVORACKOVA: Lidská oběť, ne? :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    (Postřehne vůbec někdo jiný nějaký rozdíl? :D)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam